Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
01-09-2017, 21:21
EVENT WAKACYJNY

Czy podoba Ci się event wakacyjny?
Zdecydowanie TAK
66%
 66%  [ 20 ]
NIE
33%
 33%  [ 10 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 10-08-2017, 11:18   

no cóż w przypadku questu ze smoczycą to myślę, że warto zrobić, akurat Ja do dropu miałem pecha ale zadanie nie było aż tak pracochłonne, oczywiście dla mnie, bo Ja za doładowanie ruchów mam 1400. Co do ostatniego zadania ze śluzem, to wywaliłem 1000 ruchów i udało mi się zebrać 80 sztuk, więc jestem ciekaw jak mniejsze levele mają to zrobić ale skupmy się na mnie, bo nie mogę mówić za innych. Za potworki na tej polanie ze śluzem dostaję 80k expa na podwójnym expie, gdzie w kraterze dostaję 120k expa mimo że potworki mają podobne staty, no ale dobra może warto, bo ma być do zgarnięcia mega rzadki artefakt, okazało się że to podobno zbroja chaosu w przypadku Kiraka, czyli pewnie po prostu jest to eq z elitarnego, legendarnego lub setu chaosu. Expiąc w kraterze te 10000 ruchów uzbieram na 5 takich zbroi :) Więc ostatni quest troche mi się nie opłaca, chyba że Kirak kłamie xD ale nie zamierzam raczej tego sprawdzać.
Ogólnie event mi się podoba, zaliczyłem nowego bossa, przyznam że trochę się namęczyłem, bo po 5 przejściu gry musiałem dobić jeszcze pare leveli żeby mieć szanse i bardzo dobrze.
 
 
Love 
Użytkownik



Nick: kiedy update?
Level: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2010
Skąd: kiedy update?
Wysłany: 10-08-2017, 16:40   

http://w6.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=191077636


czy to kurwa jakis żart z tym dropem? XD jak za pokonanie tak silnego bosa moge dostac to samo co dostalem od jakiegos golema merina? XD


ps dawaj tego warna

[ Dodano: 10-08-2017, 16:52 ]
MFO MA RAKA OFICJALNIE
 
 
dII 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 600
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2013
Wysłany: 10-08-2017, 16:55   

KAŻDY DOSTAJE TO NA CO ZASŁUGUJE
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 10-08-2017, 17:06   

SOOPER EVENT MIT, KAWAŁ DOBREJ ROBOTY, ZWLASZCZA PODOBAJA MI SIE TE 4 PUSTE LOKACJE PRZED JASKINIA SMOCZYCY I TO, ZE TRACE TAM RUCHY I KAZDY KTO MA NISKI LVL (NO BO PRZECIEZ TO EVENT DLA WSZYSTKICH GRACZY, NO NIE?) STRACI JE WSZYSTKIE ZANIM DOJDZIE DO JASKINI SMOCZYCY, GLOWNEJ LOKACJI, DRUGA RZECZ CO MI SIE SUPER PODOBA TO MOTYW ZBIERACTWA (DODAJ NASTEPNYM RAZEM LOWIECTWO BYM MOGL SIE POCZUC JAK PRAWDZIWY NEANDERRALCZYK) UWIELBIAM BIEGAC BEZ SENSU BY ZEBRAC ZALEDWIE TYSIAC A POTEM JESZCZE 3 TYSIACY JAKICHS ITEMKOW. CO DO DROPA Z BOSSA TO SIE NIE WYPOWIEM.BO UZYTNIK DLL TO PODSUMOWAL IDEALNIE.
POZIOM TRUDNOSCI EVENTU 10/10
NAGRODY W EVENCIE (MEGA RZADKIE ARTEFAKTY) 10/10 PALCE LIZAC
ILOSC WYDANYCH MF I POSWIECONEGO CZASU - ZDECYDOWANIE PROPORCJONALNA DO NAGROD (PRZYPOMINAM - MEGA RZADKICH ARTEFAKTOW)
OBY TAK DALEJ, CZEKAM NA NASTEPNE EVENTY, NIE ZAPOMJIJ O MOJEJ PROPOZYCHI Z LOWIECTWEM.

A, ZAPOMNIALBY. TE LOGICZNE ZAGADKI NA POZIOMIE PRZEDSZKOLA (smieszne, bo 80% graczy nie poradzilaby sobie bez pomocy innych) PO PROSTU MIOD MALINA.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 10-08-2017, 18:33   

Mam nadzieje,ze ta fala krytyki was nie zniecheci do dalszej pracy,ale musicie po prostu wiedziec,ze trzeba troszke w inna droge skrecic z forma tych questow czy upkow.Zbieractwo same w sobie az takie zle nie jest jesli jest zbalansowane. Event moze wykona 5% graczy,a chyba nie o to tu chodzi.Mfo jak kazdy wie,ze to specyficzne spoleczenstwo i ciezko kazdemu dogodzic,ale wiekszosc wypowiadajacych sie tutaj ma racje.
 
 
Kronoxus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 200
Dołączył: 21 Lut 2016
Wysłany: 10-08-2017, 19:09   

Na pewno plus za próbę przywrócenia trochę życia w społeczności MFO. Eventy niestety są dość powtarzalne, bo w każdym trzeba zebrać określoną ilość (czesto dużą) jakiegoś dropu, co raczej zniechęca początkujących (z powodu małej liczby ruchów) oraz starych wyjadaczy (z tego, co czytałem wyżej drop nie do końca podchodzi, sam jeszcze musze dozbierać 500 łbów). Poza tym te dialogi z npc są jakieś takie niemrawe troszkę. Taka mała dygresja: klimat gry to zdecydowanie przeszłość, magia, średniowiecze, rycerze i takie tam, a tymczasem w kopalni ozaroth nadaliście strażnikom imiona Staszek i Franek, o ile dobrze pamiętam. Serio? :mrgreen:

Fajnie byłoby, żeby administracja otwarła się na propozycje graczy, zawsze można zapytać społeczność, jaki typ questów/eventów by jej odpowiadał i wtedy na pewno nie będzie aż takiego zgrzytu. Nie ukrywam, że sam mam kilka pomysłów, którymi mogę się podzielić :-D
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 10-08-2017, 23:02   

KiRaKu napisał/a:
Zbieractwo same w sobie az takie zle nie jest jesli jest zbalansowane.


racja, bo jesli mam do wyboru dostac gowno, za tyle zmarnowanych ruchow, to wole nie wychodzic z zamku, tak jak zrobilem :D i wiecie co, przyjemne uczucie :wink:
 
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 10-08-2017, 23:44   

No tak, zbieractwo np. przypadku tych 5 smoczych itemków jest w porządku bo:
-jest ich tylko 5 a nie 1000
-jest to w jakiś sposób powiązane z tematyką eventu (smocze itemki, boss smoczyca, rozumiecie)
-są one rozmieszczone w różnych lokacjach (co sprawia, że nie biegamy lewo, prawo, lewo, prawo jak maszyny by wydropić 1000 itemków, a POSZUKUJEMY przedmiotów, które musimy zebrać)*

*Oczywiście tutaj jest ten problem, że jedna osoba je znajdzie i powie całej reszcie i na tym zabawa się kończy. Jedynym rozwiązaniem na to byłoby losowe rozmieszczenie przedmiotów (dla każdego gracza przedmioty były by w innych lokacjach i/lub na innych polach) oczywiście na wcześniej ustalonych różnych polach. Powiedzmy, że bierzemy pod uwage wszystkie lokacje od Dilli do Devos (łącznie z karczmami) i w każdej z lokacji wyznaczamy 2-3 pola. Przy "odbieraniu" questa itemki zostają rozmieszczone na 5 losowych polach (max 1 itemek na lokacje ofc). Pytane czy zrobienie czegoś takiego jest możliwe?

A jak już tak bardzo chcemy dropić itemki z mobków to niech będzie to np. 100 przedmiotów (tak jak w przypadku zajęczych uszu) lub MAKSYMALNIE 200. No i miło żeby temu nudnemu bieganiu w te i z powrotem towarzyszyło np. poszukiwanie przedmiotu, który łeży gdzieś głęboko w jaskini, w skrzynce, której pilnuje jakiś mini boss. W takim przypadku możemy skupić się na poszukiwaniach tej skrzynki jednocześnie dropiąc przesmioty specjalne. Bo samo bieganie i dropienie setek/tysiecy przedmiotów to najnudniejsza i jednocześnie najgłupsza możliwość.
 
 
Scypiorek 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 65
Świat: 6
Dołączył: 13 Sie 2017
Wysłany: 13-08-2017, 17:53   

jak dowiedziałem się o eventcie miałem 40-50lvl, liczba głów które trzeba przynieść, odległość którą trzeba przejść aby cokolwiek zrobić skutecznie mnie zniechęciła, przechodzę tą gre pierwszy raz a jak widzę muszę poświęcić 10-15k ruchów, zaniedbując fabułe dla eq które według bardziej doświadczonych graczy wcale nie jest powalające i normalnie grając, robiąc fabułę spokojnie zarobię na nawet lepsze eq na swój lvl i to tego po drodzę zdobęde więcej expa, złota, sprzętu niż robiąc event teraz mając 62lvl mam 287 ruchów więc ten event jest dużym wyzwaniem dla mnie
 
 
Grajcz 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 340
Świat: 1+2+4
Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2008
Wysłany: 13-08-2017, 19:18   

Na plus że komuś w ogóle chce się inwestować w konającą grę, dzięki panowie:)
Na minus:
- Droga z mapy świata do jaskini, nawet zasłaniając to wcześniejszymi zadaniami to nie idzie nie zauważyć że jest sztucznie przedłużona. Na dobrą sprawę to Merlin mógł te dwa zadania - zbieractwo i zagadki - zadać od razu spod jaskini. Te lokacje nie mają żadnego sensu (skrzynek ze śmieciami nie liczę).
A w połączeniu z wysokim poziomem trudności mobów w jaskini kosztuje bardzo dużo energii i czasu na bieganie po padnięciu do jaskini.
- Poziom trudności mobów. Nie wiem czy były już balansowane ale ja blisko 300 lvla żeby nie padać na 4 wrogach musiałbym się leczyć co ruch.
Biorąc pod uwagę małą ilość resetów te moby są u mnie chyba najsilniejszymi w całej grze - licząc cały krater.
A w wyniku tego dochodzi kolejna katorga czyli...
- Za dużo zbieractwa. Ubicie kilku tysięcy trudnych mobów (plus 100+ wycieczek z miasta po padnięciu) dla mojej postaci jest niewykonalne w czasie trwania eventu. Innymi słowy - event do zakończenia tylko dla doładowujących punkty MF.
A informacje od innych graczy o nagrodach nie zachęcają - znacznie bardziej opłacalne byłoby zbijanie energii w kraterze.

Mam nadzieję że trochę krytyki nie zniechęci was z ożywiania tej gry, troszkę więcej balansu w tych eventach (coby były wykonalne dla randomowego gracza i bardziej opłacalne) i będzie pięknie.
 
 
Kronoxus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 200
Dołączył: 21 Lut 2016
Wysłany: 13-08-2017, 20:23   

Uzbierałem tego tysiaka mając nadzieje, że smoczyca wynagrodzi mi to zbieranie jakimś cackiem. Niestety, bliskie spotkanie trzeciego stopnia z silnym pociskiem magicznym***** udowodniło mi, że nie mam tam już czego szukać :neutral:
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 13-08-2017, 21:13   

Silny pocisk magiczny ***** to pikus w porównaniu z Magia Chaosu *****
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Rad0gost 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Radogost
Level: 203
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sie 2017
Skąd: Jaworzno-Katowice
Wysłany: 15-08-2017, 22:32   .

około 20k ruchów na wykonanie misji i oto nagroda https://iv.pl/images/46899539581123669390.png
Zawiodłem się :(
 
 
 
Hassan
Użytkownik


Nick: zabilimizolwia
Level: 180
Świat: 3
Dołączył: 28 Mar 2016
Wysłany: 16-08-2017, 19:16   

Event bardzo spoko, ale te 2 tysiące śluzu to gruba przesada. Człowiek uzbiera głowy, myśli, że już ma za sobą, zabije smoczycę, a tu zonk i jeszcze więcej zbierania...

Jeśli by w kolejnym roku zmniejszyć liczbę śluzu do zbierania do powiedzmy 500, a do tego skrócić o połowę lub chociaż 30% drogę i event będzie cud miód

Wydropił ktoś coś bardziej ambitnego niż magmowy hełm kolegi wyżej?

http://w3.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=191082750
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 17-08-2017, 02:42   

Hassan,
Hassan napisał/a:
Wydropił ktoś coś bardziej ambitnego niż magmowy hełm kolegi wyżej?

http://w3.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=191082750


Wydropilem zbroje chaosu i legendarne buty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom