Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Historia Olekx'a
Autor Wiadomość
Olekx 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Olekx
Level: 83
Wiek: 30
Dołączył: 20 Gru 2006
Skąd: Ze Szczecina
Wysłany: 07-06-2008, 19:43   Historia Olekx'a

Witam, nazywam sie Olekx i jestem wojownikiem i atakuje kazdego bez zastanowienia by odnalesc brata.

2 miesiące wcześniej... :

Pewnego dnia wstalem by pojsc z mama i Natiusem na grób ojca by zapalic znicz. Niestety zamiast nagrobku znalezlismy wykopana dziure, jak by ktos chcial ukrasc trumne. Wrocilismy do domu zdenerwowani i niestety zawiedzieni, ze moj tara lezy od kilku lat w trumnie, ktora zostala skradziona... Mojej matce konczyly sie srodki do zycia, gdyz oszczednosci po ojcu sie konczyly to postanowilem obslugiwac kase w karczmie w Eternii i poznalem tam wielu ciekawych ludzi, az nagle zobaczyłem sens swojego zycia czyli piekna dziewczyne o blond wlosach, zgrabnym ciele i ubrana w czerwono - zolta sukienke i pomyslalem, ze ona moze byc moja zona. Po chwili podszedlem do niej i zagadalem az nagle zostalismy przyjaciolmi. Dzien pozniej poszlismy razem do motelu, gdyz w moim domu jest wiecznie matka i mala maruda, czyli natius. Poszedlem z Lidia do motelu i nagle bylo wydarzenie na wielka skale czyli pierwszy goracy pocalunek a potem stosunek. Rano jak sie obudzilem to w telewizji mowili o zlodziejach cmentarnych co ogradali groby z zawartosci i zniczow i nagrobkow i sprzedawali je czeczeniastym. Po kilku dniach wrocilem do wioski Dilli wraz z moja dziewcyzna Lidia i przedstawilem ja mamie i Natiusowi , lecz mama nie akceptowala naszego zwiazku , lecz zawsze bede kochac Lidie. W nocy mi sie snilo, ze moj tata zyje i powiedzial mi , ze bede silnym wojownikiem i dam sobie rade w zyciu. Wczesnym rankiem powiedzialem mamie o moim snie i mama odpowiedziala, ze powinienem chodzic na praktyke do Solidiusa, czyli do przestarzalego dziada, ktory wydawal sie sympatyczny a tak wogole byl starym i skapym burakiem.


PS. Dokoncze jak wroce.
_________________
Witam,pewnie sie zastanawiasz, czy nie ma innego forum oprocz forum Suspecta, Grinsa , Sephyrotha? A własnie jest takie forum, gdzie pogadasz o MFO i ogolnej tematyce. Szeroki wybor poradnikow tylko na http://poradnikmfo.pev.pl/ ZAPRASZAM!
Ostatnio zmieniony przez Olekx 18-06-2008, 12:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 08-06-2008, 10:29   

Cytat:
Faza 1:

1. Przedstawienie historii gracza (bohatera), przed fabułą gry. Czyli jeśli grę zaczynamy w momencie porwania brata, to opisujemy wszystko, co się wydarzyło przed tym faktem, aż do momentu porwania. Oczywiście wszystko będzie musiało zostać wymyślone przez autora. Przeszłość gracza powinna także w pewien sposób wiązać się z fabułą gry - liczę na waszą wyobraźnie.

2. Faza pierwsza, jako że jest wymysłem gracza, powinna być oryginalna - znaczy się mało podobna do historii innych graczy.

3. Opowiadanie fazy pierwszej powinno mieć minimum jedną kartę A4 pisaną czcionką 12,
„Times New Roman”.

popraw.
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom