Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z niebieskim smokiem :(
Autor Wiadomość
naziak
Użytkownik


Level: 42
Dołączył: 23 Wrz 2010
Wysłany: 23-09-2010, 16:05   Problem z niebieskim smokiem :(

Witam
mam taki problem gdy chce dojść do Niebieskiego S. jest ostatnia barykada ona nie chce sie otworzyć ... mam przełączone wszystkie przełączniki (potwierdzenie w linku poniżej) nie wiem w czym problem grałem na Mozilli i explorerze.Może problem to fakt że najpierw zabiłem skrzydlatego a potem chciałem smoka... :???: Wie ktoś jak mi pomóc :?:
z góry thx :mrgreen:

zdjęcie mapy z opisem gdzie byłym itd itp....
:arrow: :arrow: :arrow: Zdjęcie Mapy !!!
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 23-09-2010, 16:18   

Wróc się i poprzełączaj inne... chyba.
 
 
naziak
Użytkownik


Level: 42
Dołączył: 23 Wrz 2010
Wysłany: 23-09-2010, 16:33   

które?
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 23-09-2010, 16:38   

A myślisz że wiem? Dawno tam nie byłem, lecz jestem pewien, że da się tam wejść.Ewentualnie zostawiłeś jakąś dźwignię.

[ Dodano: 23-09-2010, 16:41 ]
Chociaż... domślam się. Daj obrazek, na którym są ponumerowane dź3wignie (w kolejności, w jakiej naciskałeś :)
 
 
naziak
Użytkownik


Level: 42
Dołączył: 23 Wrz 2010
Wysłany: 23-09-2010, 17:48   

nie ma szans ... byłem wszędzie po 2 razy...
aha i masz mape !!!!
to powiedz mi o co chodzi???
kolejny bład!!!!
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 23-09-2010, 18:38   

naziak napisał/a:
aha i masz mape !!!!
to powiedz mi o co chodzi???
kolejny bład!!!!


że co??

masz wyciąg z solucji:
Cytat:
Tunele to długa, skomplikowana i trudna do przebycia lokacja, więc dokładnie czytajcie gdzie trzeba iść, żeby się nie zgubić.

Od wejścia podchodzimy do wnęki w murze i przekręcamy w niej przycisk otrzymanym od Kalvadora kluczem. Wrota na prawo otwierają się więc przechodzimy przez nie

i na rozgałęzieniu dróg wybieramy tą na samym dole. Prowadzi ona do skrzynki zawierającej

12345 G. Wracamy do rozgałęzienia i idziemy w kierunku północno-wschodnim

ignorując pierwszą odnogę w prawo, a wchodząc dopiero w drugą równoległą. Przełącz przycisk znajdujący się na końcu tunelu i ponownie wróć do rozgałęzienia. Teraz

widzisz dwa tunele w kierunku północnym. Wybierz ten po prawej stronie i idź nim cały czas aż dotrzesz do kolejnego przełącznika. Po przełączeniu go znów wróć do

rozgałęzienia i wejdź w pierwszy od lewej tunel wiodący początkowo do góry, a zaraz potem odbijający w lewo. Idąc nim, skręć w dolną odnogę aby wydobyć ze skrzynki

KOLCZASTĄ TARCZĘ. Wróć z odnogi i idź dalej tunelem aż dotrzesz do trzeciego przycisku, który naturalnie uaktywniasz. Znów wracamy do głównego rozgałęzienia

i skieruj się na południowy zachód. Zignoruj pierwszą odnogę skręcającą w prawo, gdyż już ją wcześniej wykorzystaliśmy, skręć za to w drugą prawą odnogę głównego

tunelu. Zabierz 3 x MIKSTURA ŻYCIA LV4 ze skrzynki i idź dalej tunelem w dół, a później w prawo. Dotrzesz do kolejnego rozwidlenia, z prawej strony jednak dalszą

drogę zablokuje nam barykada, więc przełączamy przycisk po lewej stronie. Teraz niezliczony raz wracamy do głównego tunelu podziemi i kierujemy się w kierunku

północno-wschodnim. Ignorujemy oba szyby prowadzące na północ i idziemy dalej na wschód. Widzimy ogromną barykadę kamieni (domyślamy się że to ta barykada, którą

chce przekopać Kalvador). Ją też jednak ignorujemy i zmierzamy odnogą w prawo i w dół, biorąc zakręt na pierwszej możliwej odnodze w prawo. Idziemy kolejnym tunelem

w górę i skręcamy na samej górze w lewo przełączając kolejny już przycisk. Teraz schodzimy z powrotem w dół tunelem i wracając do głównej drogi nadal kierujemy się

na południe. Widzimy kolejny przełącznik w dolnym lewym rogu, więc nie namyślamy się długo i jego także przyciskamy. Teraz idziemy końcówką tunelu w prawo aż

docieramy do wyjścia z Tuneli Devos (choć jeszcze tu niebawem wrócimy).

z tym szukaj błędów :mrgreen:
 
 
naziak
Użytkownik


Level: 42
Dołączył: 23 Wrz 2010
Wysłany: 23-09-2010, 19:04   

a przeczytałes to chociaż i to co ja napisałem ja najpierw byłem u skrzydlaka...

[ Dodano: 23-09-2010, 19:10 ]
no już wszystko jasne :-D :-D :-D
musiałem na inny komputer wejść. ale thx za próbę pomocy
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 23-09-2010, 20:28   

:-| :-| :609: :609: :facepalm:
 
 
malvina 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: malvina
Level: 172
Dołączył: 28 Gru 2010
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 30-12-2010, 20:22   

I co z tego że byłes u skrzydlaka?
Musiałeś jakąś dżwignie pominąć
_________________
Na studiach zawaliłem kilka przedmiotów na egzaminie, mój przyjaciel zdał wszystkie. Dziś on jest inżynierem w Microsofcie. Ja jestem właścicielem Microsoftu. - Bill Gates
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom