Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
23-02-2015, 12:26
Propozycja

Co myślisz o pomyśle?
Jestem na tak
65%
 65%  [ 23 ]
Jestem na nie
34%
 34%  [ 12 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 07-02-2014, 17:59   

HeienekeN napisał/a:
Poty zycia lv7 ? Pierwsze słysze , ale może sie myle ;D

[ Dodano: 07-02-2014, 15:36 ]
MiT napisał/a:
Tak tylko podrzucę myśl, a może możliwość kupna miksów lv 7 po 2 - 3 przejściu fabuły, co



Jak juz , to powiedzmy od 300 lvla , albo 250 , tak , żeby do teog czasu przejsc z 5 razy fabule do 300 , 3 do 250



Nie wiem czy chociaż raz przeszedłeś fabułę i rozczaruję Cię że z bossami ciężko jest za 5 podejściem doleczyć manę u maga, eliksiry tylko full uleczą, a tak to nic :} Mag nawet nie ma szans rozwinąć skrzydeł przy którymś podejściu do fabuły bo ograniczają go te potki właśnie.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Pencu2 
Użytkownik



Nick: PeNcU
Level: 325
Wiek: 29
Dołączył: 06 Lut 2014
Wysłany: 07-02-2014, 21:01   

Mit ma racje magiem nie pogra juz na wysokim lv, jedynie co na turkach i na pojedyncze bossy, ale przeciez nie bd ktos robil co chwile resa zeby zabic jednego bossa.
A co do leczenia7 to jest owszem ulatwienie bo uleczy wiecej hp ale tez utrudnienie bo trzeba kombinowac z mana bo eq jest bardziej przystosowane na leczenie6
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 07-02-2014, 23:22   

Leczenie 7 jest zdecydowanie dobrym pomysłem i nie byłoby to dużym ułatwieniem bo i tak many tracilibyśmy więcej niż z leczeniem 6.
Mikstury many 7lv też można dodać nawet tam po przejściu fabuły i na pewno nie tanio.
Reszta raczej odpada ale zobaczymy jeszcze inne opinie.

ps. Alanov nie wiem co ci to przeszkadza ale znając życie jak wbijesz kiedyś ten 250+ lvl to sam będziesz narzekał, że nie ma nic nowego. Ludzie mają rację, to praktycznie Ciebie nie dotyczy, bo tego i tak nie odczujesz a najwięcej się udzielasz jakby to miało Ci zaszkodzić.
To tak jak ja miałbym narzekać, że wprowadzone zostaną nowe unikaty na 140lvl, co mnie to obchodzi?
 
 
CzapczyQ 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 3
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2014
Skąd: MFO2
Wysłany: 07-02-2014, 23:37   

Leczenie 7 i mikstury many 7lvl to naprawdę dobry pomysł. Dobrze byłoby dodać coś nowego raz na jakiś czas skoro update już od dawna nie ma...
 
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 08-02-2014, 08:54   

Chaos nic nie przeszkadza dodać tez poty życia lvl 7 dodające 20 k hp, warte tyle co poty Many - 1,1kk jak elki :)
_________________
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 08-02-2014, 09:41   

Cytat:
ps. Alanov nie wiem co ci to przeszkadza ale znając życie jak wbijesz kiedyś ten 250+ lvl to sam będziesz narzekał, że nie ma nic nowego. Ludzie mają rację, to praktycznie Ciebie nie dotyczy, bo tego i tak nie odczujesz a najwięcej się udzielasz jakby to miało Ci zaszkodzić.
To tak jak ja miałbym narzekać, że wprowadzone zostaną nowe unikaty na 140lvl, co mnie to obchodzi?

Znając życie zanim wbiję ten 250lv to już wszystko będzie w sklepach i dalsza gra nie będzie miała kompletnie żadnego sensu. Do tego to prowadzi.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 08-02-2014, 11:16   

A co ty Bóg że znasz życie ? :roll:

Niech udzielają się Ci co im zależy na miksach i mają któryś level już i tyle w temacie, nie widzę sensu twoich debat "wszystko będzie w sklepach", "dalsza gra nie będzie miała kompletnie żadnego sensu", pierw przejdź raz fabułę a potem zabieraj głos - w tym chyba widzisz sens :-)

Gra nie jest tak aktywna jak kiedyś że można było pozwolić sobie na takie rzeczy o których mówisz, bo był zbyt. Teraz go nie ma jakbyś nie zauważył to więc trzeba trochę na sklepy przenieść z tym że z wysoką ceną.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 08-02-2014, 12:00   

Cytat:
Niech udzielają się Ci co im zależy na miksach i mają któryś level już i tyle w temacie, nie widzę sensu twoich debat "wszystko będzie w sklepach", "dalsza gra nie będzie miała kompletnie żadnego sensu", pierw przejdź raz fabułę a potem zabieraj głos - w tym chyba widzisz sens :-)

Nie jesteś Panem tego forum, żeby decydować kto ma się udzielać, a kto nie. Jak Ci się nie podobają moje 'debaty' to nie zwracaj na nie uwagi, taki wielki problem?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 08-02-2014, 12:34   

A CO PRAWDA ZABOLAŁA ? :-D


"Nie jesteś Panem tego forum", tak samo ty nie jesteś panem gry żeby wszędzie zabierać głos co ma być dodane w sklepie a co nie, zrozum to że nie jesteś kimś o wielkim znaczeniu. Już większość użytkowników w tym temacie ma Cię dosyć, bo piszesz bzdury, to że lubisz sobie utrudniać nie znaczy że inni też mają, nabij 200 + przejdź fabułę to pogadamy .. magik ma przekichane, bo nie może dać więcej mp, gdyż jej nie doleczy, a ty dalej ciągniesz swoje .. więc wywnioskować można że nie grałeś nigdy na tym lv, a jak grałeś to przelotnie kontem czyimś. ;)

Dalej nie będę rozmawiał bo jesteś zarozumiałym graczem, dlatego odpuszczam sobie rozmowy Tobą.

Mam nadzieję że przyjmiesz to do swojej wiadomości i nie odbierzesz tego negatywnie tylko zrozumiesz trudność maga, która się pojawia.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 08-02-2014, 12:40   

Alanov jak chcesz się kłócić ciągle to założę Ci specjalny temat na forum zebys mogl wylewać swoje żale
_________________
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 08-02-2014, 14:51   

@MiT
A Ciebie boli to, że ktoś ma odmienne zdanie? Jeżeli dla Ciebie (jak i dla całej reszty) zmiana zdobywania takich mikstur (których jest raptem kilka na każde przejście fabuły) na drop z potworów jest utrudnieniem, to gratuluję logicznego myślenia.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-02-2014, 15:24   

Alanov napisał/a:
@MiT
A Ciebie boli to, że ktoś ma odmienne zdanie? Jeżeli dla Ciebie (jak i dla całej reszty) zmiana zdobywania takich mikstur (których jest raptem kilka na każde przejście fabuły) na drop z potworów jest utrudnieniem, to gratuluję logicznego myślenia.


Utrudnieniem zaczynasz być ty... Mikstury mogłyby się pojawić w sklepie ale po 1-3 przejściu fabuły i bardzo drogie, wtedy miałyby jakiś sens zamiast zbierać przez miesiąc po targu od ludzi, którzy je wyciągnęli ze skrzynki.Poza tym nikt nie chce jak ty to mówisz "dodać wszystkiego do sklepu". Jak ktoś potrzebuje tych mikstur many 7lv to i tak je zdobędzie ale po co ma tak długo ich szukać? A leczenie 7 nie jest złym pomysłem skoro jest magia do 8 i mikstury 7lv to jakby się pojawiło leczenie 7 na pewno świat by się nie zawalił. Nawet jak już by się pojawiło to niekoniecznie musi być w sklepie. Przestań już marudzić tyle ludzi Cię prosi, nic nie udowodnisz swoimi marnymi argumentami.
 
 
kostro 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Awds
Level: 180
Świat: 3
Wiek: 26
Dołączył: 06 Lut 2010
Wysłany: 08-02-2014, 15:44   

Alanov napisał/a:
@MiT
A Ciebie boli to, że ktoś ma odmienne zdanie? Jeżeli dla Ciebie (jak i dla całej reszty) zmiana zdobywania takich mikstur (których jest raptem kilka na każde przejście fabuły) na drop z potworów jest utrudnieniem, to gratuluję logicznego myślenia.
Go chyba nie boli to że ma ktoś odmiene zdanie tylko to że sie ktoś odzywa kogo to nie dotyczy i nie ma pojęcia o tym
_________________
Nie rozumiem słownika ortograficznego
 
 
v_v 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: v_v
Level: 4
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 08 Sie 2012
Skąd: hajnówka
Wysłany: 08-02-2014, 16:03   

jak dla mnie sa 2 dobre pomysly miksy lvl 7 mogą nawet dodać je do rzadkiego loota z mobów tak jak miksy rege lv3 i leczenie lv7 ale trzeba bylo przystosowac wtedy mane do leczenia bo przedmioty sa pod leczenie lv6
 
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 08-02-2014, 16:16   

Cytat:
Mikstury mogłyby się pojawić w sklepie ale po 1-3 przejściu fabuły i bardzo drogie, wtedy miałyby jakiś sens zamiast zbierać przez miesiąc po targu od ludzi, którzy je wyciągnęli ze skrzynki.Poza tym nikt nie chce jak ty to mówisz "dodać wszystkiego do sklepu". Jak ktoś potrzebuje tych mikstur many 7lv to i tak je zdobędzie ale po co ma tak długo ich szukać?

Myślisz, że komuś będzie się chciało siedzieć godzinami nad skryptem, który to wszystko będzie sprawdzał, przy twoim każdym otworzeniu sklepu? Po co sobie utrudniać życie jak można w minutę dodać drop do potworów. Przedmiot przynajmniej nie straci na wartości i każdy będzie miał do niego dostęp. Jeżeli wam się nie będzie chciało zbierać, to na pewno znajdą się tacy, którzy będą to robić za was i wystawiać je na targ, żeby zarobić trochę grosza.

Możecie się już przyznać, że się wam po prostu nie chce czegoś zdobyć i wolicie mieć podane na tacy. Leniuchy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom