Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:20
Lista propozycji od ostatniej aktualizacji (04.02.2014r.)
Autor Wiadomość
Magik 
Użytkownik


Level: 1
Wiek: 24
Dołączył: 22 Sty 2014
Wysłany: 11-02-2014, 22:06   

Cytat:
Ale dajcie Tomiemu zrobić w końcu to Devos. Niedługo stukną 2 lata od ostatniego upka...

Żalisz się czy płaczesz?
Takim pismem sądzisz, że przyspieszysz cokolwiek?
Idź spamuj na mfo3, nie tu.
 
 
Grajcz 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 340
Świat: 1+2+4
Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2008
Wysłany: 12-02-2014, 15:34   

Magik napisał/a:

Żalisz się czy płaczesz?
Takim pismem sądzisz, że przyspieszysz cokolwiek?
Idź spamuj na mfo3, nie tu.


A ty myślisz ze swoim postem czy nawet propozycjami cokolwiek przyśpieszycie?
Oba posty zbędne, tak czy inaczej na realizacje tych propozycji poczekamy co najmniej pół roku.
 
 
Magik 
Użytkownik


Level: 1
Wiek: 24
Dołączył: 22 Sty 2014
Wysłany: 12-02-2014, 17:11   

Nie bez powodu wątek "Propozycje" został zamknięty.
Cytat:
Obecna wersja gry nie jest już rozwijana.



Cytat:
na realizacje tych propozycji poczekamy co najmniej pół roku.

Also, hę?
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 14-02-2014, 00:29   

Pencu2 napisał/a:

A o magach to nie pomyślicie..


Bo mag na tym poziomie nie ma racji bytu :)
Dojdziesz tak daleko to sie przekonasz czemu ;)
_________________
Brak
 
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 15-02-2014, 13:43   

Jak już cos macie zmieniać, to zlikwidujcie multialarm pomiędzy kontami 1 gracza. Oczywiście licytowanie przedmiotów między kontami po cenie rynkowej, chodzi o to, że np. potrzebne mi są gemy, więc większym lv sb je nabijam, potem muszę sprzedać koledze a on potem znowu mi..bla bla bla...i tak będę miał te gemy, a to spore utrudnienie :} Ułatwmy sobie życie, ten pomysł nam to umożliwia 8)

Zeref twój kandydat nr. 1 :>
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 15-02-2014, 17:16   

BOSH!!!
Jak chcecie zaproponować jakiś pomysł to zróbcie osobny temat, a jak macie coś do powiedzenia odnośnie istniejących, to wypowiadajcie się w tematach, do których odnośniki podane są w pierwszym poście.

Jakiegoś moderatora bym prosił o wywalenie tych wszystkich zbędnych postów.
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 15-02-2014, 17:53   

Alanov napisał/a:
BOSH!!!
Jak chcecie zaproponować jakiś pomysł to zróbcie osobny temat, a jak macie coś do powiedzenia odnośnie istniejących, to wypowiadajcie się w tematach, do których odnośniki podane są w pierwszym poście.

Jakiegoś moderatora bym prosił o wywalenie tych wszystkich zbędnych postów.



Prócz słowa BOSH popieram w 100% , najlepiej to zrobić z Cb moderatora czasowego czy jakos tak , zeby ten temat nie byl jakis kompletnie posrany ....

Spicer napisał/a:
Zeref twój kandydat nr. 1



Haha , do czego ? Xd Bo chyba nie na GM'a :arrow: Lipe masz , bo GM nie da się kupić ;) Chyba ...
_________________
______________________________________________________
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 16-02-2014, 11:13   

ojjj tak sb napisałem bo jebnąłem fajny monolog :D po za tym stanowisko Gma w tej grze mnie nie interesuje :}
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 14-09-2014, 12:32   

bump
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-09-2014, 22:54   

Wszystkie propozycje ciekawe ale i tak nic nie ruszy. Gdyby Admin chociaż napisał: Mogę poświęcić jakiś mały ułamek czasu na MFO2 i dorzucić kilka waszych pomysłów do gry - to moglibyśmy coś rozmyślać ale skoro Admin praktycznie tu nie zagląda a nawet jak widzi nasze propozycje to pewnie ucieka robić MFO3 to jaki sens cokolwiek proponować i odświeżać. Jak bardzo byśmy się starali i wymyślali to nadal będzie i tak zależało tylko od Administracji, która właśnie już o tym mówiła.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 30-11-2014, 11:15   

Przyklej ktoś ten temat, będę dodawał wszystkie propozycje. Najwyższy czas tu posprzątać.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30-11-2014, 14:19   

Ja mogę jedynie dodać, że jeden set na 275 poziom byłby bardzo złym pomysłem, bo legendarne i elitarne eq całkowicie straciłoby swoją wartość. Natomiast proponowałbym lepiej zrobić arene z bossami z których mogłyby dropić lepsze sety (oczywiście bossy też nie mogą być łatwe) i to byłoby dobrym rozwiązaniem na przedmioty dla wysokich lvli skoro wątek fabuły nie będzie rozszerzany. Ta arena mogłaby być na drugim kontynencie. Można nawet byłoby przerobić i rozbudować arene w Ozaroth tam gdzie był do pokonania Dementor. Przejścia fabuły nie powinny być brane pod uwagę przy tych bossach, bo na start niektórzy mieliby o 100% trudniejszego. Ale w zamian po prostu po ubiciu bossa można go ubić ponownie ale 20% trudniejszego. I jeśli chodzi o mikstury 7lv to hp by mi nie przeszkadzały ale many 7lv przydałyby się w sklepie, bo są praktycznie już nieosiągalne jak ludzie nie przechodzą fabuły a magowie na wysokim lvlu mają dużo więcej many niż 6lv mogłoby zregenerować...

[ Dodano: 01-12-2014, 16:36 ]
Wybaczcie, że podpisuje się pod swoim postem i będzie trochę spamu ale uznałem tą propozycje za ważną i chciałem, żeby była przeczytana. Mogłaby być taka możliwość np. na święta (raz w roku) żeby postawić jakiegoś npc z unikatami (dobrze by było z elitarnym i legendarnym eq) i dać np za 1 item koszt 1/2kkk. Wiem, że zaraz będą odpowiedzi typu - to już może za darmo niech lecą z dropu te itemy ale weźcie pod uwagę, że nieliczni przeszli fabułę więcej niż 5razy a teraz praktycznie nikt tego nie robi i uzbieranie całego kompletu jest praktycznie niemożliwe. Dajmy na to elitarny i legendarny pierścień. Chciałbym kupić legendarny pierścień ale nikt mi go za kasę nie sprzeda, bo jest to unikat. Ja np. swojego elitarnego pierścienia też bym za kasę nie sprzedał, no bo co zrobię z kasą? Nie da się praktycznie tutaj takich przedmiotów odkupić a uzbieranie 2kkk też nie jest takie proste na 1+2+4 świecie (mi się przynajmniej nie udało). Niech chociaż będzie jakaś możliwość zdobycia, bo teraz jest praktycznie zerowa i wcale to nie ułatwi gry tylko dojdzie nowy (także trudny) sposób zdobycia jakiegoś unikatu. Wypowiedzcie się co o tym myślicie ale jedynie Ci, którzy chociaż raz przeszli fabułę.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 02-12-2014, 19:46   

Cytat:
ale jedynie Ci, którzy chociaż raz przeszli fabułę.

No niestety, jak zwykle się nie zastosuje. ; >

Tomi wspomniał, że może doda jakieś nowe eq, także poczekaj, bo może się okazać, że nie będziesz potrzebował ani elitarnych i legendarnych.

"Jakieś drobne modyfikacje są możliwe - nie zaliczają się tu "nowe questy". (nowe eq może jednak być dodane). Wolny targ to już kwestia woli większości graczy.
Nie wcześniej niż grudzień."

A tak btw. propozycje to nie tutaj.
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 02-12-2014, 21:29   

Alanov napisał/a:
Nie wcześniej niż grudzień."

To nieaktualne.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 02-12-2014, 21:42   

Może, nie wiem, cytuje to co napisał Tomi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom