Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto skarży nie błądzi - świat 6
Autor Wiadomość
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 21-04-2016, 19:36   Kto skarży nie błądzi - świat 6

Jeśli zauważyłeś(aś), że ktoś na 6. świecie robi coś niezgodnego z regulaminem, możesz to zgłosić w tym temacie. Pamiętaj przy tym, że do zgłaszania wszelkich spraw związanych z czatem na mapie i trwającymi aukcjami na targu służą przyciski [GM] - tak więc nie ma potrzeby zgłaszania ich tutaj.

Staraj się dokładnie opisać problem, umieszczając przydatne informacje, takie jak nicki graczy czy linki do raportów. Pomoże to GMom w sprawnym i szybkim działaniu.

Pamiętaj też iż GMi nie mogą karać za screeny rozmów z gg - po samym numerze gg nie znajdziemy "łamacza" regulaminu, dlatego jeśli ktoś będzie próbował poprzez GG Cię naciągnąć, staraj się uzyskać jak najwięcej informacji o nim (nick, lvl, numer id) bądź zdobyć kod na jaki on chce abyś wysłał mu pieniądze/punkty mf.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
Ostatnio zmieniony przez MiT 28-04-2016, 11:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 27-04-2016, 16:20   iLL i WhyDuck przelew złota.

U gracza iLL widnieje sprzedaż Banickich butów za bagatela 12 mln złota.

Cytat:
18.04.2016 Banickie Buty 1 szt. 12000000 G WhyDuck


Buty zakupił WhyDuck, który dzień wcześniej został ukarany 7 dniowym banem za przelew z tym graczem. Co ciekawe wcześniejszy przelew dotyczył Wiatru 2** za 4 mln złota, ban nie został anulowany a te złoto nie zostało przez Baggiego(który nałożył karę na WhyDuck'a) wycofane z konta gracza iLL.
Nie wiem, czy dobrze rozumiem zasadę działania kar. Jeżeli nie, to proszę mnie poprawić. Od kiedy pamiętam, to zawsze przy przelewach złota została nakładana kara(ban itp) a nadwyżka złota była wycofywana z konta sprzedającego. W tym przypadku nic takiego nie widzimy, ale również transakcji w logach też nie ma. Widnieje ona tylko przy nadanej karze więzienia u gracza WhyDuck.
Czyli jak to ma się rozumieć? Mfo posiada już możliwość cofania przedmiotów przez GM'a, czy jak?

No i jak widać sprawą 12 mln złota również nikt się nie zainteresował. Czyżby 8 dni po starcie świata 6, Banickie Buty były takim rarytasem dla 163 poziomu(na tamten moment), że były warte 12 mln złota?
Pewne standardy nigdy się w tej grze nie zmienią.
Pozdrawiam.
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 27-04-2016, 17:57   Re: iLL i WhyDuck przelew złota.

cibob7 napisał/a:
U gracza iLL widnieje sprzedaż Banickich butów za bagatela 12 mln złota.

Cytat:
18.04.2016 Banickie Buty 1 szt. 12000000 G WhyDuck


Buty zakupił WhyDuck, który dzień wcześniej został ukarany 7 dniowym banem za przelew z tym graczem. Co ciekawe wcześniejszy przelew dotyczył Wiatru 2** za 4 mln złota, ban nie został anulowany a te złoto nie zostało przez Baggiego(który nałożył karę na WhyDuck'a) wycofane z konta gracza iLL.
Nie wiem, czy dobrze rozumiem zasadę działania kar. Jeżeli nie, to proszę mnie poprawić. Od kiedy pamiętam, to zawsze przy przelewach złota została nakładana kara(ban itp) a nadwyżka złota była wycofywana z konta sprzedającego. W tym przypadku nic takiego nie widzimy, ale również transakcji w logach też nie ma. Widnieje ona tylko przy nadanej karze więzienia u gracza WhyDuck.
Czyli jak to ma się rozumieć? Mfo posiada już możliwość cofania przedmiotów przez GM'a, czy jak?

No i jak widać sprawą 12 mln złota również nikt się nie zainteresował. Czyżby 8 dni po starcie świata 6, Banickie Buty były takim rarytasem dla 163 poziomu(na tamten moment), że były warte 12 mln złota?
Pewne standardy nigdy się w tej grze nie zmienią.
Pozdrawiam.


Kara w logach Whyduck dotyczyła itemu Wiatr 2 **. Aukcja nie doszła do skutku, gold nie został przekazany do iLL stąd tylko kara więzienia dla WhyDuck.
Dodałem również teraz karę za aukcje banickich butów - ta aukcja doszła do skutku więc została nałożona kara więzienia na whyduck i kara goldowa oraz odjęcie golda dla sprzedającego.
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 04-05-2016, 07:58   

świat 6



Jest spora różnica między umyślnym zostawieniem postaci, a zabraknięciem ruchów ;)
Niektórzy chyba jednak tego nie ogarniają.
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 04-05-2016, 08:08   

oj kolego, ale screeny to już nie są podstawą do bana od hoho, a to że padłeś to Twoja wina, trzeba sobie było wyliczyć ruchy i poczekać, a nie teraz narzekać
 
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 04-05-2016, 08:09   

Po coś ten temat jest, więc go wykorzystuję. A swoją drogą nie powinno Cię interesować jak wydaję ruchy, to moja sprawa, więc wara ;) .
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 04-05-2016, 15:56   

Ja się właśnie zastanawiam dlaczego nie ma możliwości reportowania wiadomości prywatnych.
 
 
ogi 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 22
Wiek: 29
Dołączył: 27 Lis 2011
Wysłany: 04-05-2016, 16:21   multi J O E

proszę o zbadanie graczy J O E, Vane, All Pacino, ogolnie dostalem info ze jest to jedna osoba, wiec mysle ze Baggy sprawdzisz to profesjonalnie
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 04-05-2016, 16:23   

Niestety Baggy ostatnio nie jest zbyt aktywny na s6, może maturki piszę :D :D Potrzeba GMów na s6.
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-05-2016, 23:40   

Mixerslayer napisał/a:
świat 6

Obrazek

Jest spora różnica między umyślnym zostawieniem postaci, a zabraknięciem ruchów ;)
Niektórzy chyba jednak tego nie ogarniają.


Niestety wiadomości prywatne nie są brane pod uwagę przy nakładaniu kary. Proszę użyj opcji "ignoruj".
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-05-2016, 23:42   Re: multi J O E

ogi napisał/a:
proszę o zbadanie graczy J O E, Vane, All Pacino, ogolnie dostalem info ze jest to jedna osoba, wiec mysle ze Baggy sprawdzisz to profesjonalnie

Załatwione
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-05-2016, 23:43   

cibob7 napisał/a:
Niestety Baggy ostatnio nie jest zbyt aktywny na s6, może maturki piszę :D :D Potrzeba GMów na s6.


Nie trafiłeś. Mam mniej czasu, ale zupełnie nie widzę tego ogromu pracy na s6. Aktualnie jest TYLKO 15 zgłoszeń w panelu, więc za kilka minut będzie 0.
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 05-05-2016, 00:21   

Tylko 15 zgłoszeń? No to zwracam honor. Chociaż bardziej chodziło mi o to, że nie logowałeś się od 27.04, więc było jasne, że czasu nie masz. Ale to nic.

I jeszcze jedno, czy nicki w języku anielskim nie są brane za obraźliwe/niedozwolone?
Nick jednego gracza:
Cytat:
Go fuck yerself
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 05-05-2016, 11:12   

cibob7 napisał/a:
Tylko 15 zgłoszeń? No to zwracam honor. Chociaż bardziej chodziło mi o to, że nie logowałeś się od 27.04, więc było jasne, że czasu nie masz. Ale to nic.

I jeszcze jedno, czy nicki w języku anielskim nie są brane za obraźliwe/niedozwolone?
Nick jednego gracza:
Cytat:
Go fuck yerself


"Niecenzuralna lub obrażająca innych graczy nazwa użytkownika, avatar lub prezentacja."

W języku angielskim jak i w polskim znaczenia wciąż jest to samo.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 05-05-2016, 15:08   

Jeszcze pytanko do BaGGiego na temat anulowania kary WhyDuck'a. Koleś po przelewie złota przesiedział drugi raz tydzień i anulujesz mu karę?
A powód: "ostatnia szansa", z całym szacunkiem, ale brzmi absurdalnie po zmianach na targu, gdzie w tym momencie przelew złota nie jest karany i ten osobnik nie ma możliwości popełnienia tego czynu jeszcze raz nielegalnie.
BaGGy od kiedy niedawno po dobrych 5 latach wróciłem do mfo to od razu rzucił mi się w oczy twój nick z racji zaangażowania i aktywności, dlatego twojej pracy nie można ujmować, ale ZAWSZE, powtarzam ZAWSZE przelewy złota, multikonta oraz wyłudzanie MFów były aspektami tej gry, które irytowały społeczność i dawały znaczną przewagę nad innymi graczami. Dlatego moim zdaniem, działanie na niekorzyść gry, jak i społeczności, w dodatku świadomie i po raz kolejny, nie powinno się spotykać z pobłażliwością ze strony administracji, czy gamemasterów. Jeżeli był taki cwany i przelewał złoto mimo zakazu, to dalej będzie cwaniakiem, tyle, że powinien nim być w więzieniu.

Pozdrawiam,
strażnik teksasu.

[ Dodano: 07-05-2016, 18:33 ]
*BUMP*
Dalej czekam na odpowiedź Baggiego w sprawie wypuszczania na wolność osoby, która po raz kolejny dopuściła się niedozwolonego czynu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom