Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
23-02-2015, 12:26
Propozycja

Co myślisz o pomyśle?
Jestem na tak
65%
 65%  [ 23 ]
Jestem na nie
34%
 34%  [ 12 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
Omen1987 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: omen
Level: 319
Wiek: 31
Dołączył: 08 Paź 2014
Skąd: Polska
Wysłany: 11-10-2014, 10:56   

Zgadzam się z tym na Wysokim Poziomie Trudno jest Przejść Fabułę 4-5 raz. Fakt Darkowi się Udało ale też już nie daje rady z tego względu ze są rzeczy na 220lv. Depozyt jest wskazany bo Np taki ktoś kto ma 7mld Golda to nic innego nie robi tylko Stoi w mieście bo jak padnie to wypada więcej niż nie jedna osoba by chciała przelać.co do targu mało mnie interesuje ale to dla ludzi. i tak robią coś takiego cały czas.
także niech Alanov i Rencer nie prawią morałów jacy to oni poszkodowani nie będą.

 
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 11-10-2014, 11:02   

Chaox napisał/a:
Przykładowo dla 20lvla 5kk to może być bardzo dużo i chciałby sobie też schować. [...] Także z powyższych propozycji wynika, że wysokie jak i niskie lvle będą miały takie same korzyści.

Powiedz mi skąd ten 20lv (świeży gracz, bez znajomości) weźmie to 5kk, gdy zostanie uwolniony targ i jakie będzie miał z tego korzyści.
 
 
Omen1987 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: omen
Level: 319
Wiek: 31
Dołączył: 08 Paź 2014
Skąd: Polska
Wysłany: 11-10-2014, 11:04   

dlatego ja napisałem ze targ mnie nie interesuje. ale depozyt tak.
 
 
 
Rencar Old 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 85
Wiek: 32
Dołączył: 20 Kwi 2008
Wysłany: 11-10-2014, 12:23   

Chaox napisał/a:
W takim razie jeśli nie będzie wolnego targu to proponuję od razu dożywotnie zablokowanie konta dla tych co kantują na targu, małe przekroczenie limitu i powinien być od razu ban. Skoro nie chcecie wolnego targu to po co w ogóle tolerować oszustów? Zauważ, że te twoje resztki emocji to łamanie regulaminu, którego powinniśmy przestrzegać a skoro tyle osób go łamie i nic do nich nie dociera to można uwolnić targ.

Myślę, że albo powinien być wolny targ albo zwiększenie kilkukrotnie kary za jakiekolwiek wykroczenia na targu.


Widzę, że nic a nic nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. "Zasady są po to, żeby je łamać" - znasz cytat? Zrobić przekręt i nie dać się złapać, ot sztuka. Dlaczego istnieje szara strefa pieniądza? Dlaczego czarny rynek w Polsce jest tak ogromny? Z jednej strony chcielibyśmy godziwej płacy, sprawiedliwego prawa, ale z drugiej strony byłoby to trochę nudne, nieprawdaż? Dobrze jest kombinować bo człowiek uczy się jak sobie radzić samemu.

Idąc tym tokiem rozumowania wywalmy cały regulamin i zróbmy samowolkę. Od zawsze łamanie regulaminu w mfo było czymś genialnym (o ile ktoś potrafił na tyle kombinować, żeby nie zostać zauważonym). Czy dzisiaj gra polega tylko na wyklikaniu ruchów i zdobywania punkcików rankingowych? A może sztuką oszustwa jest atakowanie magią kiedy jest się wojem i na odwrót? Toż to dopiero rozgrywka pełna emocji!

Nie wiem dlaczego tak usilnie staracie się zrobić z tej gry jeszcze większe gówno.

PS. Niech nikt mi tutaj nie podaje przykładu wolnego targu w mfov3, bo to w ogóle inna bajka.
 
 
Omen1987 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: omen
Level: 319
Wiek: 31
Dołączył: 08 Paź 2014
Skąd: Polska
Wysłany: 11-10-2014, 13:10   

nikt ci nie podaje przykladu wolnego targu na mfo3 tu chodzi o 2 nie 3 jak juz pisalem mi to nie potrzebne moze byc a nie musi dobrze prawisz ze zasady sa po to zeby je lamac. ale tez bez przesadyzmu a to ze gracze o wysokim poziomie chcą cos zeby dorobić jeszcze to nie od razu ze Gówno. bo i mniejsze jak i większe lvl na tym nie utracą
 
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 11-10-2014, 15:23   

kiwipogromca napisał/a:
Powiedz mi skąd ten 20lv (świeży gracz, bez znajomości) weźmie to 5kk, gdy zostanie uwolniony targ i jakie będzie miał z tego korzyści.


Fakt może trochę przesadziłem ale nawet jak ma 1kk czy ilekolwiek mu tam się uda uzbierać to każdy na swoje możliwości chciałby sobie odłożyć na eq czy cokolwiek. Skoro tak dużo ludzi tutaj lubi oszukiwać a ma gdzieś wolny targ to proszę z całego serca o dożywotni ban dla krętaczy, bo nie ma co tolerować oszustwa.

Rencar napisał/a:
Od zawsze łamanie regulaminu w mfo było czymś genialnym (o ile ktoś potrafił na tyle kombinować, żeby nie zostać zauważonym).

Rencar napisał/a:
"Zasady są po to, żeby je łamać" - znasz cytat?


Myślę, że za takie słowa powinien być od razu ban. Zauważ, że regulamin dla normalnych ludzi jest po to, żeby go przestrzegać i żeby nie było chaosu. Pomimo, że jest to tylko gra to takie poglądy bierze się z życia. Współczuję takiego nieodpowiedzialnego nastawienia.

Prawda jest taka, że dużo ludzi teraz kantuje na niskie kwoty i im to wystarcza a gryzie ich bardzo mocno fakt, że taki "wysoki lvl" sobie przeleję na jakąś drugą postać z 500kk i wtedy będzie duża zazdrość... Jednak myślę, że wolny targ będzie sprawiedliwy i nikomu nie zaszkodzi skoro i tak ludzie dalej mieliby sobie robić przelewy.
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 11-10-2014, 16:55   

Chaox napisał/a:
kiwipogromca napisał/a:
Powiedz mi skąd ten 20lv (świeży gracz, bez znajomości) weźmie to 5kk, gdy zostanie uwolniony targ i jakie będzie miał z tego korzyści.


Fakt może trochę przesadziłem ale nawet jak ma 1kk czy ilekolwiek mu tam się uda uzbierać to każdy na swoje możliwości chciałby sobie odłożyć na eq czy cokolwiek. Skoro tak dużo ludzi tutaj lubi oszukiwać a ma gdzieś wolny targ to proszę z całego serca o dożywotni ban dla krętaczy, bo nie ma co tolerować oszustwa.

Z tym banem się zgodzę. Ale na razie są równi i równiejsi, i nie ma kto tego ogarnąć...
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 11-10-2014, 18:39   

Dopóki admin ankiety nie zrobi jaki jest sens teraz waszych wypocin ? ;)
Admin zrobi zmianę w mfo, przeczytał temat - napisał że będzie upek jeszcze i teraz trzeba czekać.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 11-10-2014, 19:38   

Chaox wiesz do czego prowadzi wolny targ? Low levele już niczego sobie na targu nie kupią ; )
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 11-10-2014, 19:56   

Alanov napisał/a:
Chaox wiesz do czego prowadzi wolny targ? Low levele już niczego sobie na targu nie kupią ; )


Przecież właśnie te low levele sobie robią teraz przelewy więc praktycznie nic się nie zmieni. Jak nie masz porządnego argumentu uzasadniającego twoją negatywną opinie o tym pomyślę to nie rozumiem po co dalej ta dyskusja. A argumenty typu - high lvle mają więcej kasy albo co zrobią low lvle nie są wystarczającymi, bo low lvle też na tym skorzystają a czy skorzystają w większym czy mniejszym stopniu to już każdego osobista sprawa. To zaczyna się robić nudne, bo to wygląda jakby wysokie lvle były przeszkodą na wprowadzenie tego pomysłu. Najlepiej zbanować wszystkich powyżej 200lvl i wtedy by się fajnie robiło przelewy co nie?
 
 
Rencar Old 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 85
Wiek: 32
Dołączył: 20 Kwi 2008
Wysłany: 12-10-2014, 00:14   

Chaox napisał/a:

Myślę, że za takie słowa powinien być od razu ban. Zauważ, że regulamin dla normalnych ludzi jest po to, żeby go przestrzegać i żeby nie było chaosu. Pomimo, że jest to tylko gra to takie poglądy bierze się z życia. Współczuję takiego nieodpowiedzialnego nastawienia.



Yeah, poproszę bana ;] Powiedz mi kolego, nigdy nie przeszedłeś na czerwonym świetle, nie piłeś alkoholu przed 18 itp.? To drobne wykroczenia, ale jednak wykroczenia... i teraz zrób sobie własną spowiedź w głowie ile razy przy tego typu sytuacjach łamałeś prawo bądź jakiś regulamin? No więc właśnie. Zauważysz jak podrośniesz ile razy sytuacja w życiu będzie "taka, a nie inna" i ile razy raz, że będziesz musiał złamać regulamin/prawo, a dwa będziesz chciał, bo jeśli nie chcesz zostać wydymanym, to sam musisz dymać, no ale wszystko przed Tobą. I zaznaczę, że to nie jest nieodpowiedzialne podejście, a zwyczajnie realistyczne, bo nie raz człowiek musi się ładnie nagimnastykować, żeby do czegoś w życiu dojść. I tak, pomimo, że jest to tylko gra, to wiele wspólnego się nakłada.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-10-2014, 00:35   

Rencar napisał/a:
Yeah, poproszę bana Powiedz mi kolego, nigdy nie przeszedłeś na czerwonym świetle, nie piłeś alkoholu przed 18 itp.? To drobne wykroczenia, ale jednak wykroczenia... i teraz zrób sobie własną spowiedź w głowie ile razy przy tego typu sytuacjach łamałeś prawo bądź jakiś regulamin? No więc właśnie. Zauważysz jak podrośniesz ile razy sytuacja w życiu będzie "taka, a nie inna" i ile razy raz, że będziesz musiał złamać regulamin/prawo, a dwa będziesz chciał, bo jeśli nie chcesz zostać wydymanym, to sam musisz dymać, no ale wszystko przed Tobą. I zaznaczę, że to nie jest nieodpowiedzialne podejście, a zwyczajnie realistyczne, bo nie raz człowiek musi się ładnie nagimnastykować, żeby do czegoś w życiu dojść. I tak, pomimo, że jest to tylko gra, to wiele wspólnego się nakłada.


A co jeśli nie przeszedłem na czerwonym i nie piłem alkoholu przed 18? Wtedy mam się wstydzić tej "zwyczajnej rzeczywistości"? Bardzo mnie zasmucił fakt, że mając 23 lata mówisz, że jak podrosnę to zobaczę... Bardzo ciekawi mnie po czym określiłeś mój wiek. Uwierz mi dobrze znam życie jednak to ja ci mówię, że jak jeszcze pożyjesz to w pewnym momencie się zrozumiesz, że lepiej było wprowadzać dobro niż kręcić jak wszyscy wokół. Stąd właśnie robi się bagno, że wszyscy zaczynają myśleć w ten sam sposób - ten zły sposób. Jak to się mówiło - zło rodzi zło. Poza tym nie wykraczajmy zbytnio na życie skoro to jest gra. Nadal myślę, że nikt na tym nie straci jak targ będzie wolny. I tak wielu już uważa go za wolny robiąc przelewy tylko jedyną przeszkodą chyba są dla nich bany.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 12-10-2014, 01:09   

Cytat:
Przecież właśnie te low levele sobie robią teraz przelewy więc praktycznie nic się nie zmieni. Jak nie masz porządnego argumentu uzasadniającego twoją negatywną opinie o tym pomyślę to nie rozumiem po co dalej ta dyskusja. A argumenty typu - high lvle mają więcej kasy albo co zrobią low lvle nie są wystarczającymi, bo low lvle też na tym skorzystają a czy skorzystają w większym czy mniejszym stopniu to już każdego osobista sprawa. To zaczyna się robić nudne, bo to wygląda jakby wysokie lvle były przeszkodą na wprowadzenie tego pomysłu. Najlepiej zbanować wszystkich powyżej 200lvl i wtedy by się fajnie robiło przelewy co nie?

Nie wiem czy ty jesteś głupi czy tępy. Nie obchodzi mnie to, że ktoś sobie przelewa teraz kasę, jak widzisz takie przelewy to napisz pw do GMów i niech się nim zajmą. Ja tu celuje w nowych graczy, a nie w resety, bo tym cwaniakom to ja bym z miłą chęcią zablokował możliwość resetowania postaci i byłby święty spokój.
Postaw się teraz w sytuacji takiego gracza, który wejdzie pierwszy raz, a ceny na targu będą takie, że jak będzie potrzebował powiedzmy mikstur życia lv2, to będzie musiał dymać po jaskini w zaroślach i zbierać jak głupi, a inny, który przeleje sobie miliard golda, będzie miał ich tyle, że cyferki mu się na ekranie nie pomieszczą. Faktycznie ciekawa taka gra.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-10-2014, 01:55   

Alanov napisał/a:
Nie wiem czy ty jesteś głupi czy tępy.


Przedstaw mi różnice pomiędzy tymi dwoma wyzwiskami. W momencie braku argumentów sięgasz po ubogie słownictwo? Na 3 świecie nikt nie narzekał więc to co piszesz jest totalną bzdurą. Jednak inne propozycję jak depozyt/drop event i krótszy czas oczekiwania na ruchy w bardzo dużym stopniu by pomógł wszystkim nowym graczom.


I jeśli chodzi o szybsze odnawianie ruchów to te ruchy naprawdę więcej dadzą nowym graczom, bo podam przykład, którym nie skłamie, że nowy gracz od 1lvl wbiję z 20lvli a ja wbiję 1 na tym poziomie, którym teraz jestem. Jak ja wbiję 5 to nie wiem ile on zdąży wbić. Wbijam 1lvl w około 2 tygodnie wykorzystując regularnie ruchy. Więc wizualnie będzie nadrabiał dużo szybciej niż ja (nie patrząc na expa tylko lvl). Także rzeczywiście to może utrzymać więcej nowych graczy w grze.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 12-10-2014, 09:57   

Cytat:
Przedstaw mi różnice pomiędzy tymi dwoma wyzwiskami.

Widzę, że nie zrozumiałeś.

Ja przynajmniej jakieś argumenty mam, ty nie masz ich wcale. "Bo i tak wszyscy sobie przelewają golda" to żaden argument.

To odnawianie ruchów i tak jest guzik warte. Jak ktoś będzie chciał przejść fabułę to sobie przejdzie, a granie na top level nie ma już najmniejszego sensu. Nikt nie będzie nawet próbował gonić topki, bo to jest zwyczajnie nieosiągalne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom