Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ankiety
Autor Wiadomość
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 31-01-2019, 17:04   

Wypowiem się też ze swojej perspektywy. Osobiście nie umiem stwierdzić czy jestem za czy przeciw połączeniu światów s1+s6. Pewne jest jednak to, że gracze z s1 zostaliby bardzo pokrzywdzeni i nie sądzę, żeby pomnożenie ich expa x4 było wystarczającą rekompensatą + nie dla wszystkich sam exp byłby w ogóle rekompensatą. Dwa światy od początku funkcjonują na innych zasadach i ciężko tutaj byłoby znaleźć racjonalne rozwiązanie.

Dodam też, że sam przestałem grać na s1, bo stało się to dla mnie bardzo monotonne. Na 324 poziomie wbicie każdego kolejnego zajmowało mi około 25dni. Z racji, że lubiłem grać na poziom i przechodzenie fabuły to s6 wydawał mi się bardziej atrakcyjny. Może i na s1 przydałyby się jakieś zmiany ale trzeba to dobrze przedyskutować żeby nikomu nie zaszkodzić.
 
 
Squadron 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Squadron
Level: 304
Wiek: 31
Dołączył: 28 Cze 2008
Wysłany: 31-01-2019, 18:09   

z tym pomnożeniem expa może udałoby mi się jeszcze ze 2 razy przejść fabułę, nie każdy może by chciał pomnożyć, myślę że większość 200+ by chciało, może to tylko pozytywnie wpłynąć na rozrywkę dla tych graczy którzy grają na poziomy i fabułę, potrzebna jest nowa ankieta
 
 
Tum
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Tum
Level: 281
Dołączył: 01 Lut 2019
Wysłany: 01-02-2019, 21:58   

,k
Ostatnio zmieniony przez Tum 04-02-2019, 15:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 02-02-2019, 20:38   

Co ze zmianą nazw światów na bardziej "przyjemne" i "sympatyczne" dla obecnych jak i nowych graczy przede wszystkim. Jak taki nowy gracz zobaczy s1+s2+s4 to mają mętlik w głowie i niechęć do rejestracji.

Moje propozycje:
1+2+4 zmienić na 1
5 zmienić na 2
3 bez zmian
6 zamienić na 4

Wchodząc na nową stronę jakieś gry online chcemy jak najszybciej zacząć grać by sprawdzić jak się w to gra, a nie czytać regulaminy i zastanawiać się jaki świat wybrać i dlaczego. Im mniej kombinacji tym lepiej.
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 04-02-2019, 17:00   

To jakiś żart? 21 głosów przewagi na s1, 118 przewagi na s6, a ktoś stwierdza sobie, że za mała różnica głosów, czy tam spłakały się byłe wyimaginowane legendy(bo one musiały bić 200 lvl przez 30 lat :-( ), że będą pokrzywdzone, przez przenosiny, bo według nich być lepiej legenda dla 5 osoób które grają na serwerze, zamiast dać jeszcze chociaż chwilę życia tej grze na jednym wspólnym serwerze(jak przy każdym tworzeniu serwera czy jakiś zmianach zawsze chociaż chwile pojawiało się życie.) A jeżeli już nawet nie łączyć, to dać wolną rękę na przenosiny konta na s6(to akurat chyba logiczne czemu tam), nawet za te 35mf.

To samo z jakimś eq na 230+, to na prawdę nie było by ciężkie wprowadzić jakiegoś dodatkowego bossa czy lokacje w której gracze mogli by chociaż ogarnąć lepsze leczenie niż 6 i mikstury które przywracają więcej niż 20k hp, salamandra stoi w połowie pusta i było by masę miejsca na coś takiego.

Spoko pomysłem by było, żeby ta lokacja czy boss pojawiała, się za którymś przejściem gry, ludzie chętniej by wbijali te lvl i doładowywali mfy żeby tam dojść i sprawdzić coś nowego, to też robiło by jakiś ruch, postawienie mikołaja w grudniu i promocja na dzień dziecka na mf to nie wszystko xD
 
 
louisie 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Louisie
Level: 311
Świat: 1+2+4
Wiek: 30
Dołączył: 15 Paź 2008
Skąd: Polska - Małopolska
Wysłany: 04-02-2019, 17:44   

Danio19 napisał/a:
To jakiś żart? 21 głosów przewagi na s1, 118 przewagi na s6, a ktoś stwierdza sobie, że za mała różnica głosów, czy tam spłakały się byłe wyimaginowane legendy(bo one musiały bić 200 lvl przez 30 lat :-( ), że będą pokrzywdzone, przez przenosiny, bo według nich być lepiej legenda dla 5 osoób które grają na serwerze, zamiast dać jeszcze chociaż chwilę życia tej grze na jednym wspólnym serwerze(jak przy każdym tworzeniu serwera czy jakiś zmianach zawsze chociaż chwile pojawiało się życie.) A jeżeli już nawet nie łączyć, to dać wolną rękę na przenosiny konta na s6(to akurat chyba logiczne czemu tam), nawet za te 35mf.

To samo z jakimś eq na 230+, to na prawdę nie było by ciężkie wprowadzić jakiegoś dodatkowego bossa czy lokacje w której gracze mogli by chociaż ogarnąć lepsze leczenie niż 6 i mikstury które przywracają więcej niż 20k hp, salamandra stoi w połowie pusta i było by masę miejsca na coś takiego.

Spoko pomysłem by było, żeby ta lokacja czy boss pojawiała, się za którymś przejściem gry, ludzie chętniej by wbijali te lvl i doładowywali mfy żeby tam dojść i sprawdzić coś nowego, to też robiło by jakiś ruch, postawienie mikołaja w grudniu i promocja na dzień dziecka na mf to nie wszystko xD



Gościu, zero argumentacji. Napisałeś to tylko dlatego, aby się pokazać i tyle.
Wiele osób jest przeciwko, dlaczego s.6 chce a s.1 nie?
Bo na s.6 mają 3 konta, na s.1 też mogą mieć 3 konta, wtedy gracz ma średnio 6 kont, co nie polepsza statystyk gry.
Po drugie, przeczytaj wcześniejsze wiadomości, zamiast się wymądrzać, jak ci tak bardzo zależy, to napisz do Administracji, niech przeniosą ci konto na s.6 i nara.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-02-2019, 17:47   

Danio19 napisał/a:
To jakiś żart? 21 głosów przewagi na s1, 118 przewagi na s6, a ktoś stwierdza sobie, że za mała różnica głosów, czy tam spłakały się byłe wyimaginowane legendy(bo one musiały bić 200 lvl przez 30 lat :-( ), że będą pokrzywdzone, przez przenosiny, bo według nich być lepiej legenda dla 5 osoób które grają na serwerze, zamiast dać jeszcze chociaż chwilę życia tej grze na jednym wspólnym serwerze(jak przy każdym tworzeniu serwera czy jakiś zmianach zawsze chociaż chwile pojawiało się życie.) A jeżeli już nawet nie łączyć, to dać wolną rękę na przenosiny konta na s6(to akurat chyba logiczne czemu tam), nawet za te 35mf.

To samo z jakimś eq na 230+, to na prawdę nie było by ciężkie wprowadzić jakiegoś dodatkowego bossa czy lokacje w której gracze mogli by chociaż ogarnąć lepsze leczenie niż 6 i mikstury które przywracają więcej niż 20k hp, salamandra stoi w połowie pusta i było by masę miejsca na coś takiego.

Spoko pomysłem by było, żeby ta lokacja czy boss pojawiała, się za którymś przejściem gry, ludzie chętniej by wbijali te lvl i doładowywali mfy żeby tam dojść i sprawdzić coś nowego, to też robiło by jakiś ruch, postawienie mikołaja w grudniu i promocja na dzień dziecka na mf to nie wszystko xD


Nowe bossy i eq nie jest ciężkie, a co najwyżej bardzo kłopotliwe i czasochłonne. Śmieszne że nie masz pojęcia i świadomości nawet w 5% o tym co piszesz. Na tym się kończy temat zawsze, i dalej go nie kontynuuje- monolog.

Ankieta powstała, ale nikt nie ustalił zasad co do jej funkcjonowania. Grono GM's/Moderatorów/Testerów powinno wcześnie ustalić takie kwestie z administratorem gry, że jakakolwiek przewaga=przejście pomysłu. Nikt nie wyciągnął wniosków z poprzednich głosowań w szczególności osoba z ambicjami zastąpienia mnie :572: , a to co piszecie pod postem Tomiego nie ma już najmniejszego znaczenia, nadzieja matką głupich.



(kij w mrowisko, bang)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 04-02-2019, 22:16   

MiT napisał/a:


Nowe bossy i eq nie jest ciężkie, a co najwyżej bardzo kłopotliwe i czasochłonne. Śmieszne że nie masz pojęcia i świadomości nawet w 5% o tym co piszesz. Na tym się kończy temat zawsze, i dalej go nie kontynuuje- monolog.

No proszę Cie, to jest rpg maker, ile moze trwać zrobie jednej lokacji z typkiem przynieś to i tamto a dam ci to. Dzień, tydzień? I to nie przy wielkich nakładach pracy.
MiT napisał/a:

Ankieta powstała, ale nikt nie ustalił zasad co do jej funkcjonowania. Grono GM's/Moderatorów/Testerów powinno wcześnie ustalić takie kwestie z administratorem gry, że jakakolwiek przewaga=przejście pomysłu. Nikt nie wyciągnął wniosków z poprzednich głosowań w szczególności osoba z ambicjami zastąpienia mnie :572: , a to co piszecie pod postem Tomiego nie ma już najmniejszego znaczenia, nadzieja matką głupich.



(kij w mrowisko, bang)

A skoro już mowa o zastępowaniu to nie miałeś odchodzić i nie wracać?
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 04-02-2019, 22:44   

Danio19 napisał/a:
No proszę Cie, to jest rpg maker, ile moze trwać zrobie jednej lokacji z typkiem przynieś to i tamto a dam ci to. Dzień, tydzień? I to nie przy wielkich nakładach pracy.


To akurat nie jest takie proste jak się wydaję. Pierw trzeba wymyślić wątek fabularny, dialogi, lokacje, wszystko zaprogramować skryptami, potem dobrać statystyki do mobów/bossów i zaczyna się kwestia testów. Wymyślenie eq, statystyk i balansu do tego wszystkiego. To nie jest taka prosta kwestia jak niektórzy myślą - tu dodamy jakąś losową lokacje, byle jaki boss - trochę mocniejszy od obecnych, damy EQ na 240lv, 260lv itp. +też mocniejsze staty od lege/eli eq i to by rozwiązało problem? Nawet jeśli by to zajęło 2-3 tygodnie to z jakim efektem? Zadowoliłoby to 30 osób? 40? Biorąc pod uwagę fakt, że MFO2 nie jest już wspierane technicznie w takim stopniu, żeby miał wyjść nowy update jak w 2008 roku. I nie wspomnę też o lekkim zrujnowaniu dotychczasowo istniejącego balansu i sensu fabularnego, który kończy się z magiem,wojem i demonem ciemności.

Także uważam, że dialog w tej kwestii jest dosyć bezcelowy jeśli ktoś uważa, że to byłaby kwestia kilku dni.
 
 
Squadron 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Squadron
Level: 304
Wiek: 31
Dołączył: 28 Cze 2008
Wysłany: 04-02-2019, 23:10   

Długo będziemy czekać na wznowienie ankiety?

[ Dodano: 05-02-2019, 12:36 ]
przydałoby się również wprowadzić mixy lv8, 7 są na 200 poziom a sporo graczy ma już ponad 300
 
 
louisie 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Louisie
Level: 311
Świat: 1+2+4
Wiek: 30
Dołączył: 15 Paź 2008
Skąd: Polska - Małopolska
Wysłany: 05-02-2019, 14:08   

Squadron napisał/a:
Długo będziemy czekać na wznowienie ankiety?

[ Dodano: 05-02-2019, 12:36 ]
przydałoby się również wprowadzić mixy lv8, 7 są na 200 poziom a sporo graczy ma już ponad 300



Zgadzam się, lv.8 które leczy np. 28.000 HP czy 30.000 HP.
Pasowało by też wprowadzić Mikstura życia lv.7 która by mogła leczyć np. 25.000 HP, bo to by wiele pomogło.
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 05-02-2019, 18:20   

już samo nowe leczenie lv 7 np które by odnawiało 20-23k hp sporo by dało
 
 
louisie 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Louisie
Level: 311
Świat: 1+2+4
Wiek: 30
Dołączył: 15 Paź 2008
Skąd: Polska - Małopolska
Wysłany: 05-02-2019, 21:34   

Danio19 napisał/a:
już samo nowe leczenie lv 7 np które by odnawiało 20-23k hp sporo by dało


Nie wiem z jakiej plany się urwałeś, ale w grze jest "Mikstura życia lv.7" które daje okrągłe 20.000 HP.
A my mówimy o "Mikstura życia lv.8" która by pomogła bardziej.
Lub "Mikstura regeneracji lv.4" które by dało np. 20.000 HP i 8.000 MP
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 06-02-2019, 02:04   

louisie napisał/a:
Danio19 napisał/a:
już samo nowe leczenie lv 7 np które by odnawiało 20-23k hp sporo by dało


Nie wiem z jakiej plany się urwałeś, ale w grze jest "Mikstura życia lv.7" które daje okrągłe 20.000 HP.
A my mówimy o "Mikstura życia lv.8" która by pomogła bardziej.
Lub "Mikstura regeneracji lv.4" które by dało np. 20.000 HP i 8.000 MP


A ja nie wiem z jakiej planety urwałeś się ty bo ja piszę o leczeniu 6 które obecnie odnawia ~17500 hp x D
 
 
Squadron 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Squadron
Level: 304
Wiek: 31
Dołączył: 28 Cze 2008
Wysłany: 08-02-2019, 10:52   

Mam pytanie: Jest szansa na pomnożenie expa? Jeśli nie to ja się ulatniam z tego tematu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom