Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
23-02-2015, 12:26
GM
Autor Wiadomość
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 18-02-2015, 14:58   GM

Mam pytanie czy administracja planuje jakiegoś GM wybrać, ponieważ żaden z obecnych nie jest więcej jak raz na dwa dni. Baggy widzę wycofał się i kto teraz będzie pilnował porządku ? S1 powoli idzie w stronę nie moderowanego i przelewy lada chwila będą na początku dziennym.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18-02-2015, 15:13   

Wycofałem się? Nie wycofałem, naknociłem coś ( :oops: ) i zmieniłem sobie nick na "BaGGy" bez przedrostka [GM] (nadal widnieje w zakładce administracja). Jak Tomi wejdzie to może zmieni :<
Na s1 jest tak mało zgłoszeń, że nie ma co robić. Jeśli są jakieś przelewy, to należy mi napisać na pw
 
 
Bicek 
Game Master



Nick: [GM] Bicek
Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 28 Lut 2009
Wysłany: 18-02-2015, 16:18   

na S3 pusto na s 5 provo sprząta dość regularnie.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 18-02-2015, 20:02   

Już myślałem że zostaliśmy zdani na siebie..ja to się dziwie że oprócz Ciebie inni mają GM, skoro nic nie robią :???:
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
Ostatnio zmieniony przez MiT 17-04-2017, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 18-02-2015, 20:34   

Na świecie 5 widać wystarczająco często nie sprząta. Przelewy pkt PvP pomiędzy graczami których zgłaszałem do dzis nie zostały ukarane.

A takie konto dla przykładu sobie siedzi juz około tygodnia

już oszczędze jego prezentacji+avatara. Widać jaki tam porządek panuje ;) :lol:
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 19-02-2015, 09:03   

ElfenLied napisał/a:
Na świecie 5 widać wystarczająco często nie sprząta. Przelewy pkt PvP pomiędzy graczami których zgłaszałem do dzis nie zostały ukarane.

A takie konto dla przykładu sobie siedzi juz około tygodnia
Obrazek
już oszczędze jego prezentacji+avatara. Widać jaki tam porządek panuje ;) :lol:



daj spokój, to co się dzieje z regulaminem na s3 i s5 to parodia, dlatego nie wypowiadam się w tym temacie i nie chcę go ciągnąć dalej..
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Provus 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Legenda ProVo
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2013
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 20-02-2015, 15:43   

Przykro mi, nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć, mam również inne sprawy na głowie. Staram się ogarniać najważniejsze wykroczenia, a gdy tylko mam więcej czasu przyglądam się tym grubszym sprawom.
 
 
Genialny
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2015
Wysłany: 20-02-2015, 20:18   

To jak sam nie dajesz rady, to chyba nie jestem problemem poprosić o dodatkową pomoc?
Ja przez Twój brak czasu zostałem pozbawiony medalu, a MFy zostały mi przyznane 2 dni po rozdaniu nagród. Na ś5 ludzie przelewają ranq, expią drużynowo, mają od cholery multi, a nikt tego nie ogarnia. Jedyny świat, który jest dość dobrze ogarniany to ś1.
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20-02-2015, 20:26   

Genialny napisał/a:
To jak sam nie dajesz rady, to chyba nie jestem problemem poprosić o dodatkową pomoc?
Ja przez Twój brak czasu zostałem pozbawiony medalu, a MFy zostały mi przyznane 2 dni po rozdaniu nagród. Na ś5 ludzie przelewają ranq, expią drużynowo, mają od cholery multi, a nikt tego nie ogarnia. Jedyny świat, który jest dość dobrze ogarniany to ś1.


Oh dziekuje, milo to slyszec :) . Ile ludzi gra na s5 srednio w godzinach szczytu?
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-02-2015, 20:27   

Z 10( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20-02-2015, 20:29   

To co tam jest do ogarniania? :O
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-02-2015, 20:30   

Banowanie gracza o nicku kiraku.( ͡° ͜ʖ ͡°)Po dwóch godzinach zazwyczaj dostaje bana.( ͡° ͜ʖ ͡°)A tak poważnie faktycznie jest problem z multi i z graczami,którzy expią swoimi multikontami następne konta szczególnie na początku rundy jest to dosyć nie fair.
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 20-02-2015, 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Genialny
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2015
Wysłany: 20-02-2015, 20:33   

Na początku jest sporo graczy. Trochę się dzieję, tworzą się multiokonta, przelewanie ranq. Ale przy tej ilości walk troche trudno to wyłapać. Ogólnie graczy, którzy grają tam aktywnie nie jest dużo, ale takie porzadne zeskanowanie tych "100 osób" nie zajęłoby dużo czasu, a na pewno efekty byłyby widoczne ;p
 
 
azkero
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: azkero
Level: 53
Wiek: 35
Dołączył: 16 Cze 2007
Wysłany: 20-02-2015, 22:17   

Problem polega na tym, że GM nie powinien patrzeć tylko na zgłoszenia tylko aktywnie obserwować to co się dzieje na targu czy też w raportach poszczególnych osób.


Jak macie panowie problem z byciem obiektywnym to jest jestem jeszcze ja.
A jak szanowani obecni GM'owie maja problem ze szkoleniem nowych masterów to dlaczego by tak nie wrócić do tych starszych GM'ów którzy, że tak powiem nadal są aktywni?
_________________
świat 1 azkero



AC MILAN :****
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20-02-2015, 22:28   

azkero napisał/a:
Problem polega na tym, że GM nie powinien patrzeć tylko na zgłoszenia tylko aktywnie obserwować to co się dzieje na targu czy też w raportach poszczególnych osób.


Jak macie panowie problem z byciem obiektywnym to jest jestem jeszcze ja.
A jak szanowani obecni GM'owie maja problem ze szkoleniem nowych masterów to dlaczego by tak nie wrócić do tych starszych GM'ów którzy, że tak powiem nadal są aktywni?


"Starzy" GMowie z jakiegos powodu zrezygnowali, nikt ich nie zmusi do gmowania.

A jesli chodzi o szkolenie nowych, to nie jest to kwestia nieumiejętności wyszkolenia, ale kwestia znalezienia kandydata, ktory cieszy sie wystarczajacym zaufaniem administracji, aby dac mu w ręce panel.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom