Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Puk Puk? A gdzie sie podziali Ci ludzie?
Autor Wiadomość
Dr.Kafar 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Dr_Kafar
Level: 999
Wiek: 37
Dołączył: 24 Wrz 2006
Skąd: Police
Wysłany: 02-05-2010, 13:42   

Fiu fiu, siemanko ;]

U mnie stara bida, niewiele się zmieniło :mrgreen:
 
 
Salvian 
Użytkownik



Dołączył: 02 Wrz 2005
Wysłany: 02-05-2010, 14:52   

niewiele? bez hurraoptymizmu prosze, dalej chlejesz wode przed blokiem? ;d no misiu ładniutko, SIE WIE ZE OGIEN !
 
 
Master X 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 11
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: 03-05-2010, 15:50   

A ja... jestem w drugiej klasie liceum. Bio-chem-fiz, z czego jestem średnio zadowolony ze względu na dosyć wysoki poziom jaki mam w mojej aktualnej szkole. Niby to dobrze, bo porządnie przygotują do matury, ale jak nie przygotują to cóż - szukaj innej placówki.
Jestem w miarę zdrowy (na tą chwilę mam chore gardło, ale to nic poważnego), zapuściłem włosy, no i charakter mi się nieco zmienił. Może wydoroślałem... a może po prostu tak rozleniwiłem. Jedna rzecz jednak pozostała niezmienna - ciągle zajmuje sie PBF'ami. Nie tak zawzięcie jak kiedyś, ale jednak.
I to tyle z mojej strony. Ktoś ma jakieś pytania?
_________________



 
 
Afirion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 20 Gru 2005
Wysłany: 03-05-2010, 16:04   

Temat dla elit hah! powinien zostać conajmniej przyklejony, oprawiony w złote ramy i zapisany dla potomnych ^^ Miło zaliczać się w szeregi "starej gwardii"
_________________

Chcieliśmy dobrze a wyszło jak zawsze...
 
 
Jelsyn 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: voodoo child
Level: 10
Wiek: 33
Dołączył: 16 Gru 2005
Skąd: Danzig
Wysłany: 03-05-2010, 22:03   

Widzę same VIP'y tutaj piszą ;O
Niedługo 20 będzie na karku, czuję się staro, a tak na poważnie to studiuję na Politechnice Gdańskiej, Mechanikę i Budowę Maszyn, mam zamiar ukończyć te studia ze specjalizacją spawalnictwo ! :D Nawet ostatnio znowu gram w mfo ;O Ale częściej gram w Lineage 2 na serwie rpg-club x5 :)
 
 
Kola
Użytkownik Roku 2006!



Level: 19
Wiek: 35
Dołączył: 11 Lis 2005
Wysłany: 03-05-2010, 22:28   

Pozdrawiam wszystkich, wszystkich pamiętam, 5 lat kurwa.
_________________
Like some cat from japan.
 
 
mariossjex
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Fallen Mario
Level: 52
Wiek: 30
Dołączył: 30 Cze 2005
Wysłany: 03-05-2010, 22:43   

Kurde kiedy ja tu ostatnio byłem ;x Wątpie by ktoś mnie kojarzył, ale Kola zmusił mnie bym tutaj napisał. Pozdrawiam wszystkich jo !
Nolifie dalej, choć nie ma jakiejś gry w której dłużej bym przysiedział.
Ale liczę na Final Fantasy XIV <3.
 
 
 
Madzia 
Użytkownik



Nick: Nie gram niestety
Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 03-05-2010, 23:49   

hm.... w sumie do VIPów się zaliczam, jak to mówią dinozaury jadły mi z ręki na tym forum.
Co u mnie.... 1 klasa liceum, mat fiz. Reszte jeszcze chyba pamiętacie ;D
_________________
~ Arena ~ Moja Galeria ~ Gospoda 0g Madzia~


マグダ - Maguda
 
 
BULWAHR
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2006
Wysłany: 04-05-2010, 22:22   

To ja też kila słów od siebie napiszę.
Ożeniłem się 2 lata temu, 2 tygodnie temu dowiedziałem się że w grudniu rodzinka mi się powiększy... no i życie jakoś leci. Nie zdawałem sobie sprawy że to już 5 lat, za miesiąc 30 mi stuknie.

W sumie dzięki MF przekonałem sam siebie że mam nie tylko miłość ale i talent do cyferek (czasem sama miłość nie wystarcza :D ) i jakoś przydało mi się to do dzisiaj. Fajnie że Zahir się tu ostał jako GM, ktoś musi tępić oszustów :D .
Próbowałem 2 razy wrócić do MF, ale niestety tak sie potoczyły losy że nie dałem rady i się poddałem w końcu. Czasem mi tęskno do tego liczenia skryptów i statystyk.... ale jak myślę o wbijaniu lvla...... to urok troche mija. 5 lat temu ten pomysł na gierkę był rewelacyjny, dzisiaj niestety MF już jest trochę przestarzałe.

To tyle z mojej strony, jak zwyle mój post nie może być krótki :D

pozdrawiam all
BULWAHR - IGL



P.S.
Madzia, ja Ciebie jakoś skojarzyć nie mogę.

P.S.
Czemu wy w WoWa gracie? Moim zdaniem L2 lepsze :D
 
 
Afirion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 20 Gru 2005
Wysłany: 04-05-2010, 23:51   

BULWAHR napisał/a:


P.S.
Czemu wy w WoWa gracie? Moim zdaniem L2 lepsze :D


Dlatego, ze WoW jest lepszy: bardziej bajkowa grafa, dopracowany i zróżnicowany system rozwoju postaci, możliwość skupienia się na czerpaniu przyjemności z grania a nie ciągłego klepania lvla, achievementy, wyzwania podczas rajdów i ogólnie bardzo rozbudowane PvE itd.
_________________

Chcieliśmy dobrze a wyszło jak zawsze...
 
 
Jelsyn 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: voodoo child
Level: 10
Wiek: 33
Dołączył: 16 Gru 2005
Skąd: Danzig
Wysłany: 05-05-2010, 10:35   

Afirion, PvE akurat jest najmniej zachęcającą rzeczą do takich gier, najciekawsze są mass PvP, siege itp :) A ta grafika jest zbyt kolorowa dla wielu graczy w WoWie ;)

@Down
Jeżeli według Ciebie w L2 nie liczy się zgranie, to znaczy, że nigdy nie byłeś w dobrym klanie, najważniejsze to jest jechanie po jednym asyście na mass PvP, do tego potrzebny jest genialny MA, co bierze na target 'robe userów'. Wiele można tu wymieniać ; )
Ogólnie, ciężko jest porównywać obie gry, dla mnie L2>all, może dla tego, że jestem b. dobrym klanie, przez wielu uważany za jeden z najlepszych na świecie, przez innych znienawidzony :)
W takich klanach nie ma miejsca na obijanie się, liczy się zgranie i lekki nolife niektórych członków ! :D

No i oczywiście najważniejsza kwestia, na jakich plikach się gra, plikach retailowych, czy L2J'otach, nie wiem jak to jest w przypadku WoW'a, czy tam wszystkie privy są na retailowych plikach, czy też może są to 'paczki' pisane przez zapaleńców :)
Ostatnio zmieniony przez Jelsyn 05-05-2010, 15:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Afirion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 20 Gru 2005
Wysłany: 05-05-2010, 15:06   

najpierw trzeba zagrać... na każdego z bossów trzeba innej taktyki, nie ma zwykłego atakowania gdzie popadnie, każdy ma określona rolę w drużynie i tym samym wpływ na to czy uda się zwyciężyć... a mass pvp też jest, zachęcają do tego powiedzmy takie "osiągnieca" do zdobycia jak pokonanie wszystkich 4 bossów przeciwnej frakcji. Nie dośc, ze trzeba się użerać z tym bossem to na dodatek gracze też się włączają w obronę i masz mass pvp ( tutaj jednak zaliczane do pve - player vs everything(wszystko). A nie jak w innych grach, zamiast słówka environment (środowisko- w domyśle potworki). WoW jak na grę wydaną przez Blizz ma także "to coś" Nikt przecież nie powie, że gry takie jak Starcraft, Diablo 2, Warcraft itd... były słabymi produkcjami... ba, prawdziwi koneserzy uważają je za klasykę gatunku. Tak samo WoW w kategorii MMORPG, nie wyszła do tej pory żadna gra o lepszej grywalności (grafika tak jak w Aionie to nie wszystko, o czym można sie przekonać grając w obydwie gry)

Ku ścisłości, w WoWa nie gram juz od jakiegoś czasu,(obowiązki nie dają na to czasu) ale godzin spędzonych nad tą grą nie żałuje, szkoda mi tylko jednego, że wcześniej tyle siedziałem nad Mu, Lineage 2, czy Silkroadem... Gdzie nie liczy się zgranie a siedzenie i klepanie...
_________________

Chcieliśmy dobrze a wyszło jak zawsze...
 
 
Salvian 
Użytkownik



Dołączył: 02 Wrz 2005
Wysłany: 05-05-2010, 21:21   

BULWAHR napisał/a:
5 lat temu ten pomysł na gierkę był rewelacyjny, dzisiaj niestety MF już jest trochę przestarzałe.


Racja, ja powiem tylko tyle - Jaki poziom taka gra, dziecinna w tym przypadku.

btw. Gdyby tylko jeszcze WoW robilo laske...
btw2. Piszcie bo mam ochote se ponabijac posty...
btw3. az mi gul skacze ;d
btw4. Ogniem Was oczyszcze !
 
 
Jelsyn 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: voodoo child
Level: 10
Wiek: 33
Dołączył: 16 Gru 2005
Skąd: Danzig
Wysłany: 05-05-2010, 22:43   

Salvian, w tej sekcji za dużo postów byś sobie nie nabił ;) ale co tam, jak spam to spam ! :D
 
 
Salvian 
Użytkownik



Dołączył: 02 Wrz 2005
Wysłany: 06-05-2010, 00:14   

Nie mialem na mysli spamu, czekam na ciekawsza rozmowe a nie 'czesc' 'u mnie stara bida' 'u psa sasiada tez w porzadku' dobry temat wiec szkoda by bylo zamykac ;)

btw. nie mam nic do spamu, byle by nie karali/banowali za byle suchar;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom