Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Historia Miskov'a

Czy podoba się moja historia ?
Tak
54%
 54%  [ 12 ]
Nie
45%
 45%  [ 10 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Miskov
Użytkownik


Level: 19
Dołączył: 27 Kwi 2008
Wysłany: 27-04-2008, 00:46   Historia Miskov'a

Był jeszcze młody , lecz chciał się stać taki jak ojciec , potężny wojownik z wieloma zwycięstwami na koncie... Od małego trenował , lecz na treningach sie kończyło .
A jednak ! Pewnego dnia , odkrył w sobie przeznaczenie , już wiedział że zostanie kimś wielkim , bohaterem ! Stawał się coraz potężny , ćwiczył dniem i nocą , bez odpoczynku ... Nie przeszkadzały mu upadki , pragnienia . Wiedział że za kilka lat coś się wydarzy , ale nie wiedział dokładnie co ...

Po kilku latach spędzonych na dorastaniu z rodziną , jednym razem umówił się na spotkanie ze starym magiem , wysłannikiem Zefira , boga wiatru .
- Czy możesz mi pokazac wszystko , czego zechce ? - spytał się .
- Jeśliś jest na tyle wytrzymały , czemu nie ! Chociaż nikt jeszcze tego nie przeżył...
- Dam sobie radę , a co do podróży , chciałbym odwiedzić mojego ojca .
- No to lecimy !

I tak , na skrzydłach wiatru , ze świstem w uszach , dotarł na środek pustyni , gdzie zobaczył ojca walczącego z żołnierzem .

Walczyli długo , ojciec zręcznie unikał ciosów przeciwnika , lecz jeden celny cios mógł się okazać śmiertelny . W końcu tajemniczy wróg wyciągnął czerwono-żółty kamyk i strumień magmy wyleciał w stronę ojca , przed śmiercią zdołał wykrzyczeć :
- JESZCZE SIĘ ZEMSZCZĘ THANA... - i nie dokończył .

Po powrocie , uświadomił sobie , że musi sie zemścić za tatę , że dorwie tego opryszka i rozerwie go na kawałki...

Pewnego razu , zawitał do Mistrza Solidiusa z pytaniem :
- Mistrzu , przebyłem spory kawał świata , stoczyłem wiele walk z mocnymi przeciwnikami , stanełęm na przeciw losowi , nie załamałem się gdy osoba mi bliska zmarła ... Chcę wyruszyć w świat , odkrywać lądy i zabijać zło panoszące się wszędzie !
- Skoro jesteś gotów to muszę zadać ci jedno , ostateczne pytanie , kim chcesz zostać ? Pamiętaj , to jednorazowy wybór , drugiej szansy nie będzie .

Zamyślił się ... skoro ten zabójca użył magii musiał zostać... WOJOWNIKIEM !

- Zdecydowałem się , chcę być mężny jak mój ojciec , potężny jak wojownik !
- Dobrze , weź ten sprzęt i ruszaj w drogę , krętą i długą , w świecie magii i siły !

Kilka dni później zauważył "go" ... Zwał się Thanarg , bezlitosny komandor , nielojalny wąż ... ten który zabija i porywa . Nasłał przedziwną istotę a sam uciekł . To była pierwsza potyczka z boss'em !

Nie było trudno , znalazł w jego ciele sporo przydatnych przedmiotów i złota...

/// czy za krótkie ? i powiedzcie gdzie bledy , chce wiedziec ///
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 27-04-2008, 09:12   

Miskov napisał/a:
To była pierwsza potyczka z boss'em !
średnio ten "boss" wpasowuje się w klimat
Miskov napisał/a:
Nie było trudno , znalazł w jego ciele sporo przydatnych przedmiotów i złota...
j/w

i jeszcze jedno:
staraj się zbytnio nie ujawniać fabuły gry.
ogólnie chyba ok.
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom