Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Tomi
30-12-2019, 11:19
Ban
Autor Wiadomość
HyyB
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: ???
Level: -88
Świat: 6
Dołączył: 02 Lip 2013
Wysłany: 20-11-2019, 15:07   Re: .

Mortred napisał/a:
Cytat:
Mam screeny z dsc gdzie obrażasz pewnego gracza i wymieniasz jego nazwisko... hęęę??


Co ma discord do forum i mojego bana w mfo? xD

Wy wrzucaliście moje przerobione zdjęcia więc sam sobie strzelasz w kolano miernoto.


O, już są dowody. Znowu tylko obrażanie nie mające nic wspólnego z grą.
A za ujawnianie danych osobowych już dawno powinieneś zostać ukarany - ale to już inny temat
 
 
 
denaro
Użytkownik


Nick: denaro
Level: 26
Dołączył: 07 Lis 2019
Wysłany: 20-11-2019, 15:12   

Zauważyłem, że od momentu gdy jeszcze nie GM Conny, pomagał mi z broniami i zapoznaniem z grą rankingową, czego wcześniej nie znałem, uwziąłeś się na mnie, specjalnie zrobiłeś dodatkowego slota żeby mnie bić na 30 lvl, zaczęło się jechanie w PW, a później na dsc. Nie wiem może ty masz jakiś problem do wymienionego wyżej pana, bo nie usprawiedliwia tego nic.
Tak samo gdy na czacie wraz z panem "Dece" drwiliście i planowaliście tzw. "zasadzki" na innych graczy.

btw. Mówisz że nie było nic o nazwiskach, a jednak... kto tu sobie strzela w kolano odpowiedz sobie sam.
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 20-11-2019, 15:17   .

denaro napisał/a:
Zauważyłem, że od momentu gdy jeszcze nie GM Conny, pomagał mi z broniami i zapoznaniem z grą rankingową, czego wcześniej nie znałem, uwziąłeś się na mnie, specjalnie zrobiłeś dodatkowego slota żeby mnie bić na 30 lvl, zaczęło się jechanie w PW, a później na dsc. Nie wiem może ty masz jakiś problem do wymienionego wyżej pana, bo nie usprawiedliwia tego nic.
Tak samo gdy na czacie wraz z panem "Dece" drwiliście i planowaliście tzw. "zasadzki" na innych graczy.

btw. Mówisz że nie było nic o nazwiskach, a jednak... kto tu sobie strzela w kolano odpowiedz sobie sam.



Rozdwojenie jaźni czy co?
Zanim usunąłeś postać po dedach ze mną wielokrotnie ciskałeś się i obrażałeś na czacie jak małe dziecko gościu. Nie miałem z Tobą do czynienia, to że byłem na 30 i Cię akurat zabiłem było przypadkiem XD
Próbujesz robić z siebie ofiarę a jesteś jednym z najbardziej wyszczekanych i patologicznych osób w tej zgrai + wiem też, że to ty przerabiałeś moje prywatne zdjęcia i wrzucałeś na discorda- choć nie było między nami żadnego zatargu xD !
 
 
denaro
Użytkownik


Nick: denaro
Level: 26
Dołączył: 07 Lis 2019
Wysłany: 20-11-2019, 15:17   

E N D mam parę słów do Ciebie "niech zostanie jeden GM niezależny i tak nie potrzeba nikogo więcej bo w ta gre i tak gra z 15 osób może i z 20 takich jak ja co logują sie raz na jakiś czas", kompletnie się z tym nie zgodzę, ponieważ Conny jest osobą która pomaga innym w fabule, statystykach itp na prawdę można na nim polegać jako osobie stanowiącej przykład tej gry, nie mówię tego bo ktoś mi każe z góry czy coś, ale jak widzę jak promujesz [GM] Bicek to mi się rzygać chce. Ten chłop to burak, sam jestem świadkiem gdy cisnął chłopaka Bogu ducha winnego na tej samej plaformie i wysyłał jego prywatne zdjęcia, sprawa oczywiście obiła się o ścianę i tyle. Czy kto kolwiek chciałby zostać tak potraktowany przez tzw "administrację" ?? Nie sądzę

[ Dodano: 20-11-2019, 15:35 ]
Zachowanie takie trochę przedszkolne, coś komuś wychodzi to wbiję mu szpileczkę ...
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 20-11-2019, 17:44   Re: .

HyyB napisał/a:
Mortred napisał/a:
Cytat:
Mam screeny z dsc gdzie obrażasz pewnego gracza i wymieniasz jego nazwisko... hęęę??


Co ma discord do forum i mojego bana w mfo? xD

Wy wrzucaliście moje przerobione zdjęcia więc sam sobie strzelasz w kolano miernoto.


O, już są dowody. Znowu tylko obrażanie nie mające nic wspólnego z grą.
A za ujawnianie danych osobowych już dawno powinieneś zostać ukarany - ale to już inny temat


Uważaj bo ostatnimi czasy zaczynają ludziom grozić że do nich przyjadą, strach się bać! :shock:
Niech sobie pluje jadem dalej, dobrze wiesz że tacy kończą krótko.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 20-11-2019, 17:46   .

MiT napisał/a:
Uważaj bo ostatnimi czasy zaczynają ludziom grozić że do nich przyjadą, strach się bać!
Niech sobie pluje jadem dalej, dobrze wiesz że tacy kończą krótko.


Głupiutki hipokryto, dwa dni temu sam podawałeś adresy na czacie i zapraszałeś do siebie, leci trzeci rok odkąd odchodzisz z mfo wielka gwiazdo i dalej zgrywasz ważniaka i robisz ludziom pod górkę :D
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 21-11-2019, 02:10   

Ale po co wgl się kłócić, kary wymierzone za dane przewinienia to śmiech na sali, niedługo będzie banowanie za zwroty "jesteś słaby". Ogólnie to mfo od dłuższego czasu zmierza w złą stronę. Nie siedzę też na tyle w temacie żeby wiedzieć czy sprawa ma głębsze dno, ale nawet jeżeli i Anime nawyzywał was na disc, prywatnie groził wam, że was znajdzie w realu itp to jaki to ma związek z grą, skoro w grze nic(bo jego logi w mfo to właśnie nic) nie zawinił to nie powinno się karać.

Podtrzymuje, mfo z dnia na dzień jest coraz gorsze i rozumiem sentymentalne podchodzenie do niego, chęć przypomnienia sobie starych dobrych czasów, ale przez takie akcje jak teraz ta gra, grupa osób i wszystko co związane w okół patrze na to wszystko z coraz większym zażenowaniem.

TOMI USUŃ MFO2
...i trójkę najlepiej też
 
 
denaro
Użytkownik


Nick: denaro
Level: 26
Dołączył: 07 Lis 2019
Wysłany: 21-11-2019, 10:53   

Nikt Ci nie karze grać, ale nie musisz odbierać jeszcze pozostałym graczom przyjemności z grania.
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 21-11-2019, 12:13   .

denaro napisał/a:
Nikt Ci nie karze grać, ale nie musisz odbierać jeszcze pozostałym graczom przyjemności z grania.


Jeśli szczytem Twoich możliwości i ambicji jest bicie gości, którzy dopiero co zaczęli swoją przygodę z grą z podanym na tacy eq i gemami to gratuluję. Wspaniała, czerpana z gry przyjemność xD !
 
 
denaro
Użytkownik


Nick: denaro
Level: 26
Dołączył: 07 Lis 2019
Wysłany: 21-11-2019, 17:23   

Do czego teraz podbijasz? Bo nie rozumiem, ewidentnie masz problemy ze sobą, chodzi mi o samą gre, a nie tak jak u Ciebie gnębienie graczy.. zanim coś zweryfikujesz to uważnie czytaj ;)
 
 
Nicol
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Nicol
Level: 1
Świat: 6
Dołączył: 27 Lut 2018
Wysłany: 22-11-2019, 00:12   Re: .

Mortred napisał/a:
denaro napisał/a:
Nikt Ci nie karze grać, ale nie musisz odbierać jeszcze pozostałym graczom przyjemności z grania.


Jeśli szczytem Twoich możliwości i ambicji jest bicie gości, którzy dopiero co zaczęli swoją przygodę z grą z podanym na tacy eq i gemami to gratuluję. Wspaniała, czerpana z gry przyjemność xD !




dobrze powiedziane, maja po kilkadziesiąt K ranka a siedza w karczmach,,, bym cos napisal ale dostane bana wiec lepiej nie:))))
po prostu "WOLNOSC SLOWA" nie pasuje do tej gry
 
 
dec
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Dec
Level: 230
Świat: 6
Dołączył: 14 Cze 2019
Wysłany: 22-11-2019, 13:00   

Polecam dac Sobie spokoj z ta gra i git. Niech samozwancze krole Aod, intetnetowi bohaterzy i ludzie bez ciekawszych rzeczy jak siedzenie w kazda wolna chwile przed komputerem, zostana i graja kolejne 14 lat. Mi rok wystarczyl by zrozumiec, ze szkoda na to czasu. Sa lepsze rzeczy, pozdrawiam hyby mity i tak dalej uheuhehehe
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 22-11-2019, 14:02   

Nie wiem o co ta dyskusja, bardzo toksyczny osobnik obrażający innych czy to na czacie czy pw powinien mieć permabana, rozumiem gdyby to była jednorazowa sytuacja ale tak jest od kilku lat.
 
 
dec
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Dec
Level: 230
Świat: 6
Dołączył: 14 Cze 2019
Wysłany: 22-11-2019, 14:06   

XD
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 24-11-2019, 11:50   

Tak Mortred, zawsze jesteś miły i uprzejmy, do czasu jak coś nie jest po Twojej myśli.
Odnośnie sporu między drużynami się nie wypowiadam, bo mnie nie obchodzi i nie znam sytuacji.

Screen
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom