Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
23-02-2015, 12:26
Propozycja

Co myślisz o pomyśle?
Jestem na tak
65%
 65%  [ 23 ]
Jestem na nie
34%
 34%  [ 12 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 08-02-2014, 16:20   

kostro napisał/a:
Alanov napisał/a:
@MiT
A Ciebie boli to, że ktoś ma odmienne zdanie? Jeżeli dla Ciebie (jak i dla całej reszty) zmiana zdobywania takich mikstur (których jest raptem kilka na każde przejście fabuły) na drop z potworów jest utrudnieniem, to gratuluję logicznego myślenia.
Go chyba nie boli to że ma ktoś odmiene zdanie tylko to że sie ktoś odzywa kogo to nie dotyczy i nie ma pojęcia o tym


Otóż to :wink:

Dodanie miksturek jako drop z potworów, hmm przyzwoity pomysł, ale zasady by raczej była taka jak z łuskami tyranozaura, jedna wypada na kilkadziesiąt walk :-D

To lepiej dać już do obozu za te 1kk/szt.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-02-2014, 16:40   

Alanov napisał/a:
Myślisz, że komuś będzie się chciało siedzieć godzinami nad skryptem, który to wszystko będzie sprawdzał, przy twoim każdym otworzeniu sklepu? Po co sobie utrudniać życie jak można w minutę dodać drop do potworów. Przedmiot przynajmniej nie straci na wartości i każdy będzie miał do niego dostęp. Jeżeli wam się nie będzie chciało zbierać, to na pewno znajdą się tacy, którzy będą to robić za was i wystawiać je na targ, żeby zarobić trochę grosza.

Możecie się już przyznać, że się wam po prostu nie chce czegoś zdobyć i wolicie mieć podane na tacy. Leniuchy!


Leniuchy? Przecież i tak skądś trzeba kasę wziąć na te mikstury, nie wszyscy rzucają miliardami nawet na takim lvlu. Poza tym to są tylko mikstury nie żaden unikatowy ekwipunek i nie będą tanie. Jak już pisałem, ty utrudniasz życie i skoro od tak dawna nie ma update to takie małe aktualizacje i dodatki nikomu nie zaszkodzą.
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 08-02-2014, 16:41   

MiT napisał/a:
Nie wiem czy chociaż raz przeszedłeś fabułę i rozczaruję Cię że z bossami ciężko jest za 5 podejściem doleczyć manę u maga, eliksiry tylko full uleczą, a tak to nic :} Mag nawet nie ma szans rozwinąć skrzydeł przy którymś podejściu do fabuły bo ograniczają go te potki właśnie.




Nie no co ty , nie wbilem nigdy nawet 100 lvla , a ty mi mowisz o przejsciu fabuly .... Czasami twoja inteligencja mnie rozbraja bo zabierasz glos na tematy , na ktore ludzie twojego pokroju nawet nie powinni patrzeć ...



Dajcie zrobic Devos na v3 ... potem proscie o poty itd ...
_________________
______________________________________________________
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-02-2014, 16:54   

HeienekeN napisał/a:
Nie no co ty , nie wbilem nigdy nawet 100 lvla , a ty mi mowisz o przejsciu fabuly .... Czasami twoja inteligencja mnie rozbraja bo zabierasz glos na tematy , na ktore ludzie twojego pokroju nawet nie powinni patrzeć ...

Dajcie zrobic Devos na v3 ... potem proscie o poty itd ...


Jeżeli posiadasz coś takiego jak logiczne myślenie to powinieneś wywnioskować, że mag na 300lv raczej nie powinien używać miks many 6lv które są na 120lvl. Biegaj sobie z miksami hp 1lv na 100lv i powiedz jak wrażenia. Jeżeli masz zamiar kogoś obrażać to lepiej już nie odpisuj,bo inteligencją to sam ty nie świecisz. Ty zabierasz głos i spamujesz o jakimś Devos na v3. Pasowałoby gdybym napisał, że jesteś hipokrytą, bo sam piszesz bzdury. Kogo interesuje Devos na v3? Tu jest forum mfo2 i tylko na ten temat się wypowiadaj.
 
 
kostro 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Awds
Level: 180
Świat: 3
Wiek: 26
Dołączył: 06 Lut 2010
Wysłany: 08-02-2014, 17:12   

Chaox pewnie nie wielu tu obchodzi v3 ale my dostaliśmy już sporo a oni od sporego czasu nie dostali dewos
Cytat:
Co miało być zrobione dla MFO2 na tą chwilę, zostało już zrobione (a nawet więcej). Ewentualne zmiany dopiero za jakiś czas - tak jak pisał Ponexis, po upku w MFO3. Oczywiście można dyskutować na nimi już teraz
_________________
Nie rozumiem słownika ortograficznego
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 08-02-2014, 17:18   

Kostro po to wlasnie jest ten temat, by wszystko przedyskutować i po upku w mfo3 wszystko moglo byc w krotkim czasie wprowadzone
_________________
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 08-02-2014, 17:41   

Cytat:
Leniuchy? Przecież i tak skądś trzeba kasę wziąć na te mikstury, nie wszyscy rzucają miliardami nawet na takim lvlu. Poza tym to są tylko mikstury nie żaden unikatowy ekwipunek i nie będą tanie. Jak już pisałem, ty utrudniasz życie i skoro od tak dawna nie ma update to takie małe aktualizacje i dodatki nikomu nie zaszkodzą.

Holy crap, you're genius!!!
Właśnie napisałeś post, który przemawia za zrobieniem tych mikstur jako drop. Dokładnie tak jak mówisz, nie każdy ma kasę na takie wydatki, więc dodanie mikstur do sklepu znowu da przewagę tym bogatszym. Natomiast jeśli miksturki będą dropić z potworów, to nawet bez kasy możesz sobie je zdobyć ; )

Cytat:
Jak już pisałem, ty utrudniasz życie

Nie moja wina, że jestem jedyną osobą (no może jest jeszcze paru), która ma swoje odmienne zdanie i nie idzie za głosem ludu.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-02-2014, 18:02   

Alanov napisał/a:
Holy crap, you're genius!!!
Właśnie napisałeś post, który przemawia za zrobieniem tych mikstur jako drop. Dokładnie tak jak mówisz, nie każdy ma kasę na takie wydatki, więc dodanie mikstur do sklepu znowu da przewagę tym bogatszym. Natomiast jeśli miksturki będą dropić z potworów, to nawet bez kasy możesz sobie je zdobyć ; )


Co ty gadasz za głupoty? Nawet nigdzie nie dałem do zrozumienia, że lepiej zrobić mikstury jako drop. Przecież jak będą za 1kk i będą używane na bossy to jak ktoś sobie kupi z 50 za 50kk to chyba nie będzie wielkiej tragedii.

Alanov napisał/a:
Nie moja wina, że jestem jedyną osobą (no może jest jeszcze paru), która ma swoje odmienne zdanie i nie idzie za głosem ludu.


Jeżeli ty uważasz, że jak większość ludzi popiera ten pomysł i ja zrobię to samo, bo leczenie 7 by się przydało praktycznie każdemu to będzie to pójście za głosem ludu? Przestań już pisać, bo robisz z siebie błazna. Jesteś jedyną osoba, która tak irytuje. Możesz tego nie popierać i nikt cię za to nie ukarze ale uznane byłoby twoje zdanie jakbyś był po tym przejściu fabuły chociaż raz i coś o tym wiedział. Nie dotyczy ciebie teraz taki przedmiot i bardzo długo go nie zobaczysz nawet jak wejdzie, więc daj się wypowiedzieć tym, którzy będą go używać jeżeli zostanie wprowadzony i mam tu na myśli mikstury i leczenie.
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 08-02-2014, 18:11   

Chaox powiem Ci tak , z tg co wiem , to ludzie maja poty many lvl7 , wiec na ______ sie pultasz ... czytaj co piszesz dopiero sie wypowiedz , wiec moze jeszcze poty lvl8 bys chcial ? Pomysl troche , potem napisz... Owszem , poty lvl7 przydalyby sie , ale nie do kupywania w sklepie , bo to jest idiotyczne i da przewage mami synkom którzy wysla sb smsy na golda , to tylko moje zdanie ...


Lepiej , zeby lecialy z potworkow , nie jakichs wielce trudnych , gdzie tracisz wiecej potek niz zyskujesz , ale niech jest to jakos adekwatne do lvla.
_________________
______________________________________________________
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-02-2014, 18:26   

HeienekeN napisał/a:
Chaox powiem Ci tak , z tg co wiem , to ludzie maja poty many lvl7 , wiec na ______ sie pultasz ... czytaj co piszesz dopiero sie wypowiedz , wiec moze jeszcze poty lvl8 bys chcial ? Pomysl troche , potem napisz... Owszem , poty lvl7 przydalyby sie , ale nie do kupywania w sklepie , bo to jest idiotyczne i da przewage mami synkom którzy wysla sb smsy na golda , to tylko moje zdanie ...


Lepiej , zeby lecialy z potworkow , nie jakichs wielce trudnych , gdzie tracisz wiecej potek niz zyskujesz , ale niech jest to jakos adekwatne do lvla.


Mają jak siedzą na targu i skupują po kilka sztuk. Chyba ten temat powinien być przynajmniej od 180lvl bo dużo zbędnych odpowiedzi tu widzę. Tak przy okazji to pierw ty czytaj co piszą inni zanim komukolwiek odpowiesz. Mikstury 8lvl nie istnieją w grze i nikt nie proponował ani nie pytał czy kiedykolwiek zostaną wprowadzone, przestań wymyślać bzdury jak nie do końca potrafisz uargumentować swoją odpowiedź.Skoro są w sklepie eliksiry i reg3lv i nigdy nie dropiły z potworów to dlaczego many 7lv miałyby dropić? Pomimo, że byłyby i tak kilka razy droższe to nadal narzekasz razem z Alanovem. A jeśli chodzi o tych mami synków to nie wiem o co ci do końca chodzi. Skoro jest wprowadzona taka możliwość a ktoś ma ochotę wydać na to pieniądze to to czyni go mami synkiem? Robisz z siebie tak żałosną osobę, że brak mi słów.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 08-02-2014, 18:28   

Cytat:
Co ty gadasz za głupoty? Nawet nigdzie nie dałem do zrozumienia, że lepiej zrobić mikstury jako drop. Przecież jak będą za 1kk i będą używane na bossy to jak ktoś sobie kupi z 50 za 50kk to chyba nie będzie wielkiej tragedii.

No nie dałeś do zrozumienia, a powiedziałem gdzieś, że dałeś?

Cytat:
Jeżeli ty uważasz, że jak większość ludzi popiera ten pomysł i ja zrobię to samo, bo leczenie 7 by się przydało praktycznie każdemu to będzie to pójście za głosem ludu?

Nie uważam tak, uważam natomiast, że jesteście po prostu leniwymi graczami i wszystko chcecie mieć podane na tacy. Jakbyś tworzył grę to wolałbyś dawać graczom wszystko pod nos, czy raczej dać im coś do roboty? Ja osobiście wolałbym tą drugą opcję z racji tego, że gra, w której można mieć wszystko bez żadnego wysiłku jest po prostu bezsensowna.

Cytat:
Przestań już pisać, bo robisz z siebie błazna.

Jak przestaniesz odpisywać na każdy mój post to nie będę miał nic do dodania, natomiast póki co jestem zmuszony odpowiadać.

Cytat:
Jesteś jedyną osoba, która tak irytuje.

Twoje zdanie o mnie serio mnie nie interesuje.

Cytat:
Możesz tego nie popierać i nikt cię za to nie ukarze ale uznane byłoby twoje zdanie jakbyś był po tym przejściu fabuły chociaż raz i coś o tym wiedział.

Sorry, ale to nie jest temat o fizyce kwantowej, tylko o przedmiotach, których działanie i trudność zdobycia zna każdy bez względu na to czy przeszedł fabułę czy nie, więc to tutaj się wcale nie liczy. Poza tym i tak dobrze o tym wiem, że moje zdanie nawet po przejściu fabuły nie byłoby uznane z racji tego, że jako jedyny sądzę inaczej.

Cytat:
Nie dotyczy ciebie teraz taki przedmiot i bardzo długo go nie zobaczysz nawet jak wejdzie, więc daj się wypowiedzieć tym, którzy będą go używać jeżeli zostanie wprowadzony i mam tu na myśli mikstury i leczenie.

Ja nikomu nie bronię się wypowiadać. To że mnie to w tym momencie nie dotyczy, to nie zmienia faktu, że za jakiś czas będzie.



Może zróbmy osobny temat, w którym bez spamu przedstawimy wszystkie opcje, a Tomi już sobie sam zadecyduje. Pasuje?
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-02-2014, 18:40   

Alanov napisał/a:
Nie uważam tak, uważam natomiast, że jesteście po prostu leniwymi graczami i wszystko chcecie mieć podane na tacy. Jakbyś tworzył grę to wolałbyś dawać graczom wszystko pod nos, czy raczej dać im coś do roboty? Ja osobiście wolałbym tą drugą opcję z racji tego, że gra, w której można mieć wszystko bez żadnego wysiłku jest po prostu bezsensowna.


Zrobienie leczenia 7 które i tak mnie najbardziej interesuje nie jest podaniem na tacy tylko rozwinięciem możliwości gracza podczas walki z bossem/pvp.

Alanov napisał/a:
Poza tym i tak dobrze o tym wiem, że moje zdanie nawet po przejściu fabuły nie byłoby uznane z racji tego, że jako jedyny sądzę inaczej.


Akurat byłoby brane pod uwagę gdybyś zarzucił solidnym argumentem a z racji tego, że nie miałeś nigdy wysokiego poziomu to nie wiesz jak to jest z walkami, możesz sobie jedynie pooglądać raporty.

Ja jestem najbardziej za dodaniem leczenia 7 a skoro takowe miałoby zaistnieć w grze to nikt miksturami 7lv na tym poziomie by nie pogardził.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 08-02-2014, 18:55   

Cytat:
Zrobienie leczenia 7 które i tak mnie najbardziej interesuje nie jest podaniem na tacy tylko rozwinięciem możliwości gracza podczas walki z bossem/pvp.

Odnośnie leczenia 7 nie mam nic przeciwko, mi chodzi jedynie o mikstury.

Cytat:
Akurat byłoby brane pod uwagę gdybyś zarzucił solidnym argumentem a z racji tego, że nie miałeś nigdy wysokiego poziomu to nie wiesz jak to jest z walkami, możesz sobie jedynie pooglądać raporty.

Miałbym wtenczas takie samo pojęcie jak teraz, bo tu chodzi jedynie o dostępność przedmiotu, a nie o jego działanie.
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 08-02-2014, 22:47   

Chciecie to tamto , a powinniscie sie cieszyc , ze cokolwiek zrobili , <b> BO PROJEKT JEST JUZ ZAMKNIETY </b> .... po pierwsze Chaox , nie wiesz , jakimi kontami grałem czy ile razy przeszedłem fabułe , po drugie , jak ogarniesz , że wprowadzenie mikstur lvl7 spowoduje to , ze w koncu bedziecie chcieli miksy lvl 8 , logiczne to chyba ...
_________________
______________________________________________________
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-02-2014, 15:29   

HeienekeN napisał/a:
Chciecie to tamto , a powinniscie sie cieszyc , ze cokolwiek zrobili , <b> BO PROJEKT JEST JUZ ZAMKNIETY </b> .... po pierwsze Chaox , nie wiesz , jakimi kontami grałem czy ile razy przeszedłem fabułe , po drugie , jak ogarniesz , że wprowadzenie mikstur lvl7 spowoduje to , ze w koncu bedziecie chcieli miksy lvl 8 , logiczne to chyba ...


Praktycznie cały czas mówiłem na temat mikstur many 7lv które już istnieją więc chyba sobie coś ubzdurałeś, że ktoś będzie miał zamiar po tym wprowadzić mikstury 8lvl. Pokaż mi kogoś kto ma 15k many, żeby mu one były potrzebne. Skoro leczenie 7 miałoby wymagać więcej many to mikstury 7 dobrze byłoby mieć pod ręką i jak już mówiłem powinny być bardzo drogie. Widzę, że nie masz nic wspólnego z logicznym myśleniem. Jeśli chodzi o mikstury hp 7lv to niech się dzieje co ma się dziać, bo takowe jeszcze nie istnieją w grze i niech inni się wypowiedzą.

HeienekeN napisał/a:
po pierwsze Chaox , nie wiesz , jakimi kontami grałem czy ile razy przeszedłem fabułe


HeienekeN napisał/a:
Nie no co ty , nie wbilem nigdy nawet 100 lvla , a ty mi mowisz o przejsciu fabuly ....


z poprzedniej twojej wypowiedzi stwierdziłem, że nie masz o tym pojęcia, sam sobie zaprzeczasz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom