Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
tigerlol-historia

Czy podoba Ci sie moja historia??
tak
60%
 60%  [ 9 ]
nie
40%
 40%  [ 6 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
tigerlol 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: tigerlol
Level: 96
Dołączył: 03 Mar 2007
Wysłany: 18-08-2007, 18:36   tigerlol-historia

Moje życie było trudne.
Wychowałem sie w wiosce Dilli. Gdy miałem 5 lat mój ojciec zmarł bo handlował ziołem(marychą) z Dilli do Folhord- on nie tylko handlował ale i jarał-pewnego dnia przecharował. Matka też brała ale jak zabrakło jej kasy przestała.
Ja chciałem zostac wojownikiem i trenowałem u mistrza Solidusa, żeby jak najszybciej wynieść sie z domu. U mistrza usłyszałem komunikat, że z psychiatryka uciekł pewien niebezpieczny człowiek- Thanarg. Ten człowiek ma nadprzyrodzone siły.
Gdy skonczyłem trening u Solidusa przybiegła moja matka i powiedziała, że porwali Natiusa-mojego brata. zapytałem kto ona powiedzała, że przyszli skorumpowani policjanci na rozkaz niejakiego THANARGA! Bardzo sie na niego wkur....zdenerwowałem sie na niego i postanowiłem uratowac swojego brata i przy okazji spowrotem zaprowadzić Thanarga do psychiatryka. W ten jeszcze dzień wyruszyłem w podróż po brata i przy okazji się wyniosłem z domu.


••••••••••••••••••


Po paru godzinach drogi zobaczyłem jakies miasto była to Eternia.
Rankiem następnego dnia postanowłem wyruszyć w dalszą podróż. Wyszedłem z miasta i poszedłem na most, bo innej drogi nie widziałem. Na moście zobaczyłem mego brata razem z Thanargiem. Zacząłem biec w ich stronę, aż nagle wyskoczyło mi jakies zwierze z krzywą maską. Jako że zechciał ze mna walczyć, wyciągnąłem moją broń i troche naprostowałem mu gębę. Ale po walce zobaczyłem że Thanarg wraz z moim bratem uciekł. Poszedłem go szukać zauważyłem kolejne miasto większe od Eterni. Nazywało się Langeburg. poszedłem do karczmy i jakis gościu powiedział, że w jaskini nad miastem jest pewien potwór- Leech King. Wyruszyłem, aby się z nim zmierzyć, gdy dotarłem do niego po męczącej wędrówce zawalczyłem z nim i uciąłem mu głowe. Jako ze jestem, kolekcjonerem rzeczy no własnie takich wziąłem jego rogi, po czym ograbiłem mu jaskinie.
CDN.

Jak wam sie nie podoba ta hisoria to napiszcie na priv. dlaczego, bo chce wiedziec co jest złe.
Ostatnio zmieniony przez grasantka 07-09-2008, 18:31, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom