Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje dot. logowania
Autor Wiadomość
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 21-01-2019, 15:49   

Pytanie o połączenie powinno być sprecyzowane, bo nie wiadomo czy połączenie będzie "wprost", czy będzie jakaś rekompensata dla graczy z s1 (jeśli tak to jaka).
Ogólnie to moim zdaniem łącznie światów granych na różnych zasadach jest bez sensu, a już bez żadnej rekompensaty to w ogóle bardzo niekorzystne dla s1. Nie wiem w jaki sposób ma to sprawić że będzie więcej graczy, może być raczej odwrotnie, mogę podać na swoim przykładzie że na pewno nie wrócę do gry jesli się okaże że z dnia na dzień spadłem o X pozycji we wszystkich rankingach tylko dlatego że dołączono graczy którzy od początku zdobywali o wiele więcej i szybciej wszystkiego. A jeśli chodzi o przypływ nowych graczy to w jaki sposób ma się zwiększyć? Na początku gra jest wystarczająco dynamiczna, poziomy i tak lecą szybko, jest dużo questów. Expienie staje się powolne i monotonne dopiero w okolicach końca gry i kolejnych przejść fabuły, co nowych graczy raczej średnio interesuje bo i tak większość z nich tam nie dojdzie. Jak już chcecie ułatwiać grę i sprawiać żeby ludzie dalej w nią grali to można zwiększyć ilosć expa tylko na salamandrii, wtedy nie będzie problemów z tym że komuś sie nie chce wbijać jeden lvl 3 tygodnie
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom