Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Update 03.05.2006
Autor Wiadomość
Otika
Użytkownik


Dołączył: 24 Lis 2005
Wysłany: 04-05-2006, 00:48   

za dużo leveli żrą gemy, powinny brać mniej na poziom, bo np tak siła dla woja to zmaxowana nie wymaga nawet 20lev, ale mag żeby mógł użyć zmaxowanego gemu poziom 2 to musi mieć 46 poziom jak go już na 44 można miec 2x zmaxowanego bez kupowania poza miastem w którym on jest
 
 
Silverr
Użytkownik


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: 04-05-2006, 06:43   

o ja p... , widac ze za dobrze wam bylo magowie!!!! wy byscie tylko chcieli jak najwiecej... skoro tera nie mozecie dominowac, to wam sie odechciewa juz grac magiem bo okazalo sie ze to za trudne? bo dobrze wam bylo gdy 1 czarem i laska ladowaliscie graczowi head'a a teraz nie mozecie co? <lol> trzeba było myslec o tych wyrownujacych szanse miedzy wojem a magiem...

Cytat:
ps. a moze by tak jak dla maga (czyt. zielony helm) zrobic co takiego dla wojownika? np. czarny helm (do ataku i np do obrony)...


Wielkie Pozdro dla Adminow!!
 
 
Sus
[Usunięty]

Wysłany: 04-05-2006, 07:13   

Czyzby nadszedl sezon na reseciki? Mi osobiescie takie zmiany nie szkadza a nawet podobaja choc sam magiem jestem narazie niewidze w tym nic zlego.Czyli jesli dobrze rozumiem poczynajac od uzytecznosci gemu od 26lev na 1 poziomie kolejny jest na 31 wiec 5 poziom bedzie uzyteczny na 46.CZyli jesli ja mam poziom 37 i gem na 3 pziomie choc toz za rogiem czaji sie 4 to kolejny poziom bedzie uzyteczny na poziomie41.Jesli to tylko na tym to polega to ja nie widze problemu.Jesli jednak cos pominalem to czekam na sprostowanie.PZDR
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 04-05-2006, 08:13   

Ja jestem wojem i uważam że dla gemów słusznie zostały dodane ograniczenia lvlowe. Dla woja zbroje, miecze itp. są ograniczenia. Teraz przynajmniej są jakieś szanse...
 
 
Ravandil
Użytkownik



Dołączył: 16 Mar 2006
Skąd: Z daleka
Wysłany: 04-05-2006, 08:33   

Hmm wszystko fajnie tylko ta nieznaczna modyfikacja obrony ma dość duże znaczenie w grze...bo bardzo osłabia postacie :P (przynajmniej tak jest w moim przypadku, gdyż umieram(nieraz) od stworów z którymi nie miałem wcześniej problemów :P )
_________________
Nie bój się ciemności,
a tego co się za nią kryje
 
 
 
admin 
Twórca Gry!


Level: 1
Wiek: 38
Dołączył: 16 Cze 2005
Wysłany: 04-05-2006, 08:47   

Suspect Zero napisał/a:
Czyli jesli dobrze rozumiem poczynajac od uzytecznosci gemu od 26lev na 1 poziomie kolejny jest na 31 wiec 5 poziom bedzie uzyteczny na 46.CZyli jesli ja mam poziom 37 i gem na 3 pziomie choc toz za rogiem czaji sie 4 to kolejny poziom bedzie uzyteczny na poziomie41.Jesli to tylko na tym to polega to ja nie widze problemu.Jesli jednak cos pominalem to czekam na sprostowanie.PZDR

Gemy działają dokładnie tak jak napisałeś.
 
 
Briareos
Użytkownik



Dołączył: 13 Kwi 2006
Skąd: wrocław/piotrków tryb.
Wysłany: 04-05-2006, 09:43   

bardzo fajna zmiana z gemami :)
 
 
 
vegetto_ssj 
Użytkownik



Wiek: 37
Dołączył: 19 Kwi 2006
Skąd: wwa
Wysłany: 04-05-2006, 10:23   

Maestro Rozwalacz napisał/a:
Ała Gem na 4 wzrusł i już nie mogę Go używać:/:/:/ Bo dopiero 36 lev:/ Jak bym wiedział to bym inne kształcił:/ a nie:/ Pfff;P Agrr

Czyli jak to w końcu jest?? bo ja mam teraz gem ziemia2 na 3 gwiazdki ale zaraz bedzie 4 to bede mógł go uzywać czy nie??
 
 
 
Sus
[Usunięty]

Wysłany: 04-05-2006, 10:26   

O rany niech ktos napisze jasno i wyraznie bo mi glowa peka od tych pytan: czy jezeli dajmy na to mam poziom 37 i mam gem na 3 poziomie i teraz jesli uzyskam poziom 4 gemu ale nadal mam poziom 37 lub 40 to co sie dzieje?czy gem staje sie bezuzyteczny czy gem nadal funkcjonuje ale na 3 poziomie a 4 gwiazdka uaktywni sie dopiero po osiagnieciu wymaganego poziomu???
 
 
BULWAHR
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2006
Wysłany: 04-05-2006, 10:36   

Miałbym małą prośbę do admina lub GMów by podali chociazby w przybliżeniu o ile skuteczność obrony z samego pancerza sie osłabiła. Czy jest to 90%, 80% itd. Jedno jest pewne, taka drobna ta różnica to nie jest :-) .
 
 
admin 
Twórca Gry!


Level: 1
Wiek: 38
Dołączył: 16 Cze 2005
Wysłany: 04-05-2006, 11:03   

Nawet jeśli zdobędziesz nową gwiazdkę to nadal możesz używać gemu. Po prostu działa tak, jakby tej gwiazdki nie było.

Co do obrony. Kara zależy od tego ile obrony masz z pancerza a ile z witalności. Czy więcej obrony z pancerza tym mniej jest skuteczny. Po prostu chuderlak, nawet jak założy ekstra zbroję to i tak mocno oberwie :P
Po prostu. Jak ktoś ma 10 witalności czy inteligencji to pancere bardzo kiepsko dzialają.
 
 
Alhar
Użytkownik



Dołączył: 01 Paź 2005
Skąd: BtM
Wysłany: 04-05-2006, 11:13   

hmm czyli brany jest pod uwage cale ekwipunek ktory daje obrone ? czyli helm, zbroja .....itp??

edit:

wczesniej zywiolak zadawal mi max 600obrazen a teraz zabija mnie 1 hitem za 1828 :shock:
 
 
Tahir
Użytkownik


Dołączył: 04 Maj 2006
Wysłany: 04-05-2006, 11:49   zmiany

przejrzalem forum i nic nie znalazlem na temat zakladki "zdolnosci" moze ktos mnie w tym temaci oswiecic :?:
 
 
Sus
[Usunięty]

Wysłany: 04-05-2006, 11:50   

HAHAHAH czyli wszystko jasne! i bardzo dobrze teraz przynajmniej wszyscy po kolei musza dawac w witke i int! Czyli jesli ktos ma ponad 300 obr mag ale tylko z pancerza zakladajac ze int to standardowe 10 a ktos kto ma z 20 a przy tym razem z pancerzem ok 250 to sznase powiiny byc raczej wyrownane.Oj posypia sie reseciki! :lol: pzdr
 
 
Briareos
Użytkownik



Dołączył: 13 Kwi 2006
Skąd: wrocław/piotrków tryb.
Wysłany: 04-05-2006, 12:01   Re: zmiany

Tahir napisał/a:
przejrzalem forum i nic nie znalazlem na temat zakladki "zdolnosci" moze ktos mnie w tym temaci oswiecic :?:


nie wiem o co Ci dokładnie chodzi chcesz wiedzieć jakie są zdolności(tego Ci nikt nie powie), ale zdolności zdobywasz tylko podczas postępów w fabule gry
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom