Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Nokia 5220 Xpresmusic
Autor Wiadomość
Matteuszek 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 172
Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2009
Wysłany: 05-06-2009, 15:18   

Szajsung a nie Samsung. Nokia i SE to najlepsze firmy produkujace telefony. Sam mam wspomniana przez ciebie Nokie 5220 xpress i jest bardzo dobra. wcale na nia nie narzekam i wcale sie nie zacina

Nokia 5310 telefon ladnie wyglada ale sprzedawczyni plusa mi ja odradzila powiedziala ze bardzo czesto sie psuje, rozlewa sie ekran.

Ale jak nie ja to moj brat(tz ja kupil) i co racja to racja w ciagu miesiaca 2 razy zepsol mu sie ekran. Nie polecam tego telefonu.
 
 
Evil 
Użytkownik


Level: 1
Wiek: 27
Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: 05-06-2009, 15:36   

Matteuszek napisał/a:
SE to najlepsze firmy produkujace telefony..


buahahahhaa nie no spadłem z krzesła jak to przeczytałem ><

btw. jeśli chcesz muzyczną nokie to najlepsza jest 5800 ; >
_________________

 
 
Fracksh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fracksh
Level: 111
Świat: 3
Wiek: 28
Dołączył: 26 Gru 2008
Skąd: Bw-o
Wysłany: 05-06-2009, 15:42   

Wiem... dużo Nokii mi się podoba byle tylko jakość dźwięku była dobra a reszta mi lotto;>
_________________
 
 
 
Afirion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 20 Gru 2005
Wysłany: 05-06-2009, 16:15   

Jako ktoś kto posiada nokie N73 mogę polecić ten model. Gdyby ktos dawął mi jakiegoś Samsunga,Sony Ericssona czy jakaś nokie Xpress music z najnowszymi nowinkami technicznymi oddał bym mu ją bez wahania, one nie mają Symbiana! teraz jeżeli widzę jakiś tel bez symbiana i wezmę go na chwile by sie nim "pobawić" to zaraz oddaje go włascicielowi, tel z zwykłym OS ( nawet muzycznym czy kij wie jakim jeszcze) nigdy nei dorówna pod względem możliwości"smartfonom"

co do odtwarzania muzyki na głośniku: Cudów nie ma, w koncu to komórka i nieprędko usłyszymy telefony które mają jakość dźwięku jak chociażby głośniki z laptopów... Jednak na + za N73 przemawia to, ze dźwięk wydobywa sie z 2 głośniczków, zatem mamy "stereo", gra ona dosyć głośno i nawet ustawiona na full nie trzeszczy tak strasznie ( nie mówię, ze jest cudownie - ale w porównaniu z chociażby najnowszymi SE music ed wypada zdecydowanie lepiej... zarówno pod względem "soczystości" dźwięków jak i głośności ( SE ustawiony na full grał ciszej niz moja nokia ustawiona na 50%...) na temat LG i Samsungów sie nie wypowiadam - widziałem tylko po 1 modelu z danej firmy tak wiec nie była by to obiektywna ocena...
_________________

Chcieliśmy dobrze a wyszło jak zawsze...
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 05-06-2009, 17:16   

"jakaś nokie Xpress music z najnowszymi nowinkami technicznymi oddał bym mu ją bez wahania, one nie mają Symbiana!"
nokia 5800 xpress music ma symbina s60 5th g;) inne iksemki chyba też mają jakiegoś symbiana, no i niektóre inne telefony niekoniecznie pracują na symbianie (a raczej będą, np. taki SE Idou)
edit:
a co do jakości dźwięku - 5800 też ma głośniki stereo
_________________


 
 
 
Afirion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 20 Gru 2005
Wysłany: 06-06-2009, 10:28   

Ja tutaj nie odnosiłem si edo modelu 5800 lecz do 5220, a skoro 5800 ma symbiana to nawet w ciemno mogę ja polecić ze względu na możliwości, nie wiem jak z wytrzymałością i żywotnością baterii oraz ergonomią obsługi, ale to już nie moja sprawa xD
_________________

Chcieliśmy dobrze a wyszło jak zawsze...
 
 
xxxadootooxxx
Użytkownik


Nick: vilshion
Level: 122
Dołączył: 17 Sty 2009
Wysłany: 06-06-2009, 10:35   

ja mam 5800

I narazie ze wszytkiego jestem zadowolony

5220 Też niezła :grin: :-P
_________________
 
 
 
Darksteel 
Użytkownik



Dołączył: 05 Cze 2009
Wysłany: 06-06-2009, 11:03   

5220 niezła? To jest tylko totalny szajs .Cała trzeszczy grać ,gra jak 5310 ..Aparat totalna porażka .Aktualnie mam 5310 około 9 miesięcy i jeszcze nigdy mi się nie popsuła ,tylko 2 tygodnie teamu wpadła do kibla i nic jej nie jest..Pod względem dźwięku nawet może być ,ale aparatu to nie polecam

P.S jakieś 2 miesiące temu szwagier nówke 5220 na allegro sprzedawał za 250zł xD
 
 
Paczek 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: nie podam^
Level: 45
Wiek: 31
Dołączył: 22 Lis 2008
Skąd: Płock
Wysłany: 07-06-2009, 18:31   

ja mam 5200 i jestem bardzo zadowolony, jedno co mi się nie podoba to słaby aparat... Jest to telefon muzyczny i według mnie głośny. SE są najgorsze szybko się psują...
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom