Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Puk Puk? A gdzie sie podziali Ci ludzie?
Autor Wiadomość
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 18-05-2010, 12:42   

RoM bardzo ciekawy, nie powiem :) Łotr28/Zwiadowca24. Chociaż przez te matury zupełnie nie miałem czasu. Ostatnio grałem jak jakieś zielone i czerwone żaby dropiące monetki biegały :P
 
 
Grins 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 900
Wiek: 34
Dołączył: 30 Gru 2005
Skąd: jasło
Wysłany: 07-07-2010, 18:29   

Hi !

U mnie spoko, dzięki.

Bye !
_________________
szukarka.com
 
 
 
Kola
Użytkownik Roku 2006!



Level: 19
Wiek: 35
Dołączył: 11 Lis 2005
Wysłany: 11-07-2010, 09:09   

Melduje swą obecność, przystanek Wałcz.
_________________
Like some cat from japan.
 
 
Madzia 
Użytkownik



Nick: Nie gram niestety
Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 12-07-2010, 20:26   

BARTOSh napisał/a:
Eh... mnie ciekawi jedna rzecz... co by się stało, gdyby zebrać wszystkich "pr0 ub3r el0 koksów" z MF i wrzucić na nowy start do MF3... które podobno zbliża się wielkimi krokami ? ;] ...


nie mieli by szans? ooops xD
_________________
~ Arena ~ Moja Galeria ~ Gospoda 0g Madzia~


マグダ - Maguda
 
 
NaPatelniChomik 
Użytkownik



Nick: Wykompe Ci Matke
Level: 158
Wiek: 38
Dołączył: 08 Kwi 2008
Skąd: Gdynia
Wysłany: 15-07-2010, 12:22   

Narzeczona dziecko praca, a na komputer brak czasu a jak juz uruchomie maszyne to młody prosi o GUMI GUMI xD
_________________
foxtrot uniform charlie kilo
 
 
Bronkz 
Użytkownik



Nick: Sonny/Doherty
Level: 69
Wiek: 31
Dołączył: 20 Lip 2007
Wysłany: 16-07-2010, 22:59   

elo, nie wiem czy ktoś z Was mnie kojarzy (niektórzy tak, niektórzy nie) ja pomimo tego, że zarejestrowałem się później niż Wy pamiętam czasy dobrego starego MF, Salviana na pierwszym miejscu, Arise który cisnął tego pedałka Ichtisa (hah Ichtis Masturbator) XD pamiętam ściemę jaką mi wcisnął jeden jegomość, że pkt rank zwiększają się po modleniu w świątyni (n/c)

generalnie to u mnie jak zwykle - byle do przodu, moje świadectwo widnieje na demotach (1.3średnia rox) i jakoś leci

bardziej wybiłem się w new niż w oldzie, wiec załączę trochę wazeliny i wielkie pozdro drużyny Sapphire's (chyba dobrze napisałem) dla FireofDeatha, którego jebłem na hita xD , Czara z którym
karałem nad langiem (aż się wprosił ten Legion 44 z tą swoją pedalską drużynką 44) Rurza starego
pijaka, Claymore (or Szatan jak kto woli) DNA (albo aNis) którego po parunastu próbach rozwaliłem ( a wtedy to była sztuka, wierzcie) a z ekipy z olda to jeszcze Ashariela (pamiętam jak kazał mi dumnie reprezentować jego nick - Ashover, który wczesniej podpierdolił mu Clay xD ) jak kogoś pomiąłem - sorry

P.S I CAŁĄ JEBITNĄ DRUŻYNĘ DEVIANT'S (XD prócz tej pały Cerdina) Lech górą, pasy górą, legia i wisła niech sobie gryngle wyliżą, elo!)
probsy panowie
_________________
dla starych znajomych
https://www.facebook.com/kuba.owsian.3
dodawać miśki :d
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 18-07-2010, 02:52   

1.3? Leszcz :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom