Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Historia Kochanki Nocy X
Autor Wiadomość
Kochanka Nocy X
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 7
Świat: 3
Dołączył: 26 Lut 2011
Wysłany: 26-02-2011, 15:35   Historia Kochanki Nocy X

Zaczęło się pewnego chmurnego poranka w którym okazało się że będzie wojna magów.
Mój kochanek wyruszył na wojnę i ofiarował mi swoje rękawice a ja zostałam....
Pod koniec wojny popytałam zwycięzców wojny.
Okazało się że nie przeżył jako jedyny :evil:
Bardzo zdenerwowana i pełna nienawiści zaczęłam się mścić.Znienawidziłam zabójców,a potem każdą istote która zabija.....
Wyznaczono nagrodę za moją głowę więc uciekłam do wioski Dill
Nie chciano mnię przyjąć ale znalazła się dobra kobieta imieniem Amoria i przyjęła mnie do domu....
Chciałam się zemścić za mojego kochanka więc postanowiłam szkolić się u mistrza Solidusa
Podjęłam drogę magii ale potem okazało się że porwali mojego brata,natiusa.
Reszta była według przebiegu gry aż do końca.....
Przekraczając granicę czasu i przestrzeni dostałam się do zabójcy :-D
Rzuciłam się na niego odpowiądając
-Pożałujesz za śmierć mego kochanka...
Zaczęła się długa walka z której wyszłam dobrze :-)
Od tamtego czasu nie byłam pełna nienawiści i zaczełam pomagać ludziom.

[ Dodano: 26-02-2011, 15:38 ]
dokończe historie kiedy będe mieć wenę :mrgreen:
 
 
nephentes 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: nephentes
Level: 100
Wiek: 26
Dołączył: 18 Lut 2011
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-02-2011, 06:56   

Fajna historia :mrgreen: Dokończ jak najszybciej.
_________________
Jeśli chcesz coś osiągnąć zrób to.
 
 
Kochanka Nocy X
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 7
Świat: 3
Dołączył: 26 Lut 2011
Wysłany: 06-03-2011, 18:54   

BIOGRAFIA REAL:
Wczesne lata:
Urodziła się jako ostatnia z trójki rodzeństwa. Jej rodzice wyemigrowali do Chicago z małej miejscowości Płochocin pod Warszawą. Rodzina osiedliła się w dzielnicy Avondale, tam też Makina się wychowała. Ojciec pracował jako robotnik budowlany, matka pracowała w restauracji jako kelnerka. W wieku 12 lat poznała jak się z czasem okazało miłość swojego życia Spudiński Celli
W piątej klasie została przeniesionia dyscyplinarnie do innej szkoły w związku z pobiciem nauczyciela wychowania fizycznego. W szóstej klasie pomimo przejawianego talentu matematycznego została wyrzucona ze szkoły za spowodowanie zamieszek dwu dniowych zamieszek na terenie szkoły. Ogniskiem konfliktu była sprawa pobicia ucznia przez jednego z nauczycieli.

Życie w Chicago:
Makina już w młodym wieku wykazywała wiele talentów, jako nastolatka
pomagał w księgowości restauracji Hot Doug’s przy Califormia Ave, gdzie pracowała jego matka. W 1980 odkupił od właściciela wspomnianą restaurację i po roku ją wyremontował. Mieszkając w ubogiej dzielnicy poznała dobrze tamtejszą działalność przestępczą. W jej restauracji stołowali się bossowie wielu gangów. Nie udowodniono jej nigdy żadnych powiązań ze światkiem przestępczym, a w szczególności z gangiem South Side. Plotki głosiły, że to ona była księgowym tego gangu. Po śmierci ojca w 1983 sprzedała restaurację i przeprowadziła się do Cloverdale (zachodnia część Chicago).
W 1985 roku poślubił Spudiński Celli z którą stale się przyjaźniła od 12 roku życia.

Więzienie:
W lipcu 2006 roku doszło do próby napadu na posiadłość Makiny Czulińskiej. W strzelaninie zginęła jej mąż i siedmiu napastników. Czterech z nich zginęło na terenie posiadłości, kolejnych trzech w wypadku drogowym podczas ucieczki skradzionym samochodem. Pościg prowadził sam poszkodowany. Do dnia dzisiejszego nie wiadomo ilu w sumie było napastników. Tego samego feralnego dnia Makina opuściła USA prawdopodobnie drogą morską. Władze wydały za nią międzynarodowy list gończy. W sierpniu 2008 roku Makina została aresztowana w Warszawie i osadzona w polskim więzieniu Białołęce. Amerykański wydział sprawiedliwości wystąpił o jej ekstradycję. Po trzech miesiącach pobytu w Białołęce została przewieziona do Chicago. Postawiono jej zarzuty zabójstwa czterech osób i nieumyślnego spowodowania śmierci trzech osób. Sąd uznał że w czterech przypadkach oskarżona przekroczyła możliwości obrony własnej , a w pozostałych trzech przypadkach uznał niewinność Makiny. Sąd skazał ją na 25 lat więzienia i osadził w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze. :sad:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom