Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:35
Nagrody dla graczy za osiągniecia w Old Mfo nr 2
Autor Wiadomość
Anakin S. 
Użytkownik



Level: 126
Wiek: 29
Dołączył: 22 Sty 2009
Wysłany: 11-10-2010, 14:35   Nagrody dla graczy za osiągniecia w Old Mfo nr 2

Tak mnie naszło podczas czytania tego newsa czy nie można by było zrobić czegoś podobnego z MFO3. Bo IMO to by było nieuczciwe, załóżmy że mamy gracza z 300lvl, który grał od początku MF2, i teraz co? Kiedy powstanie MF3, starsza wersja umiera i cały dorobek tego gracza praktycznie idzie na marne...a tak byłoby miło gdyby np. za ileś tam poziomów wbitych, medale czy inne osiągneicia dostawałoby się coś w MF3. Dzięki za uwagę i zachęcam do komentowania.
_________________

 
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 11-10-2010, 15:30   

Jeśli się nie mylę, tam jest nowy klient i silnik, więc, bądź co bądź, to nowa, inna gra (cały czas mowa o MFO3). Jak dla mnie, nie powinna być kontynuacją (fabularnie może i tak, ale na pewno nie w taki sposób jaki przedstawiłeś) v2.
 
 
Anakin S. 
Użytkownik



Level: 126
Wiek: 29
Dołączył: 22 Sty 2009
Wysłany: 11-10-2010, 17:03   

Ale tu nie chodzi o żadną kontynuacje, ta propozycja polega na tym: załóżmy, w MFO2 zdobyłeś 300 lvl, top 10 czy jakąś inną pierdołkę, więc po uruchomieniu MFO3 dostalibyśmy jakiś kod, który można by wpisać w grze by uzyskać np. unikalny wygląd, broń itp za granie w starszą wersję.
_________________

 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 11-10-2010, 18:11   

Kiedyś myślałem o czymś podobnym, ale zapomniałem "przekazać dalej".
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 12-10-2010, 07:12   

Przez "dostawanie coś w v3" zrozumiałem coś innego, ale skoro miałoby to polegać np. na oucie, to byłoby fajnie. Tyle, że jakby miał się to ograniczać tylko do osób z top10, to ciężko mi powiedzieć czy naszym pracowitym adminom będzie się chciało to robić dla tak małej ilości graczy.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 12-10-2010, 23:45   

Uwazam, ze tak byc nie powinno. Osiagniecia z drugiej wersji czy olda to jedno, a przyszle osiagniecia w mfo3 to drugie. Nie powinno sie niczego laczyc, szczegolnie, ze ktos moglby czuc sie pokrzywdzony. Zakladajac, ze obecne top10 w rankingu na kazym ze swiatow by cos dostalo... to taki SiR_WiT, ktory przez wielu uwazany jest za najlepszego gracza w mfo bylby pokrzywdzony. I jest jeszcze paru innych takich graczy. Jezeli mialoby cos takiego byc, to trzeba by wyodrebnic graczy "specjalnych" a takich ciezko byloby wyznaczyc.
 
 
Anakin S. 
Użytkownik



Level: 126
Wiek: 29
Dołączył: 22 Sty 2009
Wysłany: 13-10-2010, 13:19   

Tetsu napisał/a:
Uwazam, ze tak byc nie powinno. Osiagniecia z drugiej wersji czy olda to jedno, a przyszle osiagniecia w mfo3 to drugie. Nie powinno sie niczego laczyc, szczegolnie, ze ktos moglby czuc sie pokrzywdzony. Zakladajac, ze obecne top10 w rankingu na kazym ze swiatow by cos dostalo... to taki SiR_WiT, ktory przez wielu uwazany jest za najlepszego gracza w mfo bylby pokrzywdzony. I jest jeszcze paru innych takich graczy. Jezeli mialoby cos takiego byc, to trzeba by wyodrebnic graczy "specjalnych" a takich ciezko byloby wyznaczyc.


IMO to nie byłoby tylko za TOP10, myślałem o rzeczach takich jak:
-Posiadanie konta w MFO2 (oczywiście od jakiegoś czasu, bo wszyscy zakładaliby konta żeby zdobyć nagrodę)
-50 lvl
-100lvl itp.
-TOP 10 we wszystkich rankingach
-TOP 3 w miesięcznym turnieju
-Ilość stoczonych walk z graczami

Tak więc nagrody dostawaliby wszyscy, którzy po prostu grali w MFO2, a ci szczególnie amibitni - większe nagrody
I te nagrody to nie byłyby jakieś super itemki czy +10 do statów, bardziej myślałem o ciekawostkach nie mających ułatwiać gry czyli np. wygląd postaci, lub unikalne tytuły.
_________________

 
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 13-10-2010, 13:41   

Cytat:
Uwazam, ze tak byc nie powinno. Osiagniecia z drugiej wersji czy olda to jedno, a przyszle osiagniecia w mfo3 to drugie. Nie powinno sie niczego laczyc, szczegolnie, ze ktos moglby czuc sie pokrzywdzony. Zakladajac, ze obecne top10 w rankingu na kazym ze swiatow by cos dostalo... to taki SiR_WiT, ktory przez wielu uwazany jest za najlepszego gracza w mfo bylby pokrzywdzony. I jest jeszcze paru innych takich graczy. Jezeli mialoby cos takiego byc, to trzeba by wyodrebnic graczy "specjalnych" a takich ciezko byloby wyznaczyc.



Ogólnie najlepiej prezentuje się wersja z... wyglądem :o Wtedy nie jest tak, że ktoś tam zyskuje jkaieś bonusy, a tylko poprawy wizualne
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 13-10-2010, 14:32   

Anakin S. okej, rozumiem. To podam Ci nny przyklad. Conny - gracz wszystkim bardzo dobrze znany, wedlug wiekszosci mfo najlepszy gracz tej gry :) Gracz, ktory walczyl z graczami z top10/20/30 i z nimi wygrywal bez wiekszego problemu, statystyki na kazdy ich mozliwy sposob doprowadzone do perfekcji. Lata kombinacji i wlozonych w ta gre pieniedzy. Jest perfekcjonista i czesto kasuje konto, ktore dla 90% graczy w mfo byloby idealne. I taki gracz nie otrzyma takiego bonusu :) sa gracze, ktorzy przez olda i przez wszystkie lata nowego mfo nie grali na jednym koncie, tylko kasowali co jakis czas, zeby dopracowac wszystko do ostatniego detalu... oni byliby w takiej sytuacji pokrzywdzeni.
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 13-10-2010, 18:14   

Tetsu napisał/a:
Conny - gracz wszystkim bardzo dobrze znany, wedlug wiekszosci mfo najlepszy gracz tej gry :) Gracz, ktory walczyl z graczami z top10/20/30 i z nimi wygrywal bez wiekszego problemu, statystyki na kazdy ich mozliwy sposob doprowadzone do perfekcji. Lata kombinacji i wlozonych w ta gre pieniedzy. Jest perfekcjonista i czesto kasuje konto, ktore dla 90% graczy w mfo byloby idealne. I taki gracz nie otrzyma takiego bonusu :)

Chcesz mi powiedzieć, ze to jeden z tych "asów", który potrafi grać do 20-30 poziomu, a potem kasuje postać, bo nie idzie mu już równie dobrze? Nie wydaje mi się, żeby promowanie takiego stylu gry było w jakikolwiek sposób dobre.
Tetsu napisał/a:
oni byliby w takiej sytuacji pokrzywdzeni.

Jeśli w ciągu 20-30 poziomów są w stanie zdobyć "coś" w v2 to i w v3 zdobędą.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 13-10-2010, 20:45   

nie, to nie jest ten typ :) Conny potrafi rozdac genialne staty na kazdy lv ;) i nie kasuje, bo juz mu nie idzie ;] on kasuje jak przegra jedna walke... 19k rankingu zdobywal w 20 walk bez przegranej.


"Jeśli w ciągu 20-30 poziomów są w stanie zdobyć "coś" w v2 to i w v3 zdobędą." - no i wlasnie mi o to chodzi. W v2 gracze potrafili sie wyroznic z tlumu? to i w trzeciej wersji sami niech na to zasluza, a nie jakies specjalne bonusy za v2 ;)
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 14-10-2010, 07:51   

Tetsu napisał/a:
on kasuje jak przegra jedna walke...


Przecież to jest w ogóle nie logiczne. Komentować tego nie będę, bo nie rozumiem takiego zachowania. Co do propozycji to jestem na tak i wydaje mi się, że najłatwiejsze do wprowadzenie będzie nadawanie graczom tytułów.
 
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 14-10-2010, 08:19   

Ale nikt Cie nie prosi o komentarz... a co w tym jest nielogicznego to ja nie wiem... niezrozumiale - owszem. Kazdy ma swoje odchyly. Ale nielogiczne? Ciezko przekonac na przykladach, ze to nie ma sensu, ale postaram sie ostatni raz. Ashariel - no tego gracza, to chyba chociaz z samego slyszenia kazdy na mfo kojarzy. W oldzie caly czas tusz za Salvianem, a w nowej przez dlugi czas rowniez wysoko. Przez bardzo dlugi czas jego druzyna byla na pierwszym miejscu - RaYokO's. Chyba najdluzej zaraz po Death obecnie. Historia mfo, legenda. Jemu akurat tytul nalezy sie zdecydowanie bardziej niz tym co kolega anakin wymienil :) I co powiecie na taki przyklad?
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 14-10-2010, 09:17   

Tetsu napisał/a:
Ale nikt Cie nie prosi o komentarz... a co w tym jest nielogicznego to ja nie wiem... niezrozumiale - owszem. Kazdy ma swoje odchyly. Ale nielogiczne? Ciezko przekonac na przykladach, ze to nie ma sensu, ale postaram sie ostatni raz. Ashariel - no tego gracza, to chyba chociaz z samego slyszenia kazdy na mfo kojarzy. W oldzie caly czas tusz za Salvianem, a w nowej przez dlugi czas rowniez wysoko. Przez bardzo dlugi czas jego druzyna byla na pierwszym miejscu - RaYokO's. Chyba najdluzej zaraz po Death obecnie. Historia mfo, legenda. Jemu akurat tytul nalezy sie zdecydowanie bardziej niz tym co kolega anakin wymienil :) I co powiecie na taki przyklad?


Który świat??
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 14-10-2010, 11:39   

Ktory swiat? kazdy... ale obecnie mu zostala postac tylko na s1 :) poza tym, nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o kogo chodzi ;] obecnie ma 600 pkt wiec beznadziejnie, ale to czego on dokonal, to malo ktory gracz potrafi dokonac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom