Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
23-02-2015, 12:26
Propozycja

Co myślisz o pomyśle?
Jestem na tak
65%
 65%  [ 23 ]
Jestem na nie
34%
 34%  [ 12 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
Grajcz 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 340
Świat: 1+2+4
Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2008
Wysłany: 06-02-2014, 23:24   

Alanov napisał/a:
Tu nie chodzi o grę, tylko o przedmioty, które w obecnej konfiguracji są rzadkością i tak powinno zostać.


Dlaczego powinno tak zostać?
Bo kiedyś, gdy grało kilka razy więcej osób tak było?
Eliksiry i regenki też były rzadkie ale mała liczba graczy i rosnące lvle spowodowały że potrzeby się zmieniły.
Argument że coś ma zostać bo zawsze tak było to żaden argument, realia gry się zmieniają, mało graczy więc trudniej o unikalne rzeczy, zwiększanie ich dostępności to naturalna kolej rzeczy.
Jak już pisałem nie wiem czy to nie przesada ale twoje podejście "nie bo nie" pokazuje że niższe lvle nie mają pojęcia o potrzebach graczy na 200+.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 06-02-2014, 23:49   

Cytat:
Zdecydowanie popieram :-)
A Ty Alanov nie zawieraj głosu bo ten temat sie Ciebie nie tyczy !

Mnie ten temat bardzo dotyczy i będę tu zawierał głos tak długo jak trzeba.

Cytat:
to chyba ty nie pojmujesz że kiedyś były rzadkością 300lv teraz to już nie i takie coś im pomoże. Co oni przy 30-40k hp mają leczyć po 12k. Sam spróbuje sobie na 140lv leczyć sie po 3000?

Leczą się po 18k, a to jest spora różnica, bo żeby zadać taki cios to trzeba mieć ładnie nawalone w siłę. Więc jak już chcesz tak to przekładać to na 140lv powinienem się leczyć po 8k, a to w zupełności wystarcza ; )

Cytat:
Dlaczego powinno tak zostać?
Bo kiedyś, gdy grało kilka razy więcej osób tak było?
Eliksiry i regenki też były rzadkie ale mała liczba graczy i rosnące lvle spowodowały że potrzeby się zmieniły.
Argument że coś ma zostać bo zawsze tak było to żaden argument, realia gry się zmieniają, mało graczy więc trudniej o unikalne rzeczy, zwiększanie ich dostępności to naturalna kolej rzeczy.
Jak już pisałem nie wiem czy to nie przesada ale twoje podejście "nie bo nie" pokazuje że niższe lvle nie mają pojęcia o potrzebach graczy na 200+.

Ja tu się wcale nie posługuję takim argumentem i nie obchodzi mnie jak było kiedyś. Uważam, że takie przedmioty nie powinny trafiać do sklepów (o to się cały czas rozchodzi) i kropka... Bez jaj! Trzeba sobie na nie jakoś zapracować, skoro mają być takie 'super pro'.
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 06-02-2014, 23:54   

1. Zdecydowanie wprowadzenie many lv7 do sklepu ponieważ taka mikstura istnieje, gdzieś ten temat był poruszany ale przepadł
1' życia lv7 zdecydowanie się przyda
2. Magia Chaosu zdecydowanie nie, ponieważ należałoby stworzyć jakąś broń dla wojownika, żeby wyrównać jego obrażenia do obrażeń z gemu ( ogromna przewaga dla maga się tworzy)
2' leczenie 7 -> ciekawy pomysł godny uwagi -> może jednak dać przewagę magowi -> ma więcej MP może więcej razy się leczyć, teraz woj może 2x się uleczyć, później tylko raz -> strata dla woja
 
 
Pencu2 
Użytkownik



Nick: PeNcU
Level: 325
Wiek: 29
Dołączył: 06 Lut 2014
Wysłany: 07-02-2014, 00:27   

chadrian napisał/a:
1. Zdecydowanie wprowadzenie many lv7 do sklepu ponieważ taka mikstura istnieje, gdzieś ten temat był poruszany ale przepadł
1' życia lv7 zdecydowanie się przyda
2. Magia Chaosu zdecydowanie nie, ponieważ należałoby stworzyć jakąś broń dla wojownika, żeby wyrównać jego obrażenia do obrażeń z gemu ( ogromna przewaga dla maga się tworzy)
2' leczenie 7 -> ciekawy pomysł godny uwagi -> może jednak dać przewagę magowi -> ma więcej MP może więcej razy się leczyć, teraz woj może 2x się uleczyć, później tylko raz -> strata dla woja


Mała zmiana w złotym pierscieniu np. zeby dawal 1500mp i bd git :-)
 
 
v_v 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: v_v
Level: 4
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 08 Sie 2012
Skąd: hajnówka
Wysłany: 07-02-2014, 13:25   

co da złoty pierscien od 200 lvl 1500 mp jak wiekszosc juz na 220 powiedzmy legendarny pierscien i zbroja choasu 3.7k many i wtedy uleczysz sie 4 x i zostanie 700 mp?
 
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 07-02-2014, 14:15   

v_v napisał/a:
co da złoty pierscien od 200 lvl 1500 mp jak wiekszosc juz na 220 powiedzmy legendarny pierscien i zbroja choasu 3.7k many i wtedy uleczysz sie 4 x i zostanie 700 mp?

większość?????? z tego co wiem to raczej mniejszość...
 
 
Pencu2 
Użytkownik



Nick: PeNcU
Level: 325
Wiek: 29
Dołączył: 06 Lut 2014
Wysłany: 07-02-2014, 14:20   

v_v napisał/a:
co da złoty pierscien od 200 lvl 1500 mp jak wiekszosc juz na 220 powiedzmy legendarny pierscien i zbroja choasu 3.7k many i wtedy uleczysz sie 4 x i zostanie 700 mp?

A kto powiedzial ze ja miałbym sie leczyc tylko tym "leczenie7". Mozna zrobic inte tak zeby mi uzywal i leczenie6 i leczenie7 a po za tym mozna dac pare punktow w magie i zalozyc mp plusy :)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 07-02-2014, 14:50   

Alanov napisał/a:
Cytat:
Zdecydowanie popieram :-)
A Ty Alanov nie zawieraj głosu bo ten temat sie Ciebie nie tyczy !

Mnie ten temat bardzo dotyczy i będę tu zawierał głos tak długo jak trzeba.

Cytat:
to chyba ty nie pojmujesz że kiedyś były rzadkością 300lv teraz to już nie i takie coś im pomoże. Co oni przy 30-40k hp mają leczyć po 12k. Sam spróbuje sobie na 140lv leczyć sie po 3000?

Leczą się po 18k, a to jest spora różnica, bo żeby zadać taki cios to trzeba mieć ładnie nawalone w siłę. Więc jak już chcesz tak to przekładać to na 140lv powinienem się leczyć po 8k, a to w zupełności wystarcza ; )

Cytat:
Dlaczego powinno tak zostać?
Bo kiedyś, gdy grało kilka razy więcej osób tak było?
Eliksiry i regenki też były rzadkie ale mała liczba graczy i rosnące lvle spowodowały że potrzeby się zmieniły.
Argument że coś ma zostać bo zawsze tak było to żaden argument, realia gry się zmieniają, mało graczy więc trudniej o unikalne rzeczy, zwiększanie ich dostępności to naturalna kolej rzeczy.
Jak już pisałem nie wiem czy to nie przesada ale twoje podejście "nie bo nie" pokazuje że niższe lvle nie mają pojęcia o potrzebach graczy na 200+.

Ja tu się wcale nie posługuję takim argumentem i nie obchodzi mnie jak było kiedyś. Uważam, że takie przedmioty nie powinny trafiać do sklepów (o to się cały czas rozchodzi) i kropka... Bez jaj! Trzeba sobie na nie jakoś zapracować, skoro mają być takie 'super pro'.



Jak chcesz to tak graj, kto Ci nie da ? Nie chcesz nie kupuj ich i szukaj po mapie dalej, ale zauważ że poziom 200 przekroczyła znaczna ilość osób i coraz częściej nie doleczają się i z tego powodu nie mogą ułożyć dobrych statystyk pod graczy/bossów. :-)

Tak tylko podrzucę myśl, a może możliwość kupna miksów lv 7 po 2 - 3 przejściu fabuły, co ? :P
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 07-02-2014, 15:22   

MOje zdanie takie , im wiecej upkow , tym graczom sie to znudzi , zajmijcie sie lepiej stworzeniem Devos na v3 ... ;)



Jak wejda w sklepie poty lvl7 , to potem bedziecie plakac o many lvl 8 i zycia lvl7 .... Bo moim zdaniem na to też liczycie ...
_________________
______________________________________________________
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 07-02-2014, 15:32   

Mit całkiem dobry pomysl. Wolin potów lvl 8 nie ma i nie będzie. A poty lvl 7 są
_________________
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 07-02-2014, 15:34   

Poty zycia lv7 ? Pierwsze słysze , ale może sie myle ;D

[ Dodano: 07-02-2014, 15:36 ]
MiT napisał/a:
Tak tylko podrzucę myśl, a może możliwość kupna miksów lv 7 po 2 - 3 przejściu fabuły, co



Jak juz , to powiedzmy od 300 lvla , albo 250 , tak , żeby do teog czasu przejsc z 5 razy fabule do 300 , 3 do 250
_________________
______________________________________________________
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 07-02-2014, 15:41   

Od 300 lvl w sklepie? Watpie żeby cos takiego sie dalo. Po drugim zakończeniu gry niech sie pojawia w obozie lanceros i spokój. Poza tym jak dobrze pamiętam nie masz konta z high lvl więc się zbytnio nie udzielaj (jakbys mogl)
_________________
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 07-02-2014, 15:55   

Moge sie udzielac , gówno wiesz , gówno mozesz , tyle w temacie . Bezsensowne jest kolejne ulatwienie gry , pierw chcieliscie elki w sklepie , teraz many lvl7 , a potem co ? ...
_________________
______________________________________________________
 
 
Grajcz 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 340
Świat: 1+2+4
Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2008
Wysłany: 07-02-2014, 16:00   

v_v napisał/a:
co da złoty pierscien od 200 lvl 1500 mp jak wiekszosc juz na 220 powiedzmy legendarny pierscien i zbroja choasu 3.7k many i wtedy uleczysz sie 4 x i zostanie 700 mp?


Większość? Eh, marzenia.
Na 250 nie mam ani jednego ani drugiego a poluje na nie od wielu miesięcy i nie widziałem żadnej aukcji, ale w końcu ekwipunku jest za dużo jak twierdzili przeciwnicy aukcji mistrza gry :-D
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 07-02-2014, 17:50   

Cytat:
Od 300 lvl w sklepie? Watpie żeby cos takiego sie dalo. Po drugim zakończeniu gry niech sie pojawia w obozie lanceros i spokój. Poza tym jak dobrze pamiętam nie masz konta z high lvl więc się zbytnio nie udzielaj (jakbys mogl)

Nie trzeba mieć konta z high level, ale Tobie ciężko przyjąć to do wiadomości.
Dlaczego nie chcecie tego jako drop z potworków?! Przynajmniej mielibyście co robić na tych swoich xxxLv...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom