Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MichuL
18-02-2010, 16:26
Plebiscyt na Game Mastera Roku 2009

Kto Twoim zdaniem zasłużył na tytuł GMR 2k9?
[GM] Mapy
23%
 23%  [ 82 ]
[GM] VaanDee
7%
 7%  [ 27 ]
[GM] Val Gaav
0%
 0%  [ 2 ]
[GM] Zahir
1%
 1%  [ 5 ]
[GM] Unstoppable
1%
 1%  [ 4 ]
[GM] Metropolis
0%
 0%  [ 1 ]
[GM] ADIHC1
10%
 10%  [ 35 ]
[GM] mnietuniema
10%
 10%  [ 36 ]
[GM] Rykus
2%
 2%  [ 7 ]
[GM] Walkmen
32%
 32%  [ 112 ]
[GM] Areen
8%
 8%  [ 28 ]
[GM] MichuL
2%
 2%  [ 9 ]
Głosowań: 348
Wszystkich Głosów: 348

Autor Wiadomość
Crypton 
Game Master



Level: 230
Dołączył: 14 Gru 2006
Skąd: Opole
Wysłany: 09-02-2010, 18:14   

Jak to ma Cię pocieszyć, to w tym roku troszeczkę nadrobisz.. ;D
 
 
KAMIL1999 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Misiek8225
Level: 54
Wiek: 25
Dołączył: 29 Cze 2009
Wysłany: 09-02-2010, 18:17   

Mapy
_________________
KAMIL
 
 
Woj Mroku 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Woj1910
Level: 140
Wiek: 29
Dołączył: 22 Maj 2008
Wysłany: 09-02-2010, 18:39   

KAMIL1999 napisał/a:
Mapy

rozbawiłeś mnie xd juz koniec glosowania, wygral prawie jedno glosnie walkmen ; p
_________________

Woj1910 -4 - Landern
 
 
Walkmen 
Game Master Roku 2009!



Profesja: Wojownik
Nick: Walkmen
Level: 164
Wiek: 49
Dołączył: 08 Paź 2008
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 09-02-2010, 21:26   

ADIHC1 napisał/a:
To znaczy, że jest to krzywdzące dla mnietuniema, który dostał praktycznie tyle samo głosów co ja, a w zeszłym roku jako GM na pewno był ode mnie aktywniejszy ; >

Tak jak wspominałem, to ludzie w większości przypadków głosowali na tego co ... się bali. Ty Adi bo gracze maja respekt jako młodszego Admina (aktywny dosłownie wszędzie, konkretny, rzeczowy). Mnietuniema to wiadomo za W1, chyba nic więcej nie trzeba dodawać. W tym miejscu, oczywiście należy wspomnieć o Mapy - bardzo miła osoba, aktywna w śród graczy, taki "do rany przyłóż".
A ja. Co tam ja. Po prostu stary i nieprzekupny. Ciężko mnie rozgryźć a taki to jest najgorszy.
_________________
1. Dajcie mi nick a znajdę na niego paragraf ;)
2. Jeżeli masz mi coś do zarzucenia wiedz, że Twoje poczynanie będzie skutkowało zablokowaniem kilku kont z najbliższego grona (oczywiście uzasadnione).
 
 
Kobe Bryant 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 12
Świat: 3
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 12-02-2010, 01:32   

Powiem szczerze ze jestem zawiedziony tym ze tych wyborow nie wygral Adi, choc i tak wiedzialem ze Walk je wygra. Po tym co napisal Walk zaczynam nabierac troche, ze tak powiem szacunku. Walk, zawsze uwazalem Cie za osobe ktora tylko wlepiala bany itd. bo to wlasnie ty mnie zniecheciles do gry na s2. Dostawalem tam bany od Ciebie na 14 dni na czat za slowo "idiota" czy "frajer" co dla mnie jest glupota. Z tego co piszesz Ty i inni, ze tak powiem "fani" musze Cie przeprosic. I nie wale wazeliny w dupe!

[ Dodano: 12-02-2010, 01:45 ]
(Z gory sora za doubla ale pisze z PSP a tu jest ograniczenie znakow) Walk, moze zasluzyles na to miano, moze nie, ale sadze ze TO ADI powinien byc tym naj GMem. To tyle z mojej strony. Adi szacun i pzdr dla Ciebie, oby tak dalej. Dla mnie i tak wygrales te cale wybory;). AVE ADI :!: ;)
 
 
 
Walkmen 
Game Master Roku 2009!



Profesja: Wojownik
Nick: Walkmen
Level: 164
Wiek: 49
Dołączył: 08 Paź 2008
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 12-02-2010, 11:47   

Kobe Bryant napisał/a:
Dostawalem tam bany od Ciebie na 14 dni na czat za slowo "idiota" czy "frajer" co dla mnie jest glupota.

Oj chyba użyłeś nie odpowiednich słów. Zgłoszenia z takim słownictwem odrzucam, bo nie mam zamiaru bawić się w dziwne zażalenia.
_________________
1. Dajcie mi nick a znajdę na niego paragraf ;)
2. Jeżeli masz mi coś do zarzucenia wiedz, że Twoje poczynanie będzie skutkowało zablokowaniem kilku kont z najbliższego grona (oczywiście uzasadnione).
 
 
Kobe Bryant 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 12
Świat: 3
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 12-02-2010, 12:42   

Wcale nie, bo dostałem bana na czat na 14 dni, za to że po śmierci od n00ba napisałem: "Ty idioto". Taka prawda.
 
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 12-02-2010, 13:21   

i prawidłowo, chamstwo trzeba tępić
_________________


 
 
 
Kobe Bryant 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 12
Świat: 3
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 12-02-2010, 14:42   

Nie wiem czy prawidłowo bo idiota to określenie człowieka a nie bluzg.. Więc? W czym problem?
_________________
GoGo Top 10 ;]
 
 
 
Walkmen 
Game Master Roku 2009!



Profesja: Wojownik
Nick: Walkmen
Level: 164
Wiek: 49
Dołączył: 08 Paź 2008
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 12-02-2010, 15:51   

Kobe Bryant napisał/a:
Wcale nie, bo dostałem bana na czat na 14 dni, za to że po śmierci od n00ba napisałem: "Ty idioto". Taka prawda.

A może tak to było:
Kod:
23.01.2010, 13:05:05       [20:32]       Gram Na Kase:      NAYIA TY JESTEŚ KUR** WIESZ O TYM?

Przeleciałem wszystkie Twoje skasowane konta (a sporo ich było) ale chyba o to Ci chodziło.
Nieważne. Zbaczamy z tematu.
_________________
1. Dajcie mi nick a znajdę na niego paragraf ;)
2. Jeżeli masz mi coś do zarzucenia wiedz, że Twoje poczynanie będzie skutkowało zablokowaniem kilku kont z najbliższego grona (oczywiście uzasadnione).
 
 
Kobe Bryant 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 12
Świat: 3
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 12-02-2010, 16:16   

O no nawet. To słowo nie jest wypowiedziane w całości, a po 2. Taka prawda. No dobra. Koniec tematu. Było minęło. ;)
_________________
GoGo Top 10 ;]
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 12-02-2010, 16:54   

Kobe Bryant napisał/a:
Powiem szczerze ze jestem zawiedziony tym ze tych wyborow nie wygral Adi

Zbyt aktywny to ja ostatnio nie byłem na panelu, więc wynik jest jak najbardziej w porządku. Przez dłuższy czas zajmowałem się tylko "misjami specjalnymi" i innymi sprawami podrzucanymi przez innych GM. Kiedy nie było komu zamiatać W3 to zamiatałem, teraz na W1 są braki, więc tam staram się w miarę regularnie zaglądać.
Walkmen napisał/a:
Zgłoszenia z takim słownictwem odrzucam, bo nie mam zamiaru bawić się w dziwne zażalenia.

Ja większość też odrzucam (choć akurat za "idiotę" ubijam), ale zażaleniami się nie przejmuję - w komentarzu dodaję "obraza gracza" (żeby nie było wątpliwości za co jest kara, a naprawdę dziwnie gracze potrafią interpretować to co napisali), a otrzymane zażalenie od razu zamykam. Nie widzę sensu jakiejkolwiek dyskusji w takich przypadkach ; >
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Aldarion 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Cze 2006
Skąd: Númenor
Wysłany: 12-02-2010, 17:47   

Ale trzeba przyznać, że czasami przesadzacie.
Przez karę za nazwanie kogoś 'kretynem' podsumowując jego zachowanie boję się teraz odezwać na czacie ^^
 
 
Kobe Bryant 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 12
Świat: 3
Dołączył: 25 Sty 2010
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 12-02-2010, 20:03   

Adi, i tak jesteś dla mnie najlepszym Gmem (I wcale sie tu nie podlizuje..). Uważam, że świetnie wykonujesz swoją robote, jesteś uprzejmy, kary są przemyślane (z wyjątkiem tego "idioty"). Cenie też to co powiedziałeś o targu.
_________________
GoGo Top 10 ;]
 
 
 
azkero
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: azkero
Level: 53
Wiek: 35
Dołączył: 16 Cze 2007
Wysłany: 15-02-2010, 03:32   

DeL_Piero napisał/a:
azkero napisał/a:
moim zdaniem nikt nie zasluguje na GM roku po za Adhic :) nie zdziwie sie jesli wygra Mapy, bo najdluzej jest chyba GM i najbardziej szanowanym :D ale jako, ze wiekszosc tutaj to dzieci ktorzy nie rozumia pytania ankiety to pewnie wygra Walkman :P pomimo ze dobrze banuje, to robi to za czesto i za kazda duperele ;P


Lol człowieku GM Walkmen dobrze właśnie, że banuje za każdą "duperele" bo jak by każdy robił takie duperelki to MFO by zeszło na psy :mrgreen:
A tak to przynajmniej on pilnuje porządku i jest aktywny w przeciwieństwie do innych GM :smile:


tym pierwszym słowem skomentowałeś swój post ?
jak dla mnie to za krótko w tą grę grasz aby wiedzieć co się z MFO stało... ;]
add to wyłuszczonym druczkiem,
śmiem twierdzić, że już się to stało ze względu na masse zmian... przykładowo mały przybywający exep za walki to była pierwsza zmiana na gorsze jeśli chodzi o małe lvl ale nie o tym tutaj mowa...jak wyżej napisałem za krótko grasz aby porównywać jak było wcześniej i jak jest teraz, ja akceptowałem zupełnie inny regulamin i zupełnie inne zasady jak i warunki gry które panowały w tej grze . ;]

MichuL napisał/a:
za duperele nie ma bana, więc nie dostanie ;>


ta... :D

ADIHC1 napisał/a:
To znaczy, że jest to krzywdzące dla mnietuniema, który dostał praktycznie tyle samo głosów co ja, a w zeszłym roku jako GM na pewno był ode mnie aktywniejszy ; >


tu nie chodziło raczej o aktywnego GM bo wtedy zwycięzca były sprawiedliwy a o najlepszego z czym trudno się zgodzić :D
_________________
świat 1 azkero



AC MILAN :****
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom