Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Serwer testowy
Autor Wiadomość
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 19-06-2006, 00:52   

Putr napisał/a:
Po walce z Rapsem 2 most nie ulega zniszczeniu i można iśc dalej.
Most jednak się niszczy ale trzeba stanąć na odpowiednim polu które udało mi sie ominąć.


ale udało Ci się jednak ominąć most czy tylko nie odtworzyła się animacja a tak naprawdę wyrwa w moście była??
 
 
czokalapik
Użytkownik



Dołączył: 28 Maj 2006
Wysłany: 19-06-2006, 02:03   

1) czasem mapa sie "zacina", po kliknieciu na strzalke (niezaleznie chyba od pozycji X:Y) mapa sie nie przesuwa i strzalki sa widoczne ale nieaktywne. (po kliknieciu "Mapa" czy "Odswiez" jest sie na pozycji na ktorej powinno sie byc i wszystko dziala ok)
2) dziwi mnie ze NPC chodza tylko w pionie i poziomie a nie po skosie (jak na razie A.. ktostam (matka) tak chodzila, reszty nie sprawdzalem
3) czesto mapa nie laduje sie w calosci i pozostaja szare kwadraty lub nawet cale pasy ktore nie maja grafiki oraz nie mozna przez nie przejsc (jak widac na zalaczoym obrazku http://images3.fotosik.pl/87/8f8952b09f0dc1a9.jpg

to tyle, pierwszy bug jest wyjatkowo irytujacy (i baaaardzo czesty), 3ci zreszta tez, a 2gi poprostu wkurza ze tyle czasu zajmuje NPC przejscie polowy mapy

dla sprostowania: uzywam opery 8.54, na FF i IE nie sprawdzalem czy te bledy maja miejsce.

edit:
PS: bledy 1 i 3 nie wystepuja w IE i FF

edit2:
4) http://images3.fotosik.pl/87/04860a09bc779b45.jpg (chyba nie musze pisac co w tym obrazku nie pasuje :D )
_________________

Sarkazm.... to moje drugie imię (szczególnie w rozmowie z przygłupami).
Ostatnio zmieniony przez czokalapik 19-06-2006, 03:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MaieV 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 146
Dołączył: 18 Kwi 2006
Wysłany: 19-06-2006, 03:07   

http://img226.imageshack.us/img226/8758/asd6is.jpg
 
 
Val Gaav 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Amarant
Level: 200
Wiek: 40
Dołączył: 09 Sty 2006
Wysłany: 19-06-2006, 10:38   

1 na poczatku gry mi uciekły paski HP/MP w gore ale po jakim czasie wrocily na miejsce
2 podczas chodzenia wystąpił blad animacji ruchu ,
ruszam sie do przodu i odrazu po przesuniesciu sie o pole postac sie wraca , pozniej nastepoje mrogniecie ekranu i jestem na miejscu ktorym chciałem

ps . czy mozna właczyc na probe chodzienie po gorach zeby znaleść wiecej błędow ??
 
 
Resuker
Użytkownik



Dołączył: 30 Maj 2006
Wysłany: 19-06-2006, 11:11   

heh tez znalazlem buga
chodzi o to ze wchodze na gory i nagle mnie telportnelo do miasta
a komunikat to
Wystąpił błąd ! xD

btw.
fajnie sie chodzi tak soczyscie :D
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 19-06-2006, 11:23   

Moje propozycje zmiany:
Pieczara w której jest Kamienny Golem nazywa się "Pieczara" a bardziej pasuje: "Pieczara Kamiennego Golema"
W Devos "Pieczara Demona" powinna się nazywać "Pieczara Skrzydlatego Demona"
---------
A co do błędów to prawie na każdej mapce można ją przesuwać scrolem i powstaje np. coś takiego:

I tutaj tez można zmienić nazwę na "Most Eternia => Langeburg". I analogicznie do mostu koło Devos.
Aha i jeszcze mała uwaga - jak się posiada umiejętność "Przeprawa przez rzekę" to się powinno dać przejść po tej wodzie na moście przy 2 mieście. Ja ją posiadam a nie da się chodzić w tym miejscu :( (a na mapie ogólnej da się chodzić koło tego mostu :) )
---------
W 3 mieście jak pierwszy raz gadamy z ta facetką co nam każe iść do minosa to w pewnym miejscu zamiast "to" ma być chyba "do", nie skopiowałem całego tekstu bo się zagapiłem i trudno.
PS: Wrzucie wszystkie teksty do Worda i wam sprawdzi: "przecinki", literówki, ortografy itd.
Ostatnio zmieniony przez MapY 19-06-2006, 18:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
fallen lord
Użytkownik



Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: jest UFO?
Wysłany: 19-06-2006, 13:52   

w ostatnim jak dotad miescie jest tylko ja i abazigal czy robicie nowe questy zeby kazdy mogl tam dojsc?
 
 
 
piteruss
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 78
Dołączył: 28 Gru 2005
Wysłany: 19-06-2006, 14:10   

Nawet gdy się pokona mistrza jakiegoś tam, to mówi że musze jeszcze sporo poćwiczyć rzeby mu dorównać.

edit:

Nick tego npc nie mieści się w neibieskiej ramce:



i tu też

Ostatnio zmieniony przez piteruss 19-06-2006, 14:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
PACH 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: PACH
Level: 98
Dołączył: 30 Lip 2005
Wysłany: 19-06-2006, 14:18   

jak sie wyjdzie z domu mistrza po I lekcji i odrazu sie ruszy to animacja sie wiesza i jeszcze raz trzeba wejść do domu mistrze i z nim zagadać. (moze cobaczyć "matke" stajaca przy jego domu przy bocznej scianie a jak tam wejde to nie ma nikogo - tak pisze)
_________________
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana." //Napoleon
 
 
mamucik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2005
Wysłany: 19-06-2006, 16:41   

!. Pieczara Gargulca przez kilka minut nie miałem opcji walki z Gargulcem
on mi groził a ja nic dopiero po kilku odświeżeniach wejściach i wyjściach z pieczary się naprawiło
2.Wędrując przez kopalnie do czasu walki z gargulcem poziom HP na pasku z lewej strony: 3142/3031 albo podobnie chodzi o to że poziom obecnego życia był wyższy od tego co mi przydzielono - już się naprawiło
 
 
piteruss
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 78
Dołączył: 28 Gru 2005
Wysłany: 19-06-2006, 16:45   

W lokacji "polana pod lasem nei ma żasnych npc, ani orka ani tych ludzi. Przeszedłem już prawie całą grę, a ich ciągle nie ma.
 
 
 
Gość

Wysłany: 19-06-2006, 17:12   

Powinienem miec 50 tys golda bo sprzedalem przedmoit a mam 4tys

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


NIE moge walczyc z 1 rapsikiem
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 19-06-2006, 17:49   

W podziemiach Devos po przełączeniu danego przełącznika nie powinno się dać wejść "w niego", bo trochę to nietypowo wygada jak się stoi w ścianie :?

I jeszcze propozycja: fajnie by było by podczas przemieszczania się naszego "bohatera" znikły całkiem strzałki (będzie widać "piękne widoki" :P )
 
 
Krzysiek 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: TakamatsuYamamoto
Level: 136
Wiek: 32
Dołączył: 01 Paź 2005
Skąd: Kraków
Wysłany: 19-06-2006, 18:16   

pochwała => fajniej troche ta mapka wygląda ale moge sobie tymi 4 szczałkami od ruchów "łazic" po całej mapie za pomoca scrolla myszy :/
_________________
 
 
 
Ridali
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2006
Wysłany: 19-06-2006, 20:50   

Przez to że questy zostały cofnięte mam 2 niebieskie kryształy i jak chce walczyć ze Skrzydlatym Demonem to nie moge, przeczytałem tabliczke i stosuje sie do instrukcji ale niestety nic sie niedzieje :(

Pozatym targ chyba wogóle nie działa. Kupiłem coś sobie i straciłem kase, a rzeczy nie dostałem, tak samo miał mój kolega
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom