Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:20
drop x2
Autor Wiadomość
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 29-11-2014, 23:03   

Chaox napisał/a:
Po 1 to nie jest żebranie tylko upomnienie, bo była już taka prośba i 0 odpowiedzi ze strony Administracji. Żałosne są zawsze twoje z góry negatywnie nastawione odpowiedzi na większość graczy. Dziwie Ci się, że sam siebie nie irytujesz swoim zachowaniem.

Ty mnie irytujesz swoimi zbędnymi odpowiedziami na każdy post. Aż tak Cię to boli, że ktoś napisał prawdę? Wiedz, że ile razy się nie upomnicie to administrator i tak odpisze dopiero wtedy, kiedy będzie miał na to czas, niezależnie czy będzie jeden temat czy pięćdziesiąt.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 29-11-2014, 23:28   

A ja wam mówię czekajcie na upek, który ma być w tym roku a nikt nie pożałuje .. ;)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29-11-2014, 23:34   

Alanov napisał/a:
Ty mnie irytujesz swoimi zbędnymi odpowiedziami na każdy post. Aż tak Cię to boli, że ktoś napisał prawdę? Wiedz, że ile razy się nie upomnicie to administrator i tak odpisze dopiero wtedy, kiedy będzie miał na to czas, niezależnie czy będzie jeden temat czy pięćdziesiąt.


Nie odpowiadam na każdy post odpowiadam tylko na pytania i twoje gorzkie żale. Trochę ludzi gra na ranking i siedzą w pvp inni lecą w fabułę i ciągle expią a ty chyba grasz po to żeby się spinać ciągle na forum o każdy pomysł i prośbę. Nie jesteś pępkiem świata a uwierz mi że taki drop x2 raz na jakiś czas to fajna rzecz. Odświeża się po to, żeby prośba/pomysł nie poszła w niepamięć.

Pay2Kill napisał/a:
#refresh


Patrz czasami uważnie Alanov to nie będziesz musiał się tak dużo wypłakiwać.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 29-11-2014, 23:54   

Hmm, skoro jesteś taki mądry, to czemu nie odświeżyliście poprzedniego tematu? Robicie na tym forum taki śmietnik tymi tematami, że już sami nie wiecie co było proponowane a co nie. Jak administracja ma się w tym odnaleźć?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 30-11-2014, 10:31   

Alanov napisał/a:
Hmm, skoro jesteś taki mądry, to czemu nie odświeżyliście poprzedniego tematu? Robicie na tym forum taki śmietnik tymi tematami, że już sami nie wiecie co było proponowane a co nie. Jak administracja ma się w tym odnaleźć?



Po co te nerwy u was to ja nie mam pojęcia kompletnego. I tak nic nie przyśpieszycie, bo Tomi wie o postulatach i napisał wyraźnie że może to być IV kwartał roku 2014 jak wrzuci upka.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
MiTrAnDiRx
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: MiTrAnDiR
Level: 260
Dołączył: 29 Lis 2014
Wysłany: 01-12-2014, 11:09   

MiT mówisz o upku w mfo2? ;]
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 01-12-2014, 17:23   

MiTrAnDiRx napisał/a:
MiT mówisz o upku w mfo2? ;]



Tak
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 02-12-2014, 22:04   

IV kwartał 2014 trwa od października. I za miesiąc się kończy. Tak dla przypomnienia
_________________
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 03-12-2014, 17:41   

Pay2Kill napisał/a:
IV kwartał 2014 trwa od października. I za miesiąc się kończy. Tak dla przypomnienia


Napisz to Tomiemu na PW, bo wątpię aby przejrzał ten temat.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 03-12-2014, 20:48   

Admin napisał wcześniej : "Nie wcześniej jak grudzień" Poza tym to jego własna gra więc powinien o nią dbać i nie powinno być tak, że my sami będziemy się ciągle upominać. Jeśli zapomniał albo update będzie ciągle odkładany to świadczy tylko o jednym... Wszyscy chcemy update'a ale update nas nie chce :(
 
 
RaZoR 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: RaZoR
Level: 120
Wiek: 28
Dołączył: 03 Cze 2012
Skąd: Irlandia
Wysłany: 03-12-2014, 22:22   

Pierwsze slysze o update tutaj! :D Co on takiego dobrego ma nam przyniesc? ;)
_________________
Everything I'm not, makes me everything I am...
Only the strong survive.
 
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 03-12-2014, 22:46   

Update za duży nie będzie i fabuła raczej nie zostanie ruszona ale jakieś małe dodatki. Propozycji było dużo nie wiadomo które przejdą a które nie. Może nowa arena z nowymi bossami/depozyt na golda/nowe eq. Jestem ciekawy czy byłaby możliwość poszerzenia trochę limitu atrybutów. Mam na myśli np. do 75 ognia/lodu.... Nie wiem czy to byłby dobry pomysł pewnie zaraz ludzie powiedzą, że będzie za łatwo na bossach ale tak czy siak te bossy, które są trudne pozostaną trudne, bo mag/demon ciemności nie używają magii żywiołów a wcześniejsze bossy nie są raczej wyzwaniem. Jednak nadal to są małe poboczne pomysły najbardziej by się przydały nowe itemy i arena z bossami.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 03-12-2014, 23:28   

Chaox napisał/a:
Jestem ciekawy czy byłaby możliwość poszerzenia trochę limitu atrybutów. Mam na myśli np. do 75 ognia/lodu....

A gdyby zrobić limit taki, że suma wszystkich dodatnich atrybutow musi być <= 100 ; o To by mogło trochę namieszać w PvP, a tego brakuje od dawna.
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 05-12-2014, 01:58   

No pewnie że bedzie Update w 4 kwartale tego roku :D
Mikołaj z unikatami do 220 lv :)
I tyle na ten temat.
_________________
Brak
 
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 05-12-2014, 11:45   

I na mapie będzie nawet padał śnieg - update jak marzenie. Niczego więcej nam nie potrzeba^^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom