Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: minek123
13-08-2010, 15:44
Tunel i Zbiornik
Autor Wiadomość
hapejupu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 103
Dołączył: 12 Sie 2010
Wysłany: 12-08-2010, 08:52   Tunel i Zbiornik

Mam dwa problemy, a mianowicie:
-nie wiem gdzie się znajduje, i jak się dostać do Tajnego Tunelu Folhord.
-w Zbiorniku na Ścieki są pompy. Co zrobić aby do nich przejść i jedna z nich ani drgnie i nie wiem co z tym zrobić...


POMÓŻCIE...
 
 
ambity 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Evo
Level: 67
Dołączył: 11 Maj 2007
Wysłany: 12-08-2010, 10:35   

Cytat:
Teraz na rynek, a następnie do karczmy tam idziemy się wyspać a następnie idziemy pogadać z nieznajomym ( prawa strona karczmy) on mówi nam o tym abyśmy dokładnie przeszukali miejsce naszego wypoczynku wiec znowu bierzemy nocleg. Otwieramy kluczykiem szafkę a tam znajdujemy Brunatny Topor oraz Miksturę Regeneracji lv1 następnie obok kwiatka na samej górze będzie wisiała kartka bierzemy ja i do lustra (bierzemy z szafki pod lustrem gem szczęścia) tam odczytujemy „[…] przesuń regal […] „ niezwłocznie to robimy niestety… nie da rady potrzebny łom idziemy wiec do scythe tam do warsztatu grothera ( podziemia scythe-miejsce walki z bechemot kingiem) kupujemy łom i s powrotem nocleg w karczmie otwieramy właz i jesteśmy w tajnym tunelu. Tam bierzemy najpierw ze skrzynki Gem HP+ a następnie wyciągamy z pajęczyny Kamień z literka Ś oraz otwieramy skrzynie przy końcu tunelu tam znajdziemy różne itemy w zależności do tego ile wrzuciło się do fontanny. Wychodzimy z tunelu i walczymy z Strażnikiem Portu.


Co do pogrubionej części - musisz wziąć nocleg aż pojawi się nieznajomy (na pewno go zauważysz). Trzy razy wystarczy. Nieznajomy do nas podbiega - wcale nie znajduje się po prawej stronie Karczmy.

Cytat:
Po wejściu kierujemy się od razu na lewo tam uruchamiamy pompę, następnie kierujemy się w dół tam widzimy skrzynkę ( tarcza krasnoluda). Następnie na północny wschód i po schodkach gore tam zgodnie z kolejnością odkręcamy zawory: lewy (3) tam tez znajdziemy w skrzynce Czempioński Topor, a poniżej skrzynka ( zbroja templariusza), następnie Prawy (3), Lewy (2), Prawy (1), Lewy (1). Zanim jednak odkręcimy wszystkie zawory warto stracić trochę więcej ruchów i pozbierać resztę skrzynek. Kiedy odkręcimy już to wszystko wracamy do pompy ponowie ja uruchamiamy i wracamy ta samo sama droga, co szliśmy poprzednio do kolejnych zaworów z jednym wyjątkiem teraz idziemy ponowie po schodkach w gore w centralnej części mapy. Niestety postać nie może tam wejść i informuje nas ze jest za wysoko schodzimy wiec i po lewej stronie od pompy znajduje się drabina bierzemy ja, wracamy przekręcamy dźwignię i mamy cerbera


Zapewne już zacząłeś odkręcać te zawory.. Jeżeli już nie możesz wziąć żadnej skrzynki ani odkręcić zaworu, to uruchom pompę (na lewo od wejścia do Zbiornika Ścieków).

Cytaty - https://docs.google.com/View?id=ddjhx7xp_1dbnzd5ch
 
 
KochamJustyne
Użytkownik



Nick: KochamJustyne
Level: 10
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sie 2010
Wysłany: 12-08-2010, 17:15   

Na początek w imieniu ekipy my-fantasy.net chciałbym cię powitać na forum.Życzę miłego pobytu!
 
 
hapejupu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 103
Dołączył: 12 Sie 2010
Wysłany: 13-08-2010, 07:20   

Dzięki za przywitanie i za podpowiedź. Wszystko działa...;D
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 17-08-2010, 12:40   

A te cyfry liczą się od góry czy dołu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom