Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Rejestracja PS3
Autor Wiadomość
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 29-10-2009, 17:43   Rejestracja PS3

No to tak : chcę zarejestrować moje Ps3. Wchodzę sobie na stronę http://uk.playstation.com/registration/ , niby wszystko ok, klikam SING UP.
Akceptuję regulamin, podaję datę urodzenia (30.01.1995) i nagle wyskakuje mi

Cytat:
You do not meet the eligibility requirements for the creation of a master account.

You will need a parent or legal guardian to help you create an account.



Note to parent or guardian:

You must have a PlayStation®Network master account to create a sub account for your child. There may be additional eligibility requirements in your country.


Coś tam angielskiego umiem, więc zrozumiałem, że coś tam się nie kwalifikuje do utworzenia konta głównego oraz, że muszę mieć rodzica/prawnego opiekuna, który pomoże mi utworzyć konto.

Klikam Continue, teraz mam wpisać ID i hasło. Wpisuję login i hasło, którym chciałbym się posługiwać.
Fail! Moje niedoczytanie - to konto musi już istnieć. Tyle, że gdyby istniało, nie musiałbym rejestrować tego.

No to co teraz zrobić? Przecież nie będę fatygował starszych (a raczej starszej, która w ogóle się nie zna na tych sprawach),
żeby założyli sobie konto.

Aha, jeszcze jedno.
Po wejściu na tą stronę w prawym górnym rogu pojawia mi się
Cytat:
PlayStation®Network On


A między "Network" a "On" mam zielone światełko. Czyli jednak mam podłączone Ps3 do neta (problem, który opisywałem w wakacje)?
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 29-10-2009, 18:57   

najlepiej zarejestruj się przez konsolę, utworzysz sobie wtedy tzw. master account,
a jak przez www to lepiej robić to na polskiej stronie
ewentualnie opisz problem na forum ps3site.pl
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom