Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Przedmioty z nowego świata .
Autor Wiadomość
Brolly
[Usunięty]

Wysłany: 06-06-2007, 16:35   Przedmioty z nowego świata .

Tak jak mi wiadomo na nowym świecie bądą mikstury życia lvl5 . Teraz wyobraście sobie jakby ktoś z drugiego świata poztawił rózne przedmioty na pierwszy świat . Moja propozycja to ,żeby nie było możliwości postawienia na targu w pierwszym świecie przedmiotów z drugiego . Ponieważ jakby takie osoby z 80 level miały by na sobie mikstury lv5 to by były bardzo dobre . Co o tym myślicie ??
 
 
Ziomusiq 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 120
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 06-06-2007, 16:37   

ehhh człowieku! a jak ludzie teraz wystawiają lvl 4 w eterni to to dla eterniańczyków nie jest bardzo dobre? :roll:


bezsens.com :!:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ziomusiq 06-06-2007, 16:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Sir Dolek 
Użytkownik



Level: 999
Dołączył: 02 Cze 2007
Skąd: Damnica
Wysłany: 06-06-2007, 16:39   

Znaczy się ja nie mam zdania no ale przecież jak osoby z drugiego świata będą przywozić te mikstury to każdy będzie miał do nich dostęp...i nie będzie gorszych i lepszych... ;]
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 06-06-2007, 16:42   

Brolly napisał/a:
Moja propozycja to ,żeby nie było możliwości postawienia na targu w pierwszym świecie przedmiotów z drugiego

Po to jest targ , zeby na nim handlowac. Idealna okazja
do zarobienia sporego g, poki rynek sie nie nasyci. I tu
sie nic nie zmieni ; >
ziomusiq napisał/a:
bezsens.com

Cos nowego, hehe..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
suprem 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Suprem
Level: 132
Wiek: 32
Dołączył: 11 Paź 2006
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 06-06-2007, 16:42   

No chyba człowieku w tym momęcie oszalałeś.
Moim zdaniem durny temat.
 
 
Yondaime 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Yon
Level: 155
Świat: 3
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-06-2007, 16:53   

fakt temat durny, ale jedna rzecz mnie zastanawia... skoro teraz jest tak dużo możliwości leczenia:
mix lv 1
mix lv 2
mix lv 3
mix lv 4
mix regeneracji
kaktusy
eliksiry
gem leczenie
i do tego dojdzie lv 5 to sądzę że zacznie nam gwałtownie przybywać remisów..... Tak myślę, jeśli źle to wyprowadzcie mnie z błedu. Może jednak powinniśmy zwiększyć limit tur przed tym updatem
_________________

 
 
 
Ziomusiq 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 120
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 06-06-2007, 16:56   

ja cie wyprowadzę! wątpię żeby igl pocinał z leceniem sie kaktusami bo to samobójstwo jest... to samo lvl 1 i 2 a nawet 3 na wyższym lvlu

@adi to żal.pl już sie oklepane zrobiło :lol:
_________________
 
 
 
~Fret~ 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Ustroń
Wysłany: 06-06-2007, 17:07   

Chyba poto dochodzimy do jakiegoś miasta żeby muc z niego sprzedawać żeczy nie?

Cytat:
bezsens.com


Mądry człowiek g:>

W dodatku z tego by sie kasa brała!Ten kto tam jeszcze nie doszedł by sobie kupował te mixy lvl5 i sprzedawał na targu.Widziałem wiele sytuacji gdy boss bił ponad 5k hp więc taki miks by sie przydał żeby nie marnować tury :twisted:
_________________
 
 
 
Ashiro 
Tester



Profesja: Mag
Nick: Ashiro
Level: 168
Wiek: 32
Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 06-06-2007, 17:15   

ziomusiq napisał/a:
ja cie wyprowadzę! wątpię żeby igl pocinał z leceniem sie kaktusami bo to samobójstwo jest... to samo lvl 1 i 2 a nawet 3 na wyższym lvlu

@adi to żal.pl już sie oklepane zrobiło :lol:


0_0 o lol... Yyy IGL chyba poradził by sobie nawet bez mikstur wątpie że zadają mu więcej niż 1000... A co do tematu jestem na NIE, ponieważ targ ma za zadanie wiadomo jakie ;) Gracz z wyższym lvlem chcę zarobić troszkę kaski i sprzedaje itemki niższym levelkom :P P Niższe levelki się łaszą na takie "smakołyki" i licytują ;D a kaska pięknie leci ;) Żyć nie umierać ;)
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-06-2007, 17:23   

Ashiro napisał/a:
Yyy IGL chyba poradził by sobie nawet bez mikstur wątpie że zadają mu więcej niż 1000...

Oj, zdziwiłbyś się :> Ale co do pozostałej części twojej wypowiedzi to się zgadzam, czyli również jestem na nie. Sprzedawanie mikstur wyższych poziomów w niższych miastach nigdy nie budziło sprzeciwu, więc nie wiem czemu teraz miałoby budzić.
 
 
Kactuzz 
Tester



Profesja: Wojownik
Wiek: 33
Dołączył: 23 Cze 2006
Wysłany: 06-06-2007, 17:27   

I tak w nastepym udpate nie będa one dostepne w mieście tylko w krzyniach i będa mialy astronomiczną cene więc nie ma sie co martwic o nizsze levele ;)
_________________
Najnowszy MF3 trailer!
 
 
risse
Użytkownik


Dołączył: 08 Wrz 2005
Wysłany: 06-06-2007, 19:25   

Admin moze wogule zablokowac podroz miedzy swiatami albo co bardziej prawdopodobne beda duze koszty podrozy z jednego kontynatu na 2 w postaci ruchow moze to byc nawet 70 ruchow a wtedy juz tak im sie nie bedzie oplacalo jezdzic ale jak beda chcieli to pojada.
 
 
Cloud_Strife 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cloud-Strife
Level: 106
Wiek: 32
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 06-06-2007, 23:01   

A skąd ty to wiesz niby? Może podróże będą darmowe, bez straty ruchów albo za złoto?
_________________


 
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 07-06-2007, 12:49   

Oczywiście, że na nie ... póki co nie ma ograniczeń na targu poza tym ma wejść handel 3 miasta wstecz ...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom