Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Rexu Story

Podoba się??
Tak
29%
 29%  [ 12 ]
Nie
70%
 70%  [ 29 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
Rexu 
Użytkownik



Wiek: 28
Dołączył: 25 Lis 2006
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 30-11-2006, 21:36   Rexu Story

Pewnego dnia obudziłem się nie wiedząc kim jestem ani gdzie sie znajduję. Pamiętałem tylko pewnego wielkiego demona. Jakaś kobieta powiedziała że znalazła mnie na polu przenicy ciężko rannego i mówiła też że byłem ledwo żywy. Pomyślałem że skoro mnie znalazla i zaopiekowała sie mną nie zostawiając na pastwe losu to musi mnie znać. I tak też było okazało się że jestem jej synem i mam młodszego brata - Natiusa. Zapisała mnie na treningi do mistrza Solidusa i spodobało mi się. Szkoliłem się w dziedzinie walki wręcz. Pewnego dnia gdy byłem na treningu u Solidusa zobaczyłem pewien błysk niedaleko okna. Gdy mistrz poszedł na chwilę do kuchni skorzystałem ze sposobności i oderwałem lekko odklejoną od ściany tapete. Nie uwierzyłem ale było tam pełno kasy. Zakosiłem wszystko i władowałem do plecaka. Gdy wracałem do domu wybiegła z niego moja matka i powiedziała że dwaj żołnierze porwali Natiusa. Mistrz Solidus wybiegł szybko i oświadczył że jestem gotowy na walkę z różnymi stworzeniami. Dał mi jakąś broń i dokładnie tyle samo kasy ile mu kiedyś zakosiłem. Matka dała mi kilka mikstur i pierścień mojego ojca którego zapomniał wziąć w swoją ostatnią podróż. Tak więc zwarty i gotowy wyruszyłem w drogę. Walczyłem , zabijałem i czasem przegrywałem. W końcu wyruszyłem w stronę Langeburge'a. To był szok. Spotkałem na moście demona którego widziałem przed przebudzeniem się. Udało mi się go pokonać. W Langeburgu spotkałem kogoś kto powiedział mi o Jaskini Leech Kinga. Jego też jakimś cudem pokonałem. Wyruszyłem dalej w strone Urkaden gdzie w podziemiach grasował straszny Minotaur który zginął od kilku moich ciosów. Teraz szukam burmistrza tego miasta. Następnie wyruszę w strone Świętego Drzewa Urkade.
_________________
hehe ja też cie pozdro Gumisiek;]
http://www.cyberpsycho.pl/?gracz=1118
www.mayu11.fora.pl
 
 
 
grasantka 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 45
Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2007
Wysłany: 07-12-2007, 22:02   

Nie zdradzamy fabuły gry. Rozmieszczenia przedmiotów i ich nazw, nazw bossów także.
3 dni na poprawę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom