Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:20
Propozycje zmian w mfo2. (Temat ogólny)
Autor Wiadomość
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 05-12-2014, 10:53   

Cytat:
Jestem na NIE, jeśli chodzi o zmianę atrybutów. Mocno naruszyłoby to balans PVP, potrzeba by wielu testów, zmian itp. To nie jest takie proste, to nie wygląda tak, że zmieni się limit atrów i heja ho po sprawie.

Każdy to wie, że to nie jest takie hop siup i wymaga to porządnych testów, no ale jakaś zmiana w tym PvP w końcu by się przydała. Ileż można grać na jednych i tych samych sprawdzonych miliard razy statystykach.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 05-12-2014, 11:53   

Rencar napisał/a:
NPC sprzedający unikaty w święta to niby ciekawy pomysł, ale nie sądzicie, ze to trochę zabiłoby klimat z Mikołajem? Tak, wiem, że od Mikołaja dostawało by siE dalej za darmo, a u NPC by się kupowało, jednak nie do końca mnie to przekonuje. W każdym razie na tą propozycję pozostaję obojętny.


Zawsze można taki dzień zrobić np. w sylwestra albo inne święto. Od mikołaja zawsze dostawaliśmy jakiś upominkowy unikat i jakieś miksturki czy coś a tutaj po prostu można byłoby uzupełnić nasz plecak w jakiś item którego ktoś mógł długo szukać. Bo teraz im mniej jest graczy tym kasa jest coraz bardziej zbędna. Nie tylko mówię o sobie i wyższych lvl'ach ale nawet na niższych jak ktoś potrzebuję kupić eq to ma bardzo duży problem, bo jak się okazuję nikt nie ma a jak ktoś ma to trzyma dla siebie. Kasa pomimo, że robi się zbędna to też nadal nie łatwo zdobyć większą sumkę. Taki NPC raz w roku po prostu dałby tą możliwość nabycia czegoś nowego i wykorzystania w dobry sposób kasy.
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 05-12-2014, 18:20   

teoretycznie masz racje. Ale tak szczerze powiedziawszy to o czym piszesz spełnia targ. Codziennie pojawia się nowa aukcja z jakimś przedmiotem. Tak wiem, że trafienie akurat na to co czekasz zajmuje dużo czasu ale coś takiego już jest. Osobiście uważam, że to jest wystarczające. Co do atrybutów uważam, że jest to pomysł godny do zastanowienia ale w postaci takiej jak jest teraz tylko zwiększenie do 100. I dużo to zmieni. Podstawcie sobie do wzoru te dane i zobaczycie efekt.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 05-12-2014, 19:05   

Alanov napisał/a:
Cytat:
Jestem na NIE, jeśli chodzi o zmianę atrybutów. Mocno naruszyłoby to balans PVP, potrzeba by wielu testów, zmian itp. To nie jest takie proste, to nie wygląda tak, że zmieni się limit atrów i heja ho po sprawie.

Każdy to wie, że to nie jest takie hop siup i wymaga to porządnych testów, no ale jakaś zmiana w tym PvP w końcu by się przydała. Ileż można grać na jednych i tych samych sprawdzonych miliard razy statystykach.


Jak mówisz że ileż można grać na tych samych statach to powodzenia skoro nie widzisz że 85% graczy tej gry nie potrafi nawet ułożyć stat dobrych pod te bossy a co dopiero graczy i sięgają po takie syfy jak tanker 22 lv, antyk czy noobstat, ale najgorsze jest to że większość decyduje się na max 55 poziom. Jak w grze pojawiłyby się "dobre" hybrydy w jakieś masowej ilości poinformuj mnie to poprę twój pomysł, bo póki co jest z 10 graczy, którzy umieją grać dobrze na świecie 1 :roll:
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 05-12-2014, 19:22   

Najlepiej wprowadzić jakies boty do gry za którymi byśmy ganiali heh :P
_________________
Brak
 
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 05-12-2014, 19:30   

chadrian napisał/a:
Codziennie pojawia się nowa aukcja z jakimś przedmiotem. Tak wiem, że trafienie akurat na to co czekasz zajmuje dużo czasu ale coś takiego już jest.


To fakt ale nawet jak za te pół roku niespodziewanie trafi się ten unikat, którego szukasz na targu to możesz akurat wtedy nie mieć kasy a nawet jak będziesz miał to dużo ludzi będzie się licytowało o ten przedmiot (przynajmniej na high lvl'u) i papa unikacie, kolejne pół roku czekania :(
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 05-12-2014, 19:34   

Chaox napisał/a:
chadrian napisał/a:
Codziennie pojawia się nowa aukcja z jakimś przedmiotem. Tak wiem, że trafienie akurat na to co czekasz zajmuje dużo czasu ale coś takiego już jest.


To fakt ale nawet jak za te pół roku niespodziewanie trafi się ten unikat, którego szukasz na targu to możesz akurat wtedy nie mieć kasy a nawet jak będziesz miał to dużo ludzi będzie się licytowało o ten przedmiot (przynajmniej na high lvl'u) i papa unikacie, kolejne pół roku czekania :(



Dlatego nadal stwierdzam że NPC pojawiający się co pół roku załóżmy, będzie miał unikaty po średniej cenie targu. Każdy będzie miał szanse kupić eq i będzie miał pewność że ono będzie, gracze uzbierają sobie golda, poczekają kupią i zaczną coraz częściej działa w turkach.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
dII 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 600
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2013
Wysłany: 06-12-2014, 00:19   

Zmiana atrybutów na taki podział zepsuje pvp do tego stopnia, że będą biegać same ns z atrą na 100, a ty, który potrafi zrobić coś więcej niż dać pół na pół w dwie statystyki nie będziesz mógł wyjść z miasta bo i tak nic nie zdziałasz w pvp lub na fale ns dojdzie fala tanków. Takie rozwiązanie przydałoby się jedynie osobą przechodzącym któryś raz fabułę żeby mimo braku eq na dalszy lvl jakoś obniżyć ataki magicznych bossów.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 06-12-2014, 09:52   

Ale jak ty będziesz miał inną atrę na 100 to taki ns może Ci naskoczyć ;P
Dla magów jak dla mnie to jest dobre rozwiązanie, ale przydałoby się też coś dla wojów wymyślić, w końcu oni też mogliby mieć jakieś 'umiejętności', które by zwiększały atak daną bronią.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 06-12-2014, 10:26   

Alanov napisał/a:
Ale jak ty będziesz miał inną atrę na 100 to taki ns może Ci naskoczyć ;P
Dla magów jak dla mnie to jest dobre rozwiązanie, ale przydałoby się też coś dla wojów wymyślić, w końcu oni też mogliby mieć jakieś 'umiejętności', które by zwiększały atak daną bronią.



Widać że nie masz częstego styku z pvp..
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 06-12-2014, 10:38   

Ty chyba również.
 
 
Rencar Old 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 85
Wiek: 32
Dołączył: 20 Kwi 2008
Wysłany: 06-12-2014, 11:40   

Za to ja mam styczność i pomysł z atrybutami jest całkowicie bez sensu.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 06-12-2014, 12:35   

Alanov napisał/a:
Ty chyba również.


Nie będę z Tobą rozmawiał głębiej, bo jesteś ograniczony i zrozum to, zdziwiłbyś się jeszcze kochany co do mojej sprawności w tym temacie. Twój chory pomysł nie wejdzie w życie gry, zapomnij.. :wink:
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 06-12-2014, 12:58   

To nie jest mój pomysł władco PvP. Tak dla twojej wiadomości, to żaden nie jest mój, więc możesz sobie darować prowokacje.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 06-12-2014, 13:01   

No ja przynajmniej anty magiem nie padam z typem któremu się mana kończy :lol:
Weź idź lepiej bo taki żałosny jesteś, że nie wiadomo czy się litować nad Tobą czy płakać..Ty i te twoje pomysły, może niedługo zaproponujesz dodać Solidusa do areny folhord albo zmianę ciuszków Amorji ?

Teraz sobie możesz pisać, że za to ja padam, za to ja mam idealne pomysły itp. Bo lepszych argumentów i prawdziwych od Ciebie za dużo nie ma co wymagać.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom