Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto skarży nie błądzi - świat 6
Autor Wiadomość
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 03-08-2016, 12:34   

600 walk przelanych dla gracza revision od activ slim
600 obczajacie?

:roll:
 
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 07-08-2016, 18:34   

Podbijam zgłoszenie, walki gracza Revision są ustawione jak żadne inne, kiedy ten gracz poniesie konsekwencje ?
 
 
 
Anoizm
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 10
Dołączył: 02 Sie 2016
Wysłany: 18-08-2016, 16:38   

A wy sie dziwicie czemu gra upada jak kablujecie każdego a potem dostają bana i już nie grają. Tej gry nie zepsuli [GM]`mowie czy admini tylko wy. Kablujecie jak byście sami grali uczciwie jeszcze troche to i na s6 nikt grać nie będzie bo sobie kablujecie zazdrościce mu czy sie boicie że spadniecie z miejsca rankingowego? Patrzcie na siebie a nie na innych grają jak chcą ich sprawa.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-09-2016, 22:32   

Anoizm napisał/a:
A wy sie dziwicie czemu gra upada jak kablujecie każdego a potem dostają bana i już nie grają. Tej gry nie zepsuli [GM]`mowie czy admini tylko wy. Kablujecie jak byście sami grali uczciwie jeszcze troche to i na s6 nikt grać nie będzie bo sobie kablujecie zazdrościce mu czy sie boicie że spadniecie z miejsca rankingowego? Patrzcie na siebie a nie na innych grają jak chcą ich sprawa.



Jeśli nie podobają Ci się zasady panujące na świecie 6, idź grać na świecie 3. Regulamin i zasady na serwerze są właśnie po to, żeby ich przestrzegać. Czyli co, najlepiej jest pozwalać robić wszystko wszystkim i po prostu zniszczyć ten serwer, robiąc z niego drugie s3? Przeczytaj regulamin zanim się wypowiesz ;)
 
 
tulara
Użytkownik


Level: 2
Dołączył: 03 Paź 2016
Wysłany: 03-10-2016, 14:51   

przydatna informacja będe pamiętac :)
_________________
Co warto wiedzieć o nasionach marihuany
 
 
Self Made
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Dołączył: 09 Paź 2016
Wysłany: 09-10-2016, 01:18   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez MiT 09-10-2016, 10:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 24-12-2016, 02:47   

Logi gracza pjanoo...
przelew expa drużynowo
wszystkie bossy przeszedł na 42lev

http://w6.mfo2.pl/logs.php?p=team&pid=157061
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 24-12-2016, 10:37   

Zaraz zerkam
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 27-12-2016, 18:35   

Frezus napisał/a:
Logi gracza pjanoo...
przelew expa drużynowo
wszystkie bossy przeszedł na 42lev

http://w6.mfo2.pl/logs.php?p=team&pid=157061



I co za ta sprawa? Ewidetne lamanie regulaminu.
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-12-2016, 18:50   

nie było przelewu zobacz na godzinę dojścia do teamu ostatni raz
23.12.2016, 22:18:40 [GLORY] Glory Dołączenie do drużyny
od tego momentu gracz wbił http://imgur.com/a/AqWBN ponad 15lv
team nie ma ani jednej walki drużynowej
 
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 28-12-2016, 00:55   

A to nie on czasem expił na tych szerszeniach? XD
 
 
Pink Floyd 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pink Floyd
Level: 35
Świat: 6
Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2016
Wysłany: 28-12-2016, 07:43   

wielkie halo robicie
 
 
Gadzio 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Gadzio
Level: 66
Świat: 6
Wiek: 23
Dołączył: 17 Gru 2018
Wysłany: 17-12-2018, 20:55   Obrażanie i Multikonto

Witam, wczoraj napisał do mnie gracz o nicku ,,Konne" z zapytaniem czy walczę, odmówiłem i wyszedłem z gry, odpisał drugą wiadomością której nie przeczytałem wczoraj tylko dzisiaj i napisałem mu że jest tylko losową postacią z sieci i w sumie to jak nabije 72 poziom to przedział ataku mu się skończy, jednak nie daje za wygraną i przyznał się do winy że posiada multikonto. Uświadomiłem go że w regulaminie jest wyraźnie napisane że multikonta są zabronione na co dostałem taką odpowiedź jak w załączniku, którą dosyć ciężko mi jest opisać słowami a nawet zrozumieć. Ja sam nie lubię pojedynkować się z innymi graczami, jednak jak już mnie ktoś zaatakuje i przegram to trudno, taka mechanika gry
 
 
Conny 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Conny
Level: 65
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2008
Wysłany: 18-12-2018, 12:12   Re: Obrażanie i Multikonto

Gadzio napisał/a:
Witam, wczoraj napisał do mnie gracz o nicku ,,Konne" z zapytaniem czy walczę, odmówiłem i wyszedłem z gry, odpisał drugą wiadomością której nie przeczytałem wczoraj tylko dzisiaj i napisałem mu że jest tylko losową postacią z sieci i w sumie to jak nabije 72 poziom to przedział ataku mu się skończy, jednak nie daje za wygraną i przyznał się do winy że posiada multikonto. Uświadomiłem go że w regulaminie jest wyraźnie napisane że multikonta są zabronione na co dostałem taką odpowiedź jak w załączniku, którą dosyć ciężko mi jest opisać słowami a nawet zrozumieć. Ja sam nie lubię pojedynkować się z innymi graczami, jednak jak już mnie ktoś zaatakuje i przegram to trudno, taka mechanika gry Obrazek


Cześć, ten gracz posiada wykupione konta/sloty więc takowego multikonta nie posiada. Spora cześć innych graczy również gra w ten sposób, ja też jestem jedną z tych osób. Takie osoby w "Logi gracza" w zakładce "Operacje GM'a" mają informacje kiedy konto zostało utworzone/wykupione.

Ogólnie każdy może posiadać 3 konta na danym świecie. Pierwsze dodatkowe konto to koszt 150MF, drugie 300MF.

Pozdrawiam.
 
 
Gadzio 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Gadzio
Level: 66
Świat: 6
Wiek: 23
Dołączył: 17 Gru 2018
Wysłany: 19-12-2018, 07:18   Re: Obrażanie i Multikonto

Cytat:


Cześć, ten gracz posiada wykupione konta/sloty więc takowego multikonta nie posiada. Spora cześć innych graczy również gra w ten sposób, ja też jestem jedną z tych osób. Takie osoby w "Logi gracza" w zakładce "Operacje GM'a" mają informacje kiedy konto zostało utworzone/wykupione.

Ogólnie każdy może posiadać 3 konta na danym świecie. Pierwsze dodatkowe konto to koszt 150MF, drugie 300MF.

Pozdrawiam.



Dzięki za odpowiedź, zgłoszenie za multikonto wycofuje. Jednak w dalszym ciągu ten gracz jest toksyczny, tu nie można mówić o żadnej niedojrzałości bo raz, że przyznał się że jest dorosły i chodzi do pracy, nawet jeśli byłby niedojrzały to go to nie usprawiedliwia. Rejestrując się do mfo akceptujesz regulamin.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom