Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:11
Smieszne, czy tragiczne? lecz na pewno prawdziwe....
Autor Wiadomość
Krol jacek 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Phaet RetuRn
Level: 5
Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2009
Skąd: Bytom
Wysłany: 09-09-2009, 14:43   

Jest mi Przykro ze ta gra zajmują się tacy ludzie odechciewa się grac ; ]

Ale przejdźmy do konkretów ,mianowicie loguje się na postać i dziwie się dlaczego jestem w pace ??
Wiecie dlaczego ?Dlatego że napisałem na czacie do kolegi aby wysłał mi passy do postaci z gry Maronem bo nie chciało mi się szukać w archiwum na GG . Jak niektórzy z was pewnie dobrze wiedza w Morganem można mięć wspólne konto ale nie ma to żadnego znaczenia ... Po wytłumaczeni sytuacji Gm-owi , który wlepił mi Kare ( Gm Mapy ) nic nie napisał i zamknął okno zażalenie myślę ze takie zachowanie jest co najmniej nie właściwe ... Proszę o cofniecie kary i ostrzegam graczy przed nie wiem jak to nazwać "humorami" Gm-ów poniżej umieszczę print screen



Prosze o szybka odpowiedz . Pozdrawiam


Tak pozatym nGM-owie sie maja wesolo jak bym nie wytrzymal jakbym takie wiadomosci dostawal prawie sie poplakalem ze smiechu jak to czytalem hahah . Pozdrawiam ;p
_________________
Priorytet to mieć cel nie zgubić swego toru !
Brac Promienie nie cień trafnie dokonać wyboru !

To ja PhaeT , MontoY

skradziono mi konta
 
 
 
Alurab 
Użytkownik



Nick: Sprite s2/MMAAGG s3
Level: 255
Dołączył: 10 Gru 2008
Wysłany: 09-09-2009, 18:07   



Haha ^^ Nie skomentuję g:>
_________________
Kiedyś pisałem z konta wrobelekek ale zostało zhakowane...

Piszę poprawnie po polsku


Lekcja używania forum, część 1
Lekcja używania forum, część 2
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 09-09-2009, 18:28   

Cytat:
Jest mi Przykro ze ta gra zajmują się tacy ludzie odechciewa się grac ; ]

Ale przejdźmy do konkretów ,mianowicie loguje się na postać i dziwie się dlaczego jestem w pace ??
Wiecie dlaczego ?Dlatego że napisałem na czacie do kolegi aby wysłał mi passy do postaci z gry Maronem bo nie chciało mi się szukać w archiwum na GG . Jak niektórzy z was pewnie dobrze wiedza w Morganem można mięć wspólne konto ale nie ma to żadnego znaczenia ... Po wytłumaczeni sytuacji Gm-owi , który wlepił mi Kare ( Gm Mapy ) nic nie napisał i zamknął okno zażalenie myślę ze takie zachowanie jest co najmniej nie właściwe ... Proszę o cofniecie kary i ostrzegam graczy przed nie wiem jak to nazwać "humorami" Gm-ów poniżej umieszczę print screen



Prosze o szybka odpowiedz . Pozdrawiam


Tak pozatym nGM-owie sie maja wesolo jak bym nie wytrzymal jakbym takie wiadomosci dostawal prawie sie poplakalem ze smiechu jak to czytalem hahah . Pozdrawiam ;p


ahahahah od dawna miales multi ;] i to jest smieszne jak teraz sie wymigujesz od tego
 
 
 
Krol jacek 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Phaet RetuRn
Level: 5
Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2009
Skąd: Bytom
Wysłany: 09-09-2009, 19:29   

Frezuss ; ]] . Talk To Hand - Mowi Ci to Cos ?

Nie mam sily wszystkim pisac tego samego ; ] Mam dosyc calej Patologii z MF ktorą o dziwo tworza Ci gracze po ktorych by sie nikt nie spodziewal :|
_________________
Priorytet to mieć cel nie zgubić swego toru !
Brac Promienie nie cień trafnie dokonać wyboru !

To ja PhaeT , MontoY

skradziono mi konta
 
 
 
Alurab 
Użytkownik



Nick: Sprite s2/MMAAGG s3
Level: 255
Dołączył: 10 Gru 2008
Wysłany: 09-09-2009, 19:33   

Gdybyś się wysilił i dał jakiś dobry dowód(nie screeny itd.) to jestem pewny, że GM by ci zdjął karę

@Down
Wiadomość zostanie wysłana jak osoba do której napisałeś zaloguje się na forum
_________________
Kiedyś pisałem z konta wrobelekek ale zostało zhakowane...

Piszę poprawnie po polsku


Lekcja używania forum, część 1
Lekcja używania forum, część 2
Ostatnio zmieniony przez Alurab 09-09-2009, 19:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Krol jacek 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Phaet RetuRn
Level: 5
Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2009
Skąd: Bytom
Wysłany: 09-09-2009, 19:37   

Ale to raczej Gm powinien udowodnic mi ze jestem winny a nie na odwrot ...

[ Dodano: 09-09-2009, 19:38 ]
Mam pytanie wyslalem Listy do Administracji ale sa one w folderze do wyslania o co chodzi dlaczego nie sa wyslane ?
_________________
Priorytet to mieć cel nie zgubić swego toru !
Brac Promienie nie cień trafnie dokonać wyboru !

To ja PhaeT , MontoY

skradziono mi konta
 
 
 
greensand 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 26 Kwi 2009
Wysłany: 09-09-2009, 19:47   

Krol jacek napisał/a:

Mam pytanie wyslalem Listy do Administracji ale sa one w folderze do wyslania o co chodzi dlaczego nie sa wyslane ?


Wyślą się, gdy odbiorca wejdzie na forum.
_________________
Welcome to a world where the air I breathe is mine
Nothing to overwhelm me and nothing to cloud my mind
Be anyone, do anything I'd ever want to try
Time doesn't exist here, I will never die.
 
 
Krol jacek 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Phaet RetuRn
Level: 5
Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2009
Skąd: Bytom
Wysłany: 09-09-2009, 20:33   

Dzieki :D

[ Dodano: 09-09-2009, 20:39 ]
Śmieszne czy tragiczne to się zastanawiam co bardziej pasuje do zachowania nie których GM-ów . Dlaczego tak jest ?? . Za dużo władzy ? Może za dużo dzieci które tak poszarpały nerwy GM-om i teraz traktuje wszystkich po równi może ktoś odpowie na te pytania przecież GM tez człowiek a puszy się jak Paw ??

Proszę niech sobie Gm-owie przemyślą co robią czy my jesteśmy gorsi od was bo nie mam przedsionka [GM] przed nickiem ?

A teraz uciekam na mecz . Pozdrawiam Wszystkich ; )

[ Dodano: 09-09-2009, 22:52 ]
Czas Sobie Coś Wyprostować !! GM nie znaczy ktoś Mądrzejszy ! Nie znaczy nie omylny !! . Znaczy Zwykły Człowiek Sam Jak My Wszyscy Z Wadami Wynikającymi Z Pełnionych Obowiązków , Nie Umiejący Przyznać Sie Do Błędów , Stawiający Swoja Dumę Ponad Wszystko ! Więc Najlepiej Sie Z Nimi Nie Kłócić Bo I Tak Nic Nie Osiągniesz ! Coraz Bardziej Przypomina Mi Władza Tej Gry Władze Wykonawcza W Realnym Świecie Mam Na Myśli POLICJE . Nie wiem Czy GM-owie Chcą Sie UPODOBNIĆ DO KOGOŚ ?? Przestańcie !!!!! Dzięki Wam Ta Gra Schodzi Na Psy ... Oczywiście Nie Tyczy Sie To Wszystkich ! Apeluje Do Graczy By Upominali Sie O Swoje Prawa . Nie Dajcie Sobie Zamykać Ust G Masterom a na pewno Bedzie Nam Sie Żyło Lepiej W Naszym Małym Społeczeństwie .

Co Do GM-ów , Prosze o Traktowanie Graczy Na Równi Ze Sobą Bo W Niczym Nie Sa Gorsi Od Was !! Po 1- Myśle ze Gm-owie nie powinni pokazywać wiadomości które gracze wysyłają im na PW , ponieważ jest to poufna informacja gracz pisze to do was jaka wiadomość prywatna, nie na forum . Mysle ze jest to brak szacunku do graczy ... Choć skłamał bym jak bym powiedzial ze nie jest to śmieszne ... Śmieszne Jednak Nie Jest Wasze Zachowanie Wasz Stosunek Fo Gracza ... Wypatrujecie jakiekolwiek potkniecie gracza by go załatwić ... Chcecie Pokazać Kto Tu rządzi ... Trzeba Jednak Pamiętać o Pewnych wartościach Które powinniśmy mieć wpojone od małego miedzy innymi mówię o szacunku . Pomyślcie Troche Nad Tym Co Teraz przeczytaliście mi nie chodzi o to żeby kompromitować Game Masterów czy im ubliżyć a jeśli tak to przyjmą to największy przykład na ich zarozumiałość . Chce By Zylo Nam Sie lepiej . Myślę ze zakończę na tym choć by opisać wszystko co jest nurtujace czy nawet irytujące musiałbym napisać Post 2 x dłuższy . Pozdrawiam
_________________
Priorytet to mieć cel nie zgubić swego toru !
Brac Promienie nie cień trafnie dokonać wyboru !

To ja PhaeT , MontoY

skradziono mi konta
 
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 10-09-2009, 18:10   

Krol jacek napisał/a:
Śmieszne czy tragiczne to się zastanawiam co bardziej pasuje do zachowania nie których GM-ów . Dlaczego tak jest ?? . Za dużo władzy ?

hieh dziwne ze nie dostalem zadnego bana od 3 czy ilosc miechow ;P nie wiem jak wy to robicie x]
Krol jacek napisał/a:
Co Do GM-ów , Prosze o Traktowanie Graczy Na Równi Ze Sobą Bo W Niczym Nie Sa Gorsi Od Was !!

badz grzecznym chlopczykiem i nie fikaj ;] nie bedziesz mial banow
Krol jacek napisał/a:
Śmieszne Jednak Nie Jest Wasze Zachowanie Wasz Stosunek Fo Gracza ... Wypatrujecie jakiekolwiek potkniecie gracza by go załatwić ...

hieh zycie
Krol jacek napisał/a:
Chce By Zylo Nam Sie lepiej

zyjesz samym mfo ? :-D

no dziwne ze wam nie odpisuja na pw itd. ;] mi tam zawsze sie dobrze rozmawialo gm'ami ;P
 
 
 
Simon08 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2006
Wysłany: 10-09-2009, 20:12   

Wiecie co? Jedyne osoby które tak naprawdę maja problemy z mf to są gracze którzy łamią regulamin i płaczą że dostali bana. Ja dostałem bana tylko raz w życiu i był jak najbardziej słuszny. Więc nie gadajcie głupot że panuje nierówność między graczami i Ci co znają GM mają lepiej. Dostosujcie się do tej gry i nie łamcie regulaminu a każdy będzie happy.
 
 
 
cybershot 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 666
Dołączył: 15 Lip 2009
Wysłany: 11-09-2009, 18:20   

Widzieliście kiedyś większego natręta ? on bije wszystkie rekordy.. było więcej, duuużo więcej ale skasowałem : }











Rozwaliłem go już ze 20 razy i nie chciałem więcej bo jeszcze GM uznał by to za przelew :D
 
 
NaPatelniChomik 
Użytkownik



Nick: Wykompe Ci Matke
Level: 158
Wiek: 38
Dołączył: 08 Kwi 2008
Skąd: Gdynia
Wysłany: 13-09-2009, 14:56   

Simon08 napisał/a:
Wiecie co? Jedyne osoby które tak naprawdę maja problemy z mf to są gracze którzy łamią regulamin i płaczą że dostali bana. Ja dostałem bana tylko raz w życiu i był jak najbardziej słuszny. Więc nie gadajcie głupot że panuje nierówność między graczami i Ci co znają GM mają lepiej. Dostosujcie się do tej gry i nie łamcie regulaminu a każdy będzie happy.


23.11.2007, 12:45:29 od tamtej pory nigdy nie usłyszałem od GM nic ani nic nie przeczytałem prócz PW w sprawie 3 miejsca w konkursie na postać i kilku wiadomości od Adiha

Śmieszne czy tragiczne?

Tragiczne jest działanie ludzi będących nad innymi, smieszne to że ciagle tu mają GM bądź ciągle grają w mfo mając 10 lat i pisząc na pw bzdury

mnie od 2008 roku męczy koleś o solo, jak mu napisałem dzisiaj że chce walczyć to powiedział że nie bo nie ma szans... po prostu mi ręce opadły
:(
 
 
Darksteel 
Użytkownik



Dołączył: 05 Cze 2009
Wysłany: 15-09-2009, 17:35   



Ludzka głupota nie zna granic
 
 
JYN 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: JYN
Level: 250
Wiek: 36
Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Krosno
Wysłany: 15-09-2009, 20:03   

Cytat:
Od: boys [Odpowiedz] 14.09.2009, 16:48:28 Usuń wiadomość Ignoruj gracza Pokaż tylko wiadomości od tego gracza
Siemka ! Jestem kolegą stworzyciela tej gry.Jakieś 2 dni temu wyjechał do Turcji na tydzień,ponieważ dostał zlecenie z pracy.Jest mu ciężko i ma mało czasu więc potrzebuje on pomocnika.Ty jesteś najlepszym graczem dlatego on chce żebyś ty był pomocnikie

Cytat:
Od: boys [Odpowiedz] 14.09.2009, 16:49:47 Usuń wiadomość Ignoruj gracza Pokaż tylko wiadomości od tego gracza
Czy przyjmujesz od niego tą posade ? Jeśli tak potrzebuje on twoje hasło aby przerobić Ci te konto. Ojj prawie zapomniałem czy jesteś pełnoletni i masz chociaż więcej niż 15 lat ?

Ciekawa teoria xD
 
 
Skailer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skailer
Level: 150
Wiek: 28
Dołączył: 31 Maj 2007
Wysłany: 15-09-2009, 20:37   

cybershot napisał/a:
Nie udawaj..gdyby przyszło nie wskazał byś mnie palcem : ]

Kto wskazał palcem? Zrobiłem screena i wywaliłem na forum g:P

cybershot napisał/a:
Na przyszłość - mózg on :D

Are you talking to you?
_________________
Arena: Moderator [ Zasady ] [ Regulamin ] [ Ogłoszenia ]

| Gospoda: Skailer Shuntzz 85g | Wojownik/Kucharz/Złodziej |
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom