Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
targ- oferty
Autor Wiadomość
GalaxyPL 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 56
Świat: 3
Dołączył: 17 Gru 2022
Wysłany: 19-12-2022, 18:11   

Możliwość kupowania itemów od 50 lvl w dół, a itemy np od 150 bez limitu
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 19-12-2022, 19:45   

Nowo utworzone konta, powinny mieć przynajmniej 31 dni by móc się udzielać - taką opcje proponuję dodać.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 19-12-2022, 22:59   

Ten pomysł akurat nie jest taki zły, nie dalej jak dzisiaj widziałem gościa lvl ponad 300 jak kupuje wystawiony przez mistrza gry artefakt na ok 20lvl za kilka milionów. Niestety te aukcje nie zapisują się w logach więc nie ma potwierdzenia. Ale moim zdaniem żadne tłumaczenie czegoś takiego pseudo kolekcjonerstwem czy prawem do kupienia czegokolwiek przez każdego nie ma sensu, bo to po prostu utrudnia życie graczom, którzy nie mają szans rywalizować na targu z kimś takim. Szczególnie przy tak małej ilości graczy i ogólnym deficycie wartościowego eq
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 20-12-2022, 20:14   

pawel_tiger napisał/a:
Ten pomysł akurat nie jest taki zły, nie dalej jak dzisiaj widziałem gościa lvl ponad 300 jak kupuje wystawiony przez mistrza gry artefakt na ok 20lvl za kilka milionów. Niestety te aukcje nie zapisują się w logach więc nie ma potwierdzenia. Ale moim zdaniem żadne tłumaczenie czegoś takiego pseudo kolekcjonerstwem czy prawem do kupienia czegokolwiek przez każdego nie ma sensu, bo to po prostu utrudnia życie graczom, którzy nie mają szans rywalizować na targu z kimś takim. Szczególnie przy tak małej ilości graczy i ogólnym deficycie wartościowego eq


No to wystarczy, że Tomi dla s1 wprowadzi limity poziomów na targu takie jakie są na s6.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 20-12-2022, 21:33   

Nie wiem jaki są limity na s6 (jakbyś mógł to przybliż proszę jak to tam wygląda), ale jeśli się tam sprawdzają to jest to dobry pomysł
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
GalaxyPL 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 56
Świat: 3
Dołączył: 17 Gru 2022
Wysłany: 20-12-2022, 22:45   

MiT napisał/a:
Nowo utworzone konta, powinny mieć przynajmniej 31 dni by móc się udzielać - taką opcje proponuję dodać.

Jeśli to pstryczek w moją stronę, to wyjątkowo nieudany. Tak się składa, że w MFO2 gram dobre kilkanaście lat. Tu po prostu założyłem nowe konto, na stare nie mam możliwości się zalogować (nieaktywne już maile, brak możliwości przypomnienia hasła).

Oprócz tego zastanowiłbym się nad kwestią mikstur, Nordia i nadal brak mikstur Lv. 3? Nikt tego nie wystawia. Wydaje mi się, że w takiej Nordii Lv. 3 na 35 lvl (!) już dawno powinny być dostępne... Bez sensu ten balans.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 20-12-2022, 23:50   

GalaxyPL napisał/a:
MiT napisał/a:
Nowo utworzone konta, powinny mieć przynajmniej 31 dni by móc się udzielać - taką opcje proponuję dodać.

Jeśli to pstryczek w moją stronę, to wyjątkowo nieudany. Tak się składa, że w MFO2 gram dobre kilkanaście lat. Tu po prostu założyłem nowe konto, na stare nie mam możliwości się zalogować (nieaktywne już maile, brak możliwości przypomnienia hasła).

Oprócz tego zastanowiłbym się nad kwestią mikstur, Nordia i nadal brak mikstur Lv. 3? Nikt tego nie wystawia. Wydaje mi się, że w takiej Nordii Lv. 3 na 35 lvl (!) już dawno powinny być dostępne... Bez sensu ten balans.


Bo s1 jest nie grywalny, dlatego trzeba to szybko połączyć z s6.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
GalaxyPL 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 56
Świat: 3
Dołączył: 17 Gru 2022
Wysłany: 21-12-2022, 00:41   

MiT napisał/a:
GalaxyPL napisał/a:
MiT napisał/a:
Nowo utworzone konta, powinny mieć przynajmniej 31 dni by móc się udzielać - taką opcje proponuję dodać.

Jeśli to pstryczek w moją stronę, to wyjątkowo nieudany. Tak się składa, że w MFO2 gram dobre kilkanaście lat. Tu po prostu założyłem nowe konto, na stare nie mam możliwości się zalogować (nieaktywne już maile, brak możliwości przypomnienia hasła).

Oprócz tego zastanowiłbym się nad kwestią mikstur, Nordia i nadal brak mikstur Lv. 3? Nikt tego nie wystawia. Wydaje mi się, że w takiej Nordii Lv. 3 na 35 lvl (!) już dawno powinny być dostępne... Bez sensu ten balans.


Bo s1 jest nie grywalny, dlatego trzeba to szybko połączyć z s6.


Najlepiej chyba będzie to przeorganizować tak, aby zrobić jasno światy z normalnym EXP/DROP i przyspieszony oraz pvp, a na normalnych zlegalizować multi. Jakie ma to teraz znaczenie, skoro i tak ludzi niewiele. No i kurcze te mikstury naprawdę są zdecydowanie za późno. Wbijasz lvl, dochodzisz do miasta, dawno możesz używać danej mikstury, a ich zwyczajnie nie ma. To już na MFO3 masz na evencie możliwość zakupu nawet najlepszych mikstur mając 6 lvl ;D
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 21-12-2022, 19:56   

GalaxyPL napisał/a:
MiT napisał/a:
GalaxyPL napisał/a:
MiT napisał/a:
Nowo utworzone konta, powinny mieć przynajmniej 31 dni by móc się udzielać - taką opcje proponuję dodać.

Jeśli to pstryczek w moją stronę, to wyjątkowo nieudany. Tak się składa, że w MFO2 gram dobre kilkanaście lat. Tu po prostu założyłem nowe konto, na stare nie mam możliwości się zalogować (nieaktywne już maile, brak możliwości przypomnienia hasła).

Oprócz tego zastanowiłbym się nad kwestią mikstur, Nordia i nadal brak mikstur Lv. 3? Nikt tego nie wystawia. Wydaje mi się, że w takiej Nordii Lv. 3 na 35 lvl (!) już dawno powinny być dostępne... Bez sensu ten balans.


Bo s1 jest nie grywalny, dlatego trzeba to szybko połączyć z s6.


Najlepiej chyba będzie to przeorganizować tak, aby zrobić jasno światy z normalnym EXP/DROP i przyspieszony oraz pvp, a na normalnych zlegalizować multi. Jakie ma to teraz znaczenie, skoro i tak ludzi niewiele. No i kurcze te mikstury naprawdę są zdecydowanie za późno. Wbijasz lvl, dochodzisz do miasta, dawno możesz używać danej mikstury, a ich zwyczajnie nie ma. To już na MFO3 masz na evencie możliwość zakupu nawet najlepszych mikstur mając 6 lvl ;D


W MFO3 jest kilka osób, które pracują nad eventami - a przynajmniej tak było, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Co by nie patrzeć, v3 jest znacznie lepszą wersją pod wieloma względami od v2.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 15-01-2023, 15:24   

Zwiększono liczbę aukcji mistrza gry do 5 dziennie - dobry ruch.
Za tym proponowałbym jeszcze zwiększyć ilość przedmiotów jakie można wystawić w jednym mieście z 3 do 5. Jak tylko mam czas i ochotę to próbuję coś wystawić na targach miast Arkadii jakieś mikstury i ekwipunek z miast wyższych, ale liczba 3 aukcji jest trochę mała.
Do tego zastanowiłbym się nad możliwością odpłatnego przeniesienia postaci z s3 na s1+2+4. Przeniesienie mogłoby się wiązać z wyzerowaniem punktów rankingowych, czy też nawet zmniejszeniem posiadanego złota. Ale miałoby na celu dać możliwość przejścia ostatnich aktywnych graczy z s3 na s 1+2+4. Byłoby to pierwszym etapem do zamknięcia s3, na którym gra już dosłownie kilka/kilkanaście osób.
 
 
my-adventure



Level: 1
Dołączył: 22 Sie 2007
Wysłany: 15-01-2023, 16:17   

coś podobnego było nie tak dawno proponowane z s1 i s6 ale ktoś był na nie "bo mi rankingi popsujo", więc pewnie tutaj też będzie jedno wielkie NOPE. Najlepiej gdyby został jeden 1+3+6 (tj. świat 1, normalny i świat 2 PVP) i nie dzielono graczy, ale problem z s3 jest taki że za dużo tam multikont, jak temu zaradzisz? dasz je jako legitne jak przy ostatnim łączeniu światów? jeden wielki chaos, no chyba ze większość została już usunięta od niegrania
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 15-01-2023, 17:05   

Dałbym informacje kilka miesięcy wcześniej o planowanym zamknięciu s3. I albo przeniesienie postaci za opłatą o równowartości dodatkowego slotu postaci. A jeżeli to wydawałoby się niesprawiedliwe, ze względu na przymus gracza do poniesienia kosztów - drugą możliwością byłoby złożenie deklaracji o chęci kontynuowania gry postacią z s3 na s1 nie więcej niż jedną postacią (lub większą ilością wedle uznania administracji).

Połączenie s1 i s6 uważam za niemożliwe i skrajnie niesprawiedliwe ze względu na zwiększony exp na s6. Nie mam pojęcia jak miałoby to połączenie wyglądać i w ogóle nie biorę tego pod uwagę.
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 16-01-2023, 09:27   

Hm, łączenie s1 z s3 to dosyć karkołomny pomysł, na s3 od zawsze legalne były przelewy, multi itp. i teraz nagle jakby zapominamy o wszystkim co było i w jaki sposób gracze doszli do obecnego poziomu i przenosimy ich na świat normalny? Moim zdaniem jeśli połączenie z s6 uważasz za niesprawiedliwe (z resztą ja też tak uważam) to z s3 tym bardziej, dlatego chyba nikt nigdy nie brał takiego pomysłu pod uwagę
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 16-01-2023, 16:26   

Dlatego uwazam ze przeniesienie postaci z s3 na s1 powinno odbyc sie po uprzednim wyzerowaniu rankingu i zlota. Pozostaje kwestia expa ale tego juz w ten sposob nie daloby sie zrobic...
 
 
Cantona 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Nyyyyyga
Level: 133
Świat: 6
Dołączył: 16 Sty 2023
Wysłany: 16-01-2023, 16:31   

Chciałbym dodać coś od siebie, mianowicie w tej chwili na s6 jest do licytacji skrzydlaty pierścień od mistrza gry, gracz z 600lvl specjalnie obniżył swój poziom tylko żeby kupić ten artefakt. To jest tak bardzo nie w porządku, że aż odechciewa się grać. Proponuję zrobić blokadę 3 dni do zakupu przedmiotów od mistrza gry po obniżeniu poziomu. To powinno rozwiązać problem z dużymi lvlami. Wprawdzie nie wyeliminuję problemu bo przecież można na drugiej postaci kupić z przesłanym goldem ale na ten problem to już nie mam nawet propozycji rozwiązania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom