Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
07-04-2016, 11:57
Problemy 5 świata.
Autor Wiadomość
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 26-01-2016, 00:38   Problemy 5 świata.

Witam serdecznie,chcialbym poruszyc pewien wątek dotyczacy swiata 5,
Czy szanowna administracja zamierza cos zrobic z wolna amerykanka na tym swiecie?
Chodzi o to iż gracze robia multikonta,a pozniej z tych kont zlewaja na głowne w sposob notoryczny.Ostatnio w samym top 50 pvp bylo 20 kont jednego gracza,juz nie wspominam o czacie bo rowniez nie jest kontrolowany.Obecnie na swiecie 5 jest dwoch gmow,ale to bardziej atrapy niz Game Masterzy(ostatnie logowania np.GM'a Seyina 30.10.2015, 17:48:00).Jesli dalej tak bedzie to proponowalbym dolaczyc ten swiat do swiata3,na to samo wychodzi.Moim zdaniem jest to bardzo nie fair do graczy,ktorzy graja uczuciwie i staraja sie w legalny sposob zyskac pvp.Mam nadzieje,ze ten temat w jakis sposob dotrze do administracji i w miare mozliwosc zapanuje porzadek.Na pewno by zmienilo duzo,gdyby pojawila sie tam nowa osoba na odpowiednim stanowisku.

Pozdrawiam.
 
 
poscow 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: poscow
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 26 Sty 2016
Wysłany: 26-01-2016, 00:47   

tak było
 
 
Ashlej 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 1
Świat: 5
Dołączyła: 26 Sty 2016
Wysłany: 26-01-2016, 00:58   

Tak jak pan jezus powiedział.
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 26-01-2016, 17:27   

Poprawmy na początek :572:
Ashlej napisał/a:
Pan Jezus powiedział.


Co do pomysłu, to jestem jak najbardziej za ^^
powinien ktoś zacząć to kontrolować
 
 
 
Hybrydkaa 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Cocaine
Level: 600
Świat: 6
Dołączył: 26 Sie 2013
Wysłany: 26-01-2016, 18:31   

Zgadzam się z Tobą KiRaKu , przez to nie mam medalu :evil: :D

[ Dodano: 26-01-2016, 23:59 ]
Ciekaw jestem czy ktoś w końcu się tym zajmie czy nie bardzo :roll:
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 27-01-2016, 13:59   

Sam nie gram na 5 świecie, ale od dawna chodzą słuchy, że panuje tam niezły burdel, więc może faktycznie coś należałoby z tym zrobić?
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 27-01-2016, 16:09   

Obecnie w top 1 jest gracz,ktory przelal sobie ponad 1500 pvp ze swoich okolo 40-50 kont.Chyba to nie jest w porzadku?Moim zdaniem potrzebna jest tam 1 osoba,ktora bedzie sie logowac raz na tydzien chociazby,bo nie oczekuje wiekszego zaangazowania.Wiadomo,gra jest ku koncowi i raczej nikt nie bedzie mial czasu i ochoty caly swoj cenny wolny czas poswiecac tej grze,dlatego mysle,ze pare osob by sie znalazlo na takie stanowisko,ktora by weszla raz na jakis czas i kliknela pare banikow.
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 27-01-2016, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 27-01-2016, 17:23   

Nowości widzę na s5 ... Mógłby tam być piękny porzadek gdybym był na stanowisku plebsów tępił :> :D
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 27-01-2016, 21:20   

Tak na prawdę cały czas jest możliwość dołączenia do grona GM. Mam na uwadze osoby, które gdzieś w jakiś sposób dają mi do zrozumienia, że nadają się do tej roboty, jednak udostępnienie komuś panelu może w rezultacie przynieść więcej problemów niż korzyści.


ElfenLied napisał/a:
Nowości widzę na s5 ... Mógłby tam być piękny porzadek gdybym był na stanowisku plebsów tępił :> :D


Właśnie pozbawiłeś się możliwości pomocy na s5 ;)
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 27-01-2016, 22:59   

Wydaje mi sie,ze powinienes zaryzykowac bo juz gorzej na swiecie 5 nie moze byc. Jest po prostu kompletna swoboda jak na swiecie niemoderowanym,jesli sie osoba nie sprawdzi to mozna ja wymienic na inna. ; )
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 28-01-2016, 23:24   

KiRaKu napisał/a:
Wydaje mi sie,ze powinienes zaryzykowac bo juz gorzej na swiecie 5 nie moze byc. Jest po prostu kompletna swoboda jak na swiecie niemoderowanym,jesli sie osoba nie sprawdzi to mozna ja wymienic na inna. ; )


A jeżeli sie taki znajdzie? Dostanie panel, będzie bzikował, narobi bałaganu... I kto po nim później posprząta ;) Będzie to na głowie administratora, a on raczej za takimi incydentami nie przepada...
_________________
Brak
 
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 29-01-2016, 01:12   

Powodzenia w takim razie z kolejnymi rekrutami którzy posiedza tydzien lub dwa, znudza sie i odejda, burdel szybko powraca, raczej wciac jest, byl i pozostanie z niewlasciwymi osobami. Wiele mi nie zalezy, inne rzeczy sa wazniejsze od gry w ktora 10 osob gra, czas jednak na zbanowanie osob ktore nie potrafia uczciwie grac przeciwko garstce osob sie znajdzie zawsze.

Sam na s5 gralem, przez pare rund, kazda wygralem bez problemu bez przelewania pkt a mimo to widac trudno utrzymac wam tam porzadek o ktory blagac musialem kiedy tam gralem bo taki sam syf rok temu byl.

Ale jak widze kolesiostwo dalej gra swoja role widzac osoby nowe na stanowiskach w ciagu minionego roku. Smiech niezly.

Tak nisko upadlych graczy oszukujacych grajac przeciwko 10 graczom na s5 nie mozna nazwac inaczej jak plebami, ktore imo jest calkiem milym slowkiem skierowanym w ich strone... Gracze oferowali pomocy wiecznie nie beda, a kiedy graczy nie bedzie to swoja bezuzyteczna wladza bedziecie mogli sie dalej panoszyc.

Swiat 5 powinien zostac odnowiony. Czestsze rundy, mniejsze nagrody, inne przedzialy lvlowe.

Ile tam rundy trwaja? 14 dni?

Przez pierwsze 3-4 dni jest jakis ruch. Po pierwszym przedziale turniejowym gracze chowaja sie w miescie, uciekaja ze swoimi cennymi PvP po mapie poki nie schowaja sie do miasta. Tak kolejne dni wygladaly i pewnie dalej wygladaja(jesli nie gorzej) az do zakonczenia rundy, rozgrywka poprzez turnieje przedzialowe. Szkoda mi juz czasu na taka zabawe bylo po ktorejs rundzie, straszny niechet do plebow(ludzi oszukujacych) i systemu.

Proponuje zmiany na s5:
Dlugosc rundy: 7 dni
Przedzial lvl: 5-10, 5-15, 15-20 lub 5-15, 15-25, 25-35, etc.
Nagrody: zmiejszone 2x tak jak z czasem trwania rundy. 1: 75MF 2: 50MF 3. 25MF

Mniejsza ilosc czasu = wiekszy ruch, wiecej walk, mniej mozliwosci na przelwanie rankingu. Zalet jest masa a wad praktycznie zadnych,
Tyle ode mnie,
Pozdro.
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
Kicia
Użytkownik


Nick: 101010
Level: 1
Świat: 5
Dołączył: 31 Sty 2016
Wysłany: 03-02-2016, 03:27   

Witam,
Z tej strony Kiwi Pogromca z s1.
Ostatnio miałem okazję zagrać na s5 i faktycznie dzieje się tam nie najlepiej. W czołówce było dwóch graczy z wieloma multikontami. Pierwszy z nich przelewał na pierwszy rzut oka, drugi był bardziej wyrafinowany i tylko "wspomagał się" rankingiem z multikont. GM wchodzący raz na kilka tygodni nie zweryfikuje takiego procederu, gdyż używają oni wielu bramek proxy. Darzę tą grę wielkim sentymentem i znalazłbym czas na powstrzymanie tego procederu. S5 jest kwintesencją pvp i wydaje mi się, że to najbardziej sensowny serwer do walk z graczami, a obecna sytuacja uniemożliwia uczciwą rywalizację. W razie pytań proszę o kontakt.
 
 
Bish 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 69
Wiek: 28
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 03-02-2016, 12:13   

Moim zdaniem Elfen zarzucił najlepszym pomysłem i (chyba) nietrudnym do wykonania. Do tego nowy nabór na GM, tylko żeby to były pewne osoby, to kryterium stażu moim zdaniem powinno wynosić nie pół roku, a 5 lat :P

No i fajnie by było gdyby na początku kolejnej rundy gracz dostawał chociaż po 50 mikstur a nie samo 1000G.

S5 to w tej chwili jedyna sensowna opcja pogrania w cząstkę czegoś z przed 8 lat, chyba że ktoś gra na fabułę wtedy nie ma znaczenia na którym świecie ;)
Dlatego uważam że nowa osoba (lub więcej) do pilnowania porządku to bardzo dobry pomysł.
A gadanie że może narobić bałaganu to sobie schowajcie pod czapkę, bo to tylko ~30 aktywnych graczy, i multikonta (tu się zgodzę z Elfenem) tych plebsów
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 03-02-2016, 12:15   

Ja od początku uważałem, że otwarcie 5 świata to błąd i najlepiej byłoby go teraz zamknąć, natomiast jeśli jest ktoś chętny, żeby to pilnować to czemu nie? I tak tam nie gram, więc mi to rybka. Tylko pytanie jest takie - kiedy ostatnio zaglądał tu admin?
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom