Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
targ- oferty
Autor Wiadomość
RamboMK
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 15
Dołączył: 26 Paź 2022
Wysłany: 06-11-2022, 17:24   targ- oferty

witam, zracji malej ilosci graczy czy dalo by rade by Mistrz gry ktory wystawia oferty wystawial wiecej ofert? bo niestety nnie da sie zdobyc eq na odpowiednie level(mam 27lv a miecz z 18lv ..)Pozdrawiam
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 07-11-2022, 22:14   

Popieram. W obecnej sytuacji to byłoby dobre rozwiązanie. 10-15 ofert dziennie od mistrza gry poprawiłoby sytuację.
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 07-11-2022, 23:08   

Zwiększę z 3 do 5 ofert EQ dziennie i na razie musi wystarczyć.
 
 
RamboMK
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 15
Dołączył: 26 Paź 2022
Wysłany: 09-11-2022, 13:45   

ale głównie chodzi o aby zwiększyć propozycje eq bo ciagle widze praktycznie te same oferty. CHodzi o to ,że z racji braku graczy nie jest mozliwe zdobycie pewnych przedmiotow, bo tak jest skonstrulowana gra.
 
 
my-adventure



Level: 1
Dołączył: 22 Sie 2007
Wysłany: 10-11-2022, 01:04   

To nie mistrz gry jest rozwiązaniem a eq w miastach. wszystko powinno pójść conajmniej o jedno miasto w tył.

Eternia -obecne eq + to z langeburga
Langeburg - eq z urkaden
Urkaden -eq z eliar
itd.

Największa problem zaczyna się od miasta urkaden nie mówiąc już o eliar gdzie nie mając eq można tkwić do 30-40lvla dla przeciętnego gracza co jest bardzo ale to bardzo słabe. mikstur często też nie ma kto wystawiać od 30lvl+ albo po cudacznych cenach a zapomnij gdzie chłopie o zakupach eq no.. chyba że doładujesz portfel, albo masz kolegów co ci z goldem i przerzutką itemów z miast pomogą ale to również bardzo średnie rozwiązanie czekać na coś co za dzień już będzie drugiego dnia poniżej twojego poziomu bo na takim szybkim (bo praktycznie tylko tam grają) to wbijesz 10poziomów zanim to dostaniesz z aukcji
 
 
RamboMK
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 15
Dołączył: 26 Paź 2022
Wysłany: 10-11-2022, 11:26   masz racje

Masz racje, sam Mistry gry nie ogarnie tego złuszcza ze, jest kilka ofert, jedne przedmiot na 140lv inny na 100 inny na 80 i jakis inny, i ja majac 33lv w jaki sposob moge sie ubrać na rapsa. Biegam z tracza na 20lv. buty na 22 lv. Zbroja na 25. helm na 27lv. NO przesuniecie tych przedmiotow to dobry krok, bo jeśli niema graczy to ten system niema sensu. Ma sens jak jest sporo graczy. także miło by było posunąć te przedmioty i zrobic cos z tymi aukcjami, bo od miesiaca moze kilka ofert bylo by cos ciekawego dla mnie, a tak to ciagle jakie soferty dla ludzi z lv ktorego nigdy nie mialem,kiedys moze bede mial, o ile nie zniechece sie tym ze ciagle niemam ubrania na odpowiedni poziom
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 10-11-2022, 13:07   

Co Wy opowiadacie, przesunięcie eq z miast nic nie da, bo jaki problem je sprowadzić w tej chwili. Piszesz do kogokolwiek i Ci sprowadzi za drobną prowizją. Z resztą eq ze sklepu zwykle jest słabe i rzadko coś naprawdę się przydaje.
Problem leży w ilości rzadszego eq, z bossów czy nawet skrzynek, bo przy małej liczbie graczy jego dostępność rzeczywiście mocno spada. Moim zdaniem doraźnie można by np. wyłączyć z aukcji mistrza gry gemy, one i tak są dostępne w odpowiedniej ilości, w tym w sklepach, a high levelowcy mają ich tyle, że mogą wystawić za grosze w razie czego. Zawsze dałoby to kilkanaście procent aukcji więcej.
Drugi pomysł to brak tzw. złomu w aukcjach mistrza gry. Ale tu byłoby trudniej po pierwsze zdefiniować co jest złomem a co nie, po drugie trzeba to wyważyć, bo też nie chodzi o to, żeby były to same unikaty i artefakty. Mogłoby być przykładowo, że jak jakiś przedmiot nie sprzeda się 3 razy na aukcji mistrza gry to wypada z puli jego aukcji, to wyeliminowałoby z zajmowania miejsca na targu rzecz których nikt nie chce.
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
RamboMK
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 15
Dołączył: 26 Paź 2022
Wysłany: 10-11-2022, 16:51   

NO da wiecej, bo jak sam napisales, musisy kogos znalesc, on musi wystawic a ty musisz wygrac licytacjie-Litosci... Jak w polskim urzedzie, wicej formalnosci niz to warte. wiec jest do przeskoczenia ale poco takie zbędne zabawy

Cel jest taki, chciałbym chociaż w polowie miec eq na dnay level, przeusniecie itemow z miast zrobi dobra robote, ale to nie wystarczy, tak jak mowiles itemy z potworow fajnie jakby byly wystawiane przez mistrza ale wiekszej ilosci, i na każdy przedzial levelowy , anie ze jest kilka ofert dla graczy 80+ a ja mam 35.
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 10-11-2022, 18:56   

Wydaje mi się, że napisanie do kogoś z prośbą o sprawdzenie jakiejś konkretnej rzeczy i poczekanie dobę na koniec aukcji to nie jest jakaś duża niedogodność XD a dostęp do "śmieciowego" eq we wcześniejszych sklepach nic nie zmieni, bo jest ono zwykle zwyczajnie kiepskie.
A jak serio potrzebujesz jakiegoś eq dostępnego w sklepie to mogę Ci to sprowadzić od razu
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
RamboMK
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 15
Dołączył: 26 Paź 2022
Wysłany: 10-11-2022, 21:05   

Skoro jesli chce miec jakies qe zblizone do mojego lv to musze pisac, jaki to ma sens jesli mozna to przeniesc, wyjdzie podbni tylko szybciej i bez pierdolenia.
 
 
my-adventure



Level: 1
Dołączył: 22 Sie 2007
Wysłany: 10-11-2022, 21:08   

oj uwierz chłopie że nieraz ciężko się kogokolwiek zagadać żeby wgl odpowiedział a co dopiero sprowadził. czasami się znajdzie dobra duszyczka, ale w 70% przypadków jest totalne 0 odpowiedzi. Nieraz kilka dni pod rząd pisząc guzik wskórasz a dnia 4tego już dochodzisz do nordii i masz już to sam w nosie się poddajesz i mówisz sobie cholera do dupy z takim graniem, albo męczysz się z tym eq 20/30 lvli poniżej twojego obecnego.

Poza tym tak jak wcześniej już napisałem że zanim ci ktoś wystawi zanim się aukcja skończy (jeśli daj boże uda ci się wygrać ją) to te przedmioty są już do kosza bo potrzebujesz kolejne
 
 
FlamerKid 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Soczystyyy
Level: 999
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 27 Gru 2009
Wysłany: 10-11-2022, 21:32   

Nie wiem o jakim swiecie piszecie, ale na s6 nie ma zadnego problemu z eq czy potkami, zawsze sie ktos znajdzie, tym bardziej ze jeszcze szybsze dojscie jest na discordzie, co polecilbym wam dolaczyc, tam sie tez rownie szybko osobe znajduje o jakies eq czy nawet te potki ;)

Pozdrawiam
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 10-11-2022, 21:43   

Poproście admina o wspólny depozyt dla 3 kont, to problem zniknie. :roll:
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
RamboMK
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 15
Dołączył: 26 Paź 2022
Wysłany: 11-11-2022, 00:30   

prosimz przemślane aukcje zeby każdego dnia mogl cos znaleść dla siebie bo tak to na swiecie 1 to kalectwo a nie gra. cofniecie itemow plus mistrz gry ktory by dawal oferty na kazdy poziom, i gra bedzie przyjemniejsza
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 11-11-2022, 13:13   

RamboMK napisał/a:
prosimz przemślane aukcje zeby każdego dnia mogl cos znaleść dla siebie bo tak to na swiecie 1 to kalectwo a nie gra. cofniecie itemow plus mistrz gry ktory by dawal oferty na kazdy poziom, i gra bedzie przyjemniejsza


Połączyć światy, a nie trzymać trupa pod respiratorem.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom