Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Możliwość wycofania aukcji
Autor Wiadomość
DisIsOut 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Wiek: 32
Dołączył: 23 Mar 2007
Skąd: Vice City
Wysłany: 22-04-2007, 14:26   

Jestem za wprowadzeniem tej opcji ponieważ czasem ktoś może przez pomyłkę wystwić za złą cene lub w złym miescie...
Jednak zeby mozna to bylo zrobic do ograniczonego czasu np.ktoś wycofie przemiot przed zakonczeniem aukcji(nie byloby milo :-P )
_________________
 
 
Gailard
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2006
Wysłany: 05-05-2007, 10:41   

Wydaje mi się, że nawet przy warunkch Mapy-ego targ będzie słuzył za dodatkowy depozyt. Średnia czasu gry to nie więcej niz godzina. Wchodzę do gry wystawiam przedmiot za cenę, za którą nikt go nie kupi, walka, walka... przy wyjściu z gry wycofuję przedmiot z targu. 2,5% to cena warta gwarancji nie utracenia przedmiotu. A jak mam pojedynek na godzinę 12.00 to na 100% o 11.55 wystawię na targ większośc wartościowych rzeczy.... a o 12.05 je wycofam....
 
 
Aquazz
Użytkownik


Dołączył: 15 Kwi 2007
Wysłany: 05-05-2007, 15:53   

Pomysł osobiście mi się podoba nie wiem jak innym,bardzo przydatne,jeśli ktoś wystawił przedmiot od 1g i stawka nie osiągnęła prawidłowej kwoty dla sprzedającego aukcje można
wycofać lub jeśli jakaś pomyłka lub jeśli ktoś wystawił niechąco potrzebny przedmiot..

@P.S kupiłem wczoraj 1000 kaktusów do walki z królem kaktusów,przegrałem walkę i nie chcąco wystawiłem je na targ :(
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-05-2007, 16:04   

Aquazz napisał/a:
Pomysł osobiście mi się podoba nie wiem jak innym,bardzo przydatne,jeśli ktoś wystawił przedmiot od 1g i stawka nie osiągnęła prawidłowej kwoty dla sprzedającego aukcje można wycofać

Co do pomysłu ceny minimalnej jak na Allegro to jestem całkowicie przeciw. Satysfakcjonuje cię jakaś duża kwota, to za taką wystawiasz, a nie za 1g. Pomysł może być, ale tak jak podawał Mapy - tylko jeśli nikt jeszcze nie zalicytował.
 
 
misiu mw 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Malyy
Level: 108
Wiek: 29
Dołączył: 03 Mar 2007
Skąd: Jasło
Wysłany: 06-05-2007, 12:47   

ja jestem za wprowadzeniem tejpropozycji zlikwiduje to znaczną część pomyłek na targu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom