Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
17-06-2017, 13:52
Update Plany
Autor Wiadomość
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 12-04-2016, 00:31   Update Plany

W tym temacie możecie dodawać swoje sugestie, pomysły dot. update'ów fabularnych. Informować też będę tutaj o tym jak idą postępy dot. prac. Nie są one zupełnie zobowiązujące. Informuję tylko na jakim etapie są prace. Może zdarzyć się również tak, że z różnych przyczyn update'y, o których tu wspominam nigdy nie dojdą do skutku.

→UPDATE DEVOS (QUEST POBOCZNY)

Quest dedykowany dla przedziału lvl 30-45





→UPDATE SALAMANDRIA (ZESTAW QUESTÓW POBOCZNYCH)

Większy pakiet fabularny zawierający pakiet questów pobocznych. Czas przygotowania min. 4msc.





→EVENT WAKACYJNY

Czasowy event (1-2msc) polegający na zbieractwie/zużywaniu ruchów, wzamian drobne nagrody.



Ostatnio zmieniony przez BaGGy 12-04-2016, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 12-04-2016, 10:38   

Czy istnieje mozliwosc rozszerzenia gry o watki ktore mialy by sie odgrywac po pokonaniu demona ? Czy nie ma takiej opcji ??
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 12-04-2016, 10:49   Re: Update Plany

BaGGy napisał/a:


→EVENT WAKACYJNY

Czasowy event (1-2msc) polegający na zbieractwie/zużywaniu energii, wzamian drobne nagrody.




O, wprowadzicie energię?
 
 
Synd 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Espada_200
Level: 200
Świat: 3
Wiek: 28
Dołączył: 01 Lut 2016
Wysłany: 12-04-2016, 12:15   

energia w mfo2
Prosze nie idźcie w strone mfo3 bo to jest inna bajka...
 
 
xyzzy 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 666
Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2007
Skąd: PIEKŁO
Wysłany: 12-04-2016, 12:19   

A może po prostu chodzi o ruchy.
_________________
xyzzy
 
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 12-04-2016, 12:32   

xyzzy, tak chodzi o ruchy
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 12-04-2016, 14:16   

Pomyłka, granie w mfo2 i mfo3 sprawia, że czasem używam niektórych stwierdzeń zamiennie.
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 12-04-2016, 15:05   

nie wierzę co się dzieje :o szkoda tylko, że tak późno, ale kto wie może niektórzy powrócą, a s6 nie przejdzie szybko w zapomnienie i ta frekwencja będzie się utrzymywała dłużej
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
mattcalm 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: JacekHiszpan1
Level: 370
Świat: 6
Wiek: 48
Dołączył: 26 Gru 2015
Skąd: Śląsk
Wysłany: 12-04-2016, 16:53   

Moim pomysłem jest stworzenie Rynku w każdym mieście, w którym go nie ma począwszy od Eternii do Oassis :D No po prostu tak jak na innych rynkach fontanna uzdrowień w formie graficznej jak w mfo3 , wejście do karczmy, wejście do podziemi, dojścia do jakiś innych sugerowanych przez tekstowe menu miasto. Oczywiście nie zapominając o całokształcie i estetyce fabuły można dodać jakieś postacie jednoznaczne, czyli jakieś konwersacje typu "Witaj w Eternii w mieście gdzie atakuję Osy" albo "(...) Na północnym zachodzie za górami znajduję się wieża .. Ta wież to Miasto Kurthus" albo na północnym wschodzi znajduję się piękny wodospad..." ble ..ble..ble, coś w tym stylu :D Oczywiście rynek musiałbym symbolicznie nawiązywać do charakterystyki miasta... po prostu taką mam wizję. Mam nadzieję że jakiś GM przeczyta to i przemyśli to :D pozdro mordeczki ! I brawa dla administracji że ruszyło coś w tej grze :D
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 12-04-2016, 21:17   

mattcalm, Nie najgorzej, ma to jakąś przyszłość. Stworzenie w kazdym ( lub w niektórych) miastach Rynku to furtka w stronę Questów pobocznych wiec mogło to by sie przyjać - To Twoja propozycja


Teraz zabiorę sie za propozycje Omen1987, który miał pomysl aby rozszerzyć Salamandrie, jak najbardziej, jednak nie tak jak on to wszystko opisał

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=38229&start=30

Sugerując sie tym:

- Wieża Potężnych smoków - Nie za bardzo gdyż jest to wieża przeznaczenia i ma ona juz zastosowanie, chodź jednak można by tam dodać te smoki niżej powiem dlaczego.

- Nowe Miasto - Mogło by być i wtedy przenieść dostęp do Mikstur Lv 7 własnie tam. Dlaczego ? Ponieważ kiedy dochodzimy do Obozu mamy nowe miksy Lv6 i od razu Lv 7

- Mroczna Otchłań - Nie za bardzo wiem wiem jak się do tego ustosunkować, ogółem pomysł dobry. Tylko Jeśli teraz najlepsze Sety to:
Elitarny
Legendarny
Chaosu

To gdy doszlo by nowe eq wartosc tych mogla by spac, jednak skoro miał by się tam zaczynac ekwipunek od 250, w miare duży przeskok, wiec cena tych przedmiotów może by nie zmalała.

- Poboczny Quest za Golda: Porwanie Matki Głównego Bohatera przez Servantensa#2 i jego Majtków - Nie, ponieważ ja bym go widział w innym miejscu. ;)

I teraz moja propzycja:

- Wielka Rewolucja MFO2, rozszerzenie wątku fabularnego/głównego.
Dlaczego? Nigdzie nie ma powiedziane że nasz główny Antagonista zginął co oznacza że możemy coś w tym kierunku zrobić. ( Tak wiem Baggy pisałes mi na PW )

I teraz jak ja bym to widział

Po pokonaniu Demona Ciemnosci wracamy normalnie do domu z Natusiem, Mistrzem i Ojcem (lub nie). Z tego co wnioskuje to na Arkadii musi trwać Wiosna/Lato/Jesień ponieważ śnieg występuje tylko na Północy w okolicach Nordii. Mija pewien czas gry nastaje zima, i wkrótce po tym przybywa do nas posłaniec królewski z Ballis że ktoś widział człowieka podobnego do Thanarga. Skoro nie udało mu się za pierwszym razem zostać Panem Swiata to czemu nie spróbowac drugi raz ? Nasza postac czym predzej wyrusza w droge, jednak jest maly haczyk, ponieważ nie może skorzystac z Karawany, oraz spadł snieg i nie może przejsc przez góry ponieważ nie ma tej zdolnosci.(Ośnieżone Góry) Co dalej, można by dodać kilka misji dodatkowych aby nasza postac nie mogła szybo dostać sie do Portu w Folhord. Dostajemy sie juz na Salamandrie, tam kierujemy sie na rozmowe z Królem Arturem który nam przyprowadza świadka, który opowiada że widział:

- Że Thanarg wsiadł w statek w miasteczku portowym ( Tam gdzie Omen chcial dodac porwanie)

- Że widział smoka, gdzie ? A no w naszej wieży przeznaczenia. Była ona zamieszkiwana przez pustelnika ( przyjaciela Herlad'a), który opuścił ową wieże po tym jak dowiedział sie że Herlad żyje. Wiec teoretycznie może sie tam osiedlić smok :)

Chwila, chwila Thanarg wsiadał na statek?? To gdzie on popłynął ?
A już odpowiadam. Popłynął na TRZECI KONTYNENT, aby zebrać... I tu już mi się kończy mój "skromny" pomysł. Tak myslalem zeby na tym trzecim kontynencie Thanarg miał by zebrać... Jakieś kryształy, które na końcu miały by przywołać/wskrzesić Smoka Ożywieńca albo jakąś inną upadła, piekielną kreaturę po której by sie konczyła gra :)

Czekam na wasze zdanie odnosnie mojej "propozycji"
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 12-04-2016, 21:25   

Winter is coming? hehe

Trzeci kontynent to masa pracy i nie wiem czy ktoś by miał tyle chęci żeby to zaczynać, ale jak czekaliśmy tyle lat...to można zrobić, ale myślę że zespół powinien się powiększyć.

Na razie lepiej skupić się na małych questach pobocznych, a pomysł z widocznym rynkiem w każdym mieście to bardzo fajny pomysł
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 12-04-2016, 21:28   

Informacyjnie - nie chcę ruszać wątku głównego gry. Z całą pewnością nie teraz, nie w tym roku, nie wiem czy kiedykolwiek.
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 12-04-2016, 21:40   

Ja tylko napisalem to co mi chodzi po glowie, pozatym sam napisales w 1 poscie ze:

BaGGy napisał/a:
W tym temacie możecie dodawać swoje sugestie, pomysły dot. update'ów fabularnych. Informować też będę tutaj o tym jak idą postępy dot. prac. Nie są one zupełnie zobowiązujące. Informuję tylko na jakim etapie są prace. Może zdarzyć się również tak, że z różnych przyczyn update'y, o których tu wspominam nigdy nie dojdą do skutku.
Wiec, napisać, przedstawić swój pomysł nie zaszkodzi, a uważam że było by to bardzo ciekawym rozszerzeniem. Zdaje sobie sprawe ze jest to duży projekt i samemu nie da sie tego zrobić.

Jestem ciekaw szczerej, i obiektywnej wypowiedzi ze strony Tomiego - co on mysli odnosnie tego co wyżej napisałem.
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 12-04-2016, 21:47   

Daraz96 napisał/a:
Ja tylko napisalem to co mi chodzi po glowie, pozatym sam napisales w 1 poscie ze:

BaGGy napisał/a:
W tym temacie możecie dodawać swoje sugestie, pomysły dot. update'ów fabularnych. Informować też będę tutaj o tym jak idą postępy dot. prac. Nie są one zupełnie zobowiązujące. Informuję tylko na jakim etapie są prace. Może zdarzyć się również tak, że z różnych przyczyn update'y, o których tu wspominam nigdy nie dojdą do skutku.
Wiec, napisać, przedstawić swój pomysł nie zaszkodzi, a uważam że było by to bardzo ciekawym rozszerzeniem. Zdaje sobie sprawe ze jest to duży projekt i samemu nie da sie tego zrobić.

Jestem ciekaw szczerej, i obiektywnej wypowiedzi ze strony Tomiego - co on mysli odnosnie tego co wyżej napisałem.


Rozmawiałem z Tomim i on na 100% nie będzie angażował się w update'y fabularne w MFO2. Doszliśmy również do wniosku, że nikt więcej nie dostanie prawdopodobnie dostępu do panelu tworzenia map, bo może z tego być więcej szkód niż pożytku. Nie spodziewałbym się od niego odpowiedzi w tej kwestii, jeśli będzie natomiast, to pewnie podobna do mojej.
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 12-04-2016, 23:57   

Baggy decyduje co i czy będzie wykonywane. Ja się w ten proces nie będę włączał. Jeśli chodzi o pomoc społeczności, to panel może obsługiwać tylko jedna osoba - z różnych względów. Natomiast każdy może dawać pomysły (pewnie najlepsze te mega szczegółowo opisane) na lokacje, zadania czy nowe EQ. To czy będą wykorzystane to już decyzja osoby, które będzie je miała realizować - czyli Baggiego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom