Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:11
Smieszne, czy tragiczne? lecz na pewno prawdziwe....
Autor Wiadomość
Kamino
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Kamino
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Z Orny
Wysłany: 17-01-2007, 20:18   

To jest polska kultura. W szkole pierwszoklasisty bluzgaja po korytarzach. Zabijaja sie, gwalca (oczywiscie nie pierwszaki). I jak tu brac dobry przyklad. Serdecznie wspolczuje ich rodzicom.
_________________
:arrow: nick: Kamino
:arrow: Level: 62 i ciągle rośnie
:arrow: Stan konta: 376g
:arrow: Level na Arenie: 13


Pomocnik na Arenie :-D
 
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 17-01-2007, 20:28   

Wszyscy mówią '' jak zostać GM?? '' albo '' chce być GM'' a nie wiedzą, że to nie jest wcale takie łatwe. Wierze Ani że dostaje wiele głupich i wulgarnych pw, no cóż jak ktoś popełnił przestępstwo to najlepiej GMa zwyzywać ... :-| , ja też kiedyś miałem pw typu: '' po co mnie zabiłeś ty j****y anty magu!'' po prostu ignorowałem takie dzieci ...
_________________
 
 
Aaniaa 
Użytkownik



Nick: Anhaga
Level: 12
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-01-2007, 20:36   

Sintui napisał/a:
'' po co mnie zabiłeś ty j****y anty magu!'' po prostu ignorowałem

Tak najlepiej ignorowac, bo tacy chca tylko prowokowac.... jesli zobacza, ze wyzywanie nic nie daje.... no chyba, ze ban, to moze naucze sie i przestana... (eh... marzenia)


KOLEJNY ZNALEZIONY.... EH :( ZAL MI TAKICH LUDZI:

Od: xxxxxx
goń się leszczu idz daj d*** Vann Deemu. Twoja stara już dała


P.S Cezura zrobiona przeze mnie :P
_________________
 
 
Maver 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Mavers
Level: 8
Świat: 3
Wiek: 34
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-01-2007, 22:32   

Aniu ja powiem jedno gorszych noobow nie widzialem :D
typu :) "aniu podwyz mi lvl do 114 " oMG
_________________
 
 
Barney 
Użytkownik



Nick: ???
Wiek: 33
Dołączył: 07 Paź 2006
Skąd: wiesz ze shell nie ma jaj? xD
Wysłany: 17-01-2007, 23:11   

ZaaaaaaaL czytalem all... najbardziej sie zdenerwowałem jak zobaczylem nick szymon777 ze chce zostac gm.... jesli moge sie wypowiedziec na jego temat to tak:
Koles nie ma pojecia o grze zabija 3 lv mniejszego lv i jak sie pytalem dlaczego to zrobil napisal "dla expa noobie" czy ja cos przegapilem :shock: juz za słabszych exp jest :570: żaaal ja mam słabe nerwy do takiego czegos .. ale powiem jedno moje spostrzezenie:
:arrow: Bluzgi, wyzwiska,głupie pytanie, najczesciej mozna znalesc w naszym pw od dzieci ... w wielu 12-14 lat no czasem starszych

Ja staram sie byc opanowanym i nie pisac wulgaryzmów do innych ... ale jak widze w moim pw
durnowacizne az mnie cisnie zeby komus cos zrobic ...

współczuje wszystkim GM'om a najbardziej to Ani .. bo to kobieta ..bardziej wrażliwa niz mężczyźni ( chyba) wiec wyzwiska i takie pierdoły mogły ją ranic .. wiec ja nie rozumie tych wszystkich "Trolli" nawet sie nie zastanowią do kogo co pisza ...
_________________
Odeszłem od MF & Forum z przyczyn nie znanych BTW SHELL ty głupku ...
 
 
 
Aaniaa 
Użytkownik



Nick: Anhaga
Level: 12
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-01-2007, 23:16   

Barney.... pociesze cie... kazda wiadomosc z pytanie o bycie GM... od razu kasuje :P

To sie wydaje smieszne, ale jak sie uswiadomi sobie, ze to jest prawdziwe, to plakac sie chce :(
_________________
 
 
Maver 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Mavers
Level: 8
Świat: 3
Wiek: 34
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-01-2007, 23:19   

Tez Fakt :) Ja jak widze obrazliwe rzeczy to usuwam :Dalbo jak widze typu solo :) Ale jak ktos wyzywa mi rodzine ... To o jezu Juz przez takiego mialem 50 skulli :)
_________________
 
 
Barney 
Użytkownik



Nick: ???
Wiek: 33
Dołączył: 07 Paź 2006
Skąd: wiesz ze shell nie ma jaj? xD
Wysłany: 17-01-2007, 23:25   

takie kozaki są wszedzie tibia,mf, jakies przybłędy na gg :eviL: zawsze mozna zablokować ...
no ale jak juz taki kolo naprawde jest denerwujacy mam ochote mu dac w jape .. ciekawe czy na ulicy by tak do kogos sapał? przez kalbe cwani a na rl to co? za mamusia sie chowają powinni takim neta odłaczyc ..

Trolling - wysyłanie wrogich, obraźliwych lub kontrowersyjnych wiadomości na jedno z publicznych "miejsc" w Internecie w celu wzniecenia kłótni.

Troll rozpoczyna dyskusję przede wszystkim po to, aby wywołać zamieszanie, wyładować w niej swoje negatywne emocje, oraz aby poczuć się ważnym i zauważonym. Rzadziej spotykanym powodem jest chęć popisania się elokwencją i sztuką erystyki.


Sposób: Block
ale czasem troll zdarzy podkur*** ...
_________________
Odeszłem od MF & Forum z przyczyn nie znanych BTW SHELL ty głupku ...
 
 
 
Orion 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Orion
Level: 666
Wiek: 37
Dołączył: 07 Lis 2005
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 18-01-2007, 06:05   

To i ja się wypowiem na ten temat. Jestem GM'em zaledwie od kilku godzin, wiec nie dostałem jeszcze ani jednej śmiesznej bądź obraźliwej wiadomości.
Ale od dłuższego czasu mam prawa do banowania w innej grze via www. Gra tam troszkę więcej ludzi niż tutaj i nie tylko z Polski. Widziałem już naprawdę sporą ilość obraźliwych tekstów kierowanych w moim kierunku, zaryzykuje nawet stwierdzenie, że pewnie więcej ich było niż do wszystkich GMów tutaj razem wziętych ;p Specjalnie się takimi tekstami nie przejmuję, nawet bardzo rzadko się zdarza, że banuję za takie wiadomości (robię to tylko jak mam zły dzień ;P). Uważam, że takim czymś nie ma co się przejmować, bo gracze Nas nie znają, nie widzą jacy naprawdę jesteśmy, nie wiedzą jak wyglądamy, nie wiedzą jaka mamy rodzinę... nie wiedzą NIC o Nas, więc czym się przejmować? Tym, że jakiś dzieciak chce poczuć się lepszy? Chce się dowartościować obrażając innych? Oni tak naprawdę są odważni, bo wiedzą, że siedząc przed monitorem nikt im nic za obrażanie nie zrobi. Wątpię, żeby wyszedł taki na ulicę i wyzwał kogokolwiek.
Ja się z takich ludzi śmieję, nie raz jakiś 13-14 latek chciał mój adres, bo chce "wjechać mi na chate i wpier...." Albo dzieciak, który podawał się za gangstera z Pruszkowa. No bez jaj, takich ludzi nie należy traktować poważnie. Teksty, które są obraźliwe, pisane przez kogoś kto mnie nigdy na oczy nie widział, wywołują u mnie tylko śmiech.
Ludzie takie gry traktują za poważnie, czasem nawet mają problemy z odróżnieniem gry od rzeczywistości, zapominają, że to tylko wirtualny świat, dlatego ich reakcje są jakie są. Dam głupi przykład, ostatnio w grze gracz złamał regulamin, wiec dałem bana. Oczywiście odrazu głupie teksty kierowane pod moim adresem. W jednej z wiadomości był tekst, że jestem "taki i taki" bo banuje Polaków a nie Brazylijczyków i że powinienem trzymac z Polakami. Czy to jest normalne rozumowanie? Dla mnie to już jest przesada i takich ludzi powinno się leczyć ;p
Niektórzy nawet korzystają z programów typu: "Bluzgator" bo nie są w stanie napisać nic samodzielnie. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć niektóre z wiadomosci jakie dostaje, mogć podać linka na PW gdzie można je przeczytać, chociaż myślę, że za ciekawa lektura to, to nie jest.

I to by było na tyle, co do mojego nastawienia na napinaczy internetowych. Krótko mówiac - należy zabijać ich śmiechem ;P
 
 
Mirek 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Mastakillah
Level: 106
Wiek: 86
Dołączył: 19 Cze 2005
Skąd: Stolica
Wysłany: 18-01-2007, 06:44   

w sumie to ja również nie banuję za bluzgi ... Nie mam no to czasu.
_________________
I ain't dead (nah) I ain't done(nah)
I ain't scared(of what), I ain't run (from what?)
Still I stand (yeah)
No matter what hoes here I am
I ain't break(never), I ain't fold(never)
They hate me more(so? )
Yeah I know
But there I go
No matter what shorty, here I go
No matter what shorty
 
 
Aaniaa 
Użytkownik



Nick: Anhaga
Level: 12
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 18-01-2007, 11:19   

Ja za bluzgi do mnie banuje... roznie raz na 21 raz na 30 dni. Chodzi o to, zeby taki czlowiek mimo wszystko, nie czul sie bezkarny. Czesto po zbanowaniu taki gracz pisze do mnie z wielkimi przeprosinami..... nawet niektorzy pisali, ze sie we mnie zakochali :P
Inni natomiast jeszcze bardziej wyzywaja, i ci dostaja bana na rok.
Nikt nie moze poczuc, ze jak cos zlego zrobi.... na wyzywa komus, zrobi przekrest, to bedzie bezkarny. Bo taki czlowiek bedzie myslal, ze robi wszystko ok..... i to co robi jest na porzadku dziennym i bedzie to dalej robil.
_________________
 
 
Ziomusiq 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 120
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 18-01-2007, 11:45   

heh ale w sumie to nie tylko gm'ów takie głupie dzieci nękają przykłady z pw gracza nie-gma:

LOL i to pomyśleć że to dlatego że przelicytowałem go na aukcji
a najbardziej rozbawiło mnie to że miałem(i mam) ferie :mrgreen: :roll: :-D a on to sobie w katalogu gg wyczytał bo w profilu gry mam gg podane :-D


@EDIT:
Następny... taki lvl jak ja zdedałem go ale żeby:


Ps. co to znaczy jepać?? jakby było przez 2 e to bym stwierdził że to amerykanin o jeep'ach(czyt. dżipach) chce pogadać. :lol: ;) :twisted: :mrgreen: :-P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ziomusiq 18-01-2007, 12:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Child Sasuke 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: A co Cie to?
Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: mnie znasz?
Wysłany: 18-01-2007, 11:50   

Hmm.Powinno się surowo karać tych co obrażają Gm'ów.Wiele razy widziałęm nooby co mówią:
-"Jak on to zrobił,że jest na wodzie" albo "Czy może mnie Gm odpisać z turnieju...
To bezsensu.Pozdro :-D
_________________
 
 
Barney 
Użytkownik



Nick: ???
Wiek: 33
Dołączył: 07 Paź 2006
Skąd: wiesz ze shell nie ma jaj? xD
Wysłany: 18-01-2007, 11:51   

ziomusiq zrób screena i wysli na skarge bo za takie groźby sa bany ;)
_________________
Odeszłem od MF & Forum z przyczyn nie znanych BTW SHELL ty głupku ...
 
 
 
Colin 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Colin
Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-01-2007, 13:12   

No niestety takich ludzi jest coraz więcej.... :/ Ile to już dostałem wiadomości od takich graczy, od razu albo kasacja albo ignorowanie. Co do banowania uważam,że powinni zostać ukarani jednak jest ich tak dużo ,że to była by strata czasu dla GMów banować takich ludzi. A przynajmniej wszystkich. Jak staniesz pod devos w godzinach szczytu z zamiarem zgłaszania bluzgów itp. do GMów to pożegnaj się z tym ,że cokolwiek pograsz... Będziesz siedział robił screeny i wysyłał a zaraz pojawi się jakiś następny taki człowiek :/ . Nie ma to najmniejszego sensu. Może troszeczke przejaskrawiłęm ale niestety prawda jest bliska temu i w dodatku liczba takich ludzi się niestety nasila :/ .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom