Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: minek123
28-07-2010, 23:17
Leviathan i żołnierz.
Autor Wiadomość
songohan 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 117
Wiek: 30
Dołączył: 29 Lis 2009
Skąd: Toszek
Wysłany: 26-07-2010, 14:57   Leviathan i żołnierz.

Witam wszystkich.

Otóż mam 2 problemy.
1 problem to drabina prowadzącą do Oazy Leviathana. Jakiś czas temu byłem w tej oazie ale niewiedziałem że muszę wziąść jakiś klucz z skrzyni ,a ponieważ niemiałem ruchów na powrót a nie chciałem żeby jakiś koleś mnie ubił i miał z tego satysfakcje to postanowiłem że padnę i później już tam nie szedłem. Kilka dni temu gdy chciałem iść po ten klucz okazało się że niestety drabina jest zawysoko więc poszedłem do karczmy i pogadałem ze wszystkimi NPC ,ale to nic nie dało no to popatrzyłem na liste bossów od innych graczy i zauważyłem że przed leviathanem mają ubite 3 inne potrowy Niebieską Kobrę, Chimerę i Nieumarłego no to pomyślałem że trzeba je pierw ubić. To też tak zrobiłem po pokonaniu tych 3 bossów powróciłem do karczmy ponownie porozmawiałem za każdym NPC i poszedłem do podziemi Oasis ale okazało się że drabinka nadal jest zawysoko i już niewiem co ja mam zrobić. Może muszę jakoś dźwignie ustawić ? Szukałem w googlach czy jest coś o drabinie prowadzącej do leviathana ale nic nie znalazłem. Znalazłem tylko że żeby walczyć z Leviathanem muszę mieć Księżycową Okaryne i kartkę z nutami.
I tu zaczyna się 2 problem z żołnierzem Devos.
Księżycową Okaryne zdobyłem po zabiciu nieumarłego , a kartkę z nutami mogę zdobyć tylko od żołnierza devos więc przybyłem do Devos i poszedłem porozmawiać z żołnierzem Devos to zamiast odpowiedzieć mi to co miał ,odpowiedział że "niemogę uwierzyć że przegraliśmy" czy coś w tym stylu oczywiście znów poszedłem do Karczmy w oasis i pogadałem z wszystkimi po czym wróciłem do Devos ,ale żołnierz devos znów powiedział to samo. I już nie wiem co mam robić może mi ktoś pomóc ? :-(


Z góry dziękuję
_________________
Staram się poprawnie pisać po polsku
.
 
 
 
Kyrstron 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Kyrstron
Level: 52
Świat: 3
Dołączył: 05 Maj 2009
Wysłany: 26-07-2010, 15:37   

jej może tak:

1. wejdz w solucje na forum czyli questy-od dill do folhord klikasz link i masz juz solucje lecisz na dół i tam masz na 41284% napisane co zrobic zeby dojsc do leviathana
2. jeśli w rozmowie z żołnieżem devos wybrałeś zeby mu zapłacic 1kk to już z nim nie zawalczysz

pzdr songohan to ja Lays :)
 
 
 
songohan 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 117
Wiek: 30
Dołączył: 29 Lis 2009
Skąd: Toszek
Wysłany: 26-07-2010, 15:49   

1.Na solucji już byłem mam wszystko zrobione tak jak tam jest napisane i drabinka nadal nieczynna.
2.Rozmawiałem z żołnierzem devos ale ani razu nie pytał mnie o kase anni nic co prowadziło by do tego że mi odda kartkę z nutami. Za każdym razem odpowiada to samo "Niemogę uwierzyć że przegraliśmy"

Masz jeszcze jakieś mądre rady ?

Jeszcze raz przypominam że byłem już kiedyś w Oazie Leviathana ,ale specjalnie padłem ,a kilka dni temu po wbiciu kilku lvl`i postanowiłem znowu tam pójść i była drabinka zawysoko.

Pozdrawiam.
_________________
Staram się poprawnie pisać po polsku
.
 
 
 
Kyrstron 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Kyrstron
Level: 52
Świat: 3
Dołączył: 05 Maj 2009
Wysłany: 26-07-2010, 15:51   

trudno musisz jeszcze raz cisnąć za pomocą dźwigni to nie kosztuje dużo ruchów
 
 
 
songohan 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 117
Wiek: 30
Dołączył: 29 Lis 2009
Skąd: Toszek
Wysłany: 26-07-2010, 16:00   

Jaką dźwignię ? Przecież już miałem wszystko zrobione więc jakim cudem mogło się zresetować.

Jakby ktoś nie wierzył oto dowód że tam byłem.
_________________
Staram się poprawnie pisać po polsku
.
 
 
 
Kyrstron 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Kyrstron
Level: 52
Świat: 3
Dołączył: 05 Maj 2009
Wysłany: 26-07-2010, 16:07   

czy to jest jakaś dla ciebie ujma? idź jeszcze raz też tak miałem poszedłem jeszcze raz i git było
 
 
 
songohan 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 117
Wiek: 30
Dołączył: 29 Lis 2009
Skąd: Toszek
Wysłany: 26-07-2010, 17:25   

Zrobiłem te dźwignie tak jak pisało w tym poradniku http://poradymfo.mojeforum.net/temat-vt65.html ,ale to nic nie dało macie jakieś inne rady ?
_________________
Staram się poprawnie pisać po polsku
.
 
 
 
Kyrstron 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Kyrstron
Level: 52
Świat: 3
Dołączył: 05 Maj 2009
Wysłany: 26-07-2010, 19:31   

http://docs.google.com/View?id=dgnrbthg_7g83p9xgh

solucja która się znajduje tutaj na forum

a poza tym skoro już tam 1 wszedłeś to 2 raz nie powinno być problemu
 
 
 
songohan 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 117
Wiek: 30
Dołączył: 29 Lis 2009
Skąd: Toszek
Wysłany: 26-07-2010, 19:55   

Już pisałem że przeczytałem tą solucje i zrobiłem tak jak pisało ale to nadal nie działa.


GM może ty coś doradzisz ?

[ Dodano: 27-07-2010, 09:51 ]
GM może ty byś spróbował mi pomóc ? Bo zrobiłem wszystkie dźwignie od nowa i nadal jest zablokowane wejście do Oazy to chyba jest błąd nieprawdaż ? Czekam na twoją ODPOWIEDŹ.


Pozdrawiam.
_________________
Staram się poprawnie pisać po polsku
.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom