Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Tomi
30-12-2019, 11:19
Ban
Autor Wiadomość
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 19-11-2019, 20:36   Ban

"Kara dotyczy całokształtu Twojego zachowania, zarówno na map chacie jak i prowokacji z prezentacji. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do pracy GM's, kieruj je do administratora, brak bezpodstawnych dowodów to nic innego jak kierowanie obraźliwych słów. Tym razem kara bez możliwości negocjacji."


Dostałem od connego zablokowanie konta, za to że wyraziłem opinie na temat jego "zarządzania" na s6. To kpina, swoich ziomków nie banuje i wszystko co kierują w stronę mojej osoby zlewa, choć robili to w bardziej wyraźny sposób, mnie banuje bo wie że stanowię zagrożenie dla jego żałosnego teamu, ziomków i jego samego, nie zgłaszałem niczego bo uważam, że to żałosna dziecinada. Choć pewnie i tak byłoby odrzucone ;)
Po logach ewidentnie widać, że kary są "z dupy" i na siłę, by mnie odsunąć od gry.
Mam nadzieję, że administracja w końcu zareaguje.
 
 
E N D 
Użytkownik


Nick: Tensai
Level: 503
Świat: 6
Wiek: 29
Dołączył: 19 Lis 2019
Wysłany: 19-11-2019, 20:53   

Popieram , chłopak dostał bany na chat tak naprawde za nic , tutaj nie graja dzieci , a to ze sie ktos z kimś pokłoci i troche powyzywa badz da jakis przykład nawet bez bluźnierstw i za to dajemy bany . A jeśli już naprawdę chcemy dawać za to bany to niech każdy dostaje tak samo bo nie jednokrotnie byłem świadkiem podobnych tekstów na chacie to wyżej wymienionego kolgi i obchodziło sie bez kar , wieć dlaczego są równi i równiejsi ??? Osobiście jestem za odbanowniem , i niech zostanie jeden GM niezależny i tak nie potrzeba nikogo więcej bo w ta gre i tak gra z 15 osób może i z 20 takich jak ja co logują sie raz na jakiś czas .

Pozdrawiam E N D
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 19-11-2019, 22:58   

Myślę, że banowanie kogokolwiek przy obecnej ilości graczy to strzał w stopę, w ogóle jakiekolwiek moderowanie s6 poza targiem czy multikami to żenada. I proszę Cię Tomi, skasuj już to mfo2, bo o tyle, o ile fajne z tym wspomnienia są, to obecne czasy to porażka, lepiej żeby ta gra już powoli sobie umarła bo i tak fortuny już na tym nie zbijesz, a tylko coraz więcej osób ma tą grę za gówno.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 20-11-2019, 13:24   Re: Ban

Mortred napisał/a:
"Kara dotyczy całokształtu Twojego zachowania, zarówno na map chacie jak i prowokacji z prezentacji. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do pracy GM's, kieruj je do administratora, brak bezpodstawnych dowodów to nic innego jak kierowanie obraźliwych słów. Tym razem kara bez możliwości negocjacji."


Dostałem od connego zablokowanie konta, za to że wyraziłem opinie na temat jego "zarządzania" na s6. To kpina, swoich ziomków nie banuje i wszystko co kierują w stronę mojej osoby zlewa, choć robili to w bardziej wyraźny sposób, mnie banuje bo wie że stanowię zagrożenie dla jego żałosnego teamu, ziomków i jego samego, nie zgłaszałem niczego bo uważam, że to żałosna dziecinada. Choć pewnie i tak byłoby odrzucone ;)
Po logach ewidentnie widać, że kary są "z dupy" i na siłę, by mnie odsunąć od gry.
Mam nadzieję, że administracja w końcu zareaguje.


Prezentacja:

Mortred napisał/a:
Czas najwyższy zakończyć przygodę z mfo.


Skorumpowane grono GMów dbające o to by regulamin omijał ich przydupasów szerokim łukiem i banowanie za byle głupotę neutralnych graczy.
Gra podporządkowana pod zbiorowisko patologii i śmiesznych chłopaczków, zakompleksiony motłoch który skacząc ze swojego wybujałego ego do poziomu IQ mógłby się zabić.


Logi kar (tylko z mortred):

Mortred napisał/a:
07.10.2019, 17:47:33 [21:36] Mortred: Piszecie o s1 pachołki xD


Mortred napisał/a:
30.08.2019, 09:33:35 [21:36] Mortred: Utwierdzasz mnie dalej w przekonaniu, że całe aod to nieudacznicy xD


Mortred napisał/a:
24.07.2019, 22:59:57 [9:29] Mortred: Właśnie mi napisał i przekazał że jesteś debilem xD


Nic nie widać tutaj słusznego, ewidentnie grupa przestępcza zwana GM's chce Cię ubić, to lecimy dalej.

Anime napisał/a:
03.11.2019, 13:15:40 [12:10] Anime: Nom, Polacy to najgorsze ścierwo za granicą dla swoich


Jeśli Conny zostawił Ci zażalenie otwarte, to wiesz że ten temat jest sprzeczny z regulaminem forum?
Pisanie i proszenie kolegów o wstawiennictwo Ci nic nie da, bo to tylko osoby trzecie.
Myśl sobie, że teraz występuję przeciwko Tobie. Jednak za długo w tym siedziałem, by nie znać realiów. (obiektywnie)

Naszej prywatnej drużyny do tego nie mieszaj, bo my z Tobą poza wygranymi nie mamy nic wspólnego.

[ Dodano: 20-11-2019, 13:26 ]
Danio19 napisał/a:
Myślę, że banowanie kogokolwiek przy obecnej ilości graczy to strzał w stopę, w ogóle jakiekolwiek moderowanie s6 poza targiem czy multikami to żenada. I proszę Cię Tomi, skasuj już to mfo2, bo o tyle, o ile fajne z tym wspomnienia są, to obecne czasy to porażka, lepiej żeby ta gra już powoli sobie umarła bo i tak fortuny już na tym nie zbijesz, a tylko coraz więcej osób ma tą grę za gówno.


Nikt nie zmuszał Cię do akceptacji regulaminu.

if you know what i mean
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 20-11-2019, 14:10   .

Hipokryto, który od 2 lat odchodzi z mfo- oczywistością jest, że będziesz jak najbardziej za tą karą dla mnie. Sam wiele razy powinieneś dostać bana, za przekleństwa, wyzywanie, kierowanie zdań równie wyrachowanych w moim kierunku itp. Nie dostałeś, czemu?- Wszyscy wiemy :)

Od zawsze byłem waszym utrapieniem, nie mogliście sobie poradzić że tak szybciutko jestem w stanie Was dogonić, pokazaliście jacy jesteście silni atakując mnie magią na woju czy na odwrót. Wielcy wojownicy mfo: Ty, Hyyb czy sam Conny ;)

[ Dodano: 20-11-2019, 14:19 ]
Oczywista sprawa, każdy członek tego śmiesznego zgromadzenia będzie za tym, że ban jest zasłużony.

Wszyscy robicie to co trójka Wam każe, chętnie przypomnę żałosną próbę wrobienia mnie w przelewanie walk i pkt z graczem "Azi", który po porażce na expie zaczął wypisywać coś o rzekomym kupnie bursztynowej tarczy w zamian za te walki ;)
16 zgłoszeń tego samego raportu tylko przez graczy AOD chwilę po walce xD

Eiskalte zna szczegóły :)
 
 
HyyB
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: ???
Level: -88
Świat: 6
Dołączył: 02 Lip 2013
Wysłany: 20-11-2019, 14:20   Re: .

Mortred napisał/a:
Hipokryto, który od 2 lat odchodzi z mfo- oczywistością jest, że będziesz jak najbardziej za tą karą dla mnie. Sam wiele razy powinieneś dostać bana, za przekleństwa, wyzywanie, kierowanie zdań równie wyrachowanych w moim kierunku itp. Nie dostałeś, czemu?- Wszyscy wiemy :)

Od zawsze byłem waszym utrapieniem, nie mogliście sobie poradzić że tak szybciutko jestem w stanie Was dogonić, pokazaliście jacy jesteście silni atakując mnie magią na woju czy na odwrót. Wielcy wojownicy mfo: Ty, Hyyb czy sam Conny ;)


Ban jest jak najbardziej słuszny, gdyż jako jeden z nielicznych posuwasz się do personalnych gróźb, obraz itp, które daleko wykraczają poza temat gry samej w sobie.
 
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 20-11-2019, 14:21   .

HyyB napisał/a:
Ban jest jak najbardziej słuszny, gdyż jako jeden z nielicznych posuwasz się do personalnych gróźb, obraz itp, które daleko wykraczają poza temat gry samej w sobie.



O jakich personalnych groźbach mówisz? Dowody proszę.
 
 
denaro
Użytkownik


Nick: denaro
Level: 26
Dołączył: 07 Lis 2019
Wysłany: 20-11-2019, 14:22   

Koleś żyje w jakimś dziwnym świecie, gdzie każdy go prześladuje i próbuje go złapać... :mrgreen:
To już chyba krok do schizofrenii :roll:
Ostatnio zmieniony przez denaro 20-11-2019, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
HyyB
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: ???
Level: -88
Świat: 6
Dołączył: 02 Lip 2013
Wysłany: 20-11-2019, 14:47   Re: .

Mortred napisał/a:
HyyB napisał/a:
Ban jest jak najbardziej słuszny, gdyż jako jeden z nielicznych posuwasz się do personalnych gróźb, obraz itp, które daleko wykraczają poza temat gry samej w sobie.



O jakich personalnych groźbach mówisz? Dowody proszę.


Są w Twoich logach. W postaci obecnego bana.
 
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 20-11-2019, 14:50   .

HyyB napisał/a:
Są w Twoich logach. W postaci obecnego bana.


W sumie, czego innego mogłem się spodziewać po gościu z prawa- żadnych dowodów, tylko jakieś pierdoły które nijak mają się do bana xD
Próbujesz zgrywać ważniaka Piotruś ale Ci nie wychodzi, ten ban to żaden dowód.
Ostatnio zmieniony przez Mortred 20-11-2019, 14:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
denaro
Użytkownik


Nick: denaro
Level: 26
Dołączył: 07 Lis 2019
Wysłany: 20-11-2019, 14:51   

Wyśmiewanie kogoś z imienia i nazwiska też jest w porządku? :)

[ Dodano: 20-11-2019, 14:53 ]
Tylko właśnie na tyle Cię stać, masz z czymś problem i szukasz winnych. Jak nie wyjdzie normalnie to zaczyna się Twoja "gra słowna", obrażanie innych oraz dręczenie na PW taki z ciebie internetowy Warrior... :mrgreen:
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 20-11-2019, 14:54   .

denaro napisał/a:
Wyśmiewanie kogoś z imienia i nazwiska też jest w porządku?


Chłopcze, nie masz nic sensownego do dodania więc po kiego się udzielasz. Dostałeś lanie i usunąłeś postać- nie próbuj się odgrywać bo nie masz do powiedzenia nic co miałoby coś wspólnego z tą sprawą.

btw. Żadnych nazwisk nie było wymienionych.
 
 
denaro
Użytkownik


Nick: denaro
Level: 26
Dołączył: 07 Lis 2019
Wysłany: 20-11-2019, 14:55   

Mam screeny z dsc gdzie obrażasz pewnego gracza i wymieniasz jego nazwisko... hęęę??

[ Dodano: 20-11-2019, 14:56 ]
Właśnie na tyle Cię stać biedna intelektualnie istoto, widzę że patologii w domu nie udało się skisić.
Nie pozdrawiam
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 20-11-2019, 14:56   .

Cytat:
Mam screeny z dsc gdzie obrażasz pewnego gracza i wymieniasz jego nazwisko... hęęę??


Co ma discord do forum i mojego bana w mfo? xD

Wy wrzucaliście moje przerobione zdjęcia więc sam sobie strzelasz w kolano miernoto.
 
 
denaro
Użytkownik


Nick: denaro
Level: 26
Dołączył: 07 Lis 2019
Wysłany: 20-11-2019, 14:58   

To była grupa związana z MFO2, a po za tym na PW również wyzywałeś i to notorycznie, później gdy dostałeś ignora zaczęło się ciśnięcie na platformie discord bo wiedziałeś że Ci nic nie zrobią taki z Ciebie odważniak.

[ Dodano: 20-11-2019, 14:59 ]
Przez takich jak ty i Dece została usunięta, bo ludzie mieli już dość dwóch panów notorycznie śmiejących się i drwiących z innych graczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom