Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: minek123
20-07-2010, 12:47
Las Cieni (Folhord) - Magiczna bariera?
Autor Wiadomość
rotfly 
Użytkownik


Level: 68
Dołączył: 01 Kwi 2010
Wysłany: 20-07-2010, 01:43   Las Cieni (Folhord) - Magiczna bariera?

Witam, mam problem... Xd Otóż w lesie cieni w miejscu, gdzie według źródeł wszelakich znajdować się powinien duszek zadający pytanie, ja napotykam coś, co postać opisuje jako "jakaś magiczna bariera". Czy jest to błąd? Nigdzie nie mogę znaleźć zupełnie nic na ten temat, nawet w solucji. Nie trzymałem się jej ściśle, więc może to spowodowało, że po prostu najzwyczajniej w świecie zablokowałem sobie część gry... Cóż, na swojej drodze spotkałem tylko jednego duszka, a w solucji mowa jest o dwóch... Co więcej, w miejscu, do którego jak mniemam dojście prowadzi przez tę barierę, coś błyszczy... Podejrzewam, że jest to kluczyk do otwarcia skrzynki w tajnym tunelu w Folhord, ponieważ nigdzie indziej nie mogę go znaleźć i najzwyczajniej w świecie nie mogę jej otworzyć... Proszę o pomoc, ewentualne sprostowanie jeżeli się mylę. Z góry dziękuję,
rotfly
 
 
Kondziuszek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: kondzio93
Level: 190
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lip 2009
Skąd: O$KA
Wysłany: 20-07-2010, 09:23   

Powinny być 2 duszki :P odpowiedzi to Człowiek i Ogień xD Lecz dlaczego ci ten Duszek mówi "jakaś magiczna bariera" albo może źle to zrozumialem. Moja pamięć jest nikła xD lecz chyba powinieneś pogadać z kimś w karczmie o Drzewcu i Grizlim.
 
 
ambity 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Evo
Level: 67
Dołączył: 11 Maj 2007
Wysłany: 20-07-2010, 09:25   

W karczmie Folhord jest Podróżnik, który da Ci Amulet Słońca.
 
 
Kondziuszek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: kondzio93
Level: 190
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lip 2009
Skąd: O$KA
Wysłany: 20-07-2010, 09:33   

a pogadales z tym co chce kwiat nie zapominajki ? xD nie pamietam tego ale probuje jakos pomóc :)

I co daje ten amulet jaki jest opis xD
 
 
rotfly 
Użytkownik


Level: 68
Dołączył: 01 Kwi 2010
Wysłany: 20-07-2010, 22:29   

Nic o żadnym kwiecie niezapominajki nie wiem. Zadanie u podróżnika z kwiatem paproci już wykonałem, ale nie dał mi żadnego amuletu, chyba, że czegoś nie pamiętam. Ten amulet to był zwykły eqipment czy przedmiot specjalny? Teraz tylko mówi o bogactwie, jakie da mu ten kwiat. Co do duszków, spotkałem tylko jednego, a w miejscu, gdzie ma być drugi nawet go nie ma... Jeszcze jakieś pomysły?

[ Dodano: 24-07-2010, 22:00 ]
Jak na razie wszystko stało się dla mnie jasne. Właśnie doszedłem do Folhord drugą postacią. Amulet trzeba mieć, żeby zamiast magicznej bariery pojawił się duszek. Nie jestem tego pewien, ale straciłem go w momencie gdy oddałem podróżnikowi Kwiat Paproci, więc moja obecna prośba jest następująca. Czy jeśli się nie mylę co do Amuletu, jest możliwość odzyskania go? Bo jeżeli zrobione jest to tak, że się nie da, to coś jest chyba nie tak. Czy naprawdę trzeba się dokładnie trzymać solucji, żeby nie zamknąć sobie drogi do niektórych całkiem ważnych elementów w grze, w które gracz niekiedy inwestuje ciężko zdobyte 10kk? Moim zdaniem tak nie powinno być...
 
 
HardcoOor 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 39
Wiek: 29
Dołączył: 06 Maj 2010
Wysłany: 02-08-2010, 09:05   

Mam ten sam problem :/
I dołączam się do prośby czy można coś z tym zrobić??
Bardzo proszę o odpowiedź
 
 
Xevor 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Xyrael
Level: 91
Dołączył: 05 Lut 2011
Wysłany: 10-04-2011, 11:46   

Widzę że nie tylko ja popełniłem ten błąd :sad:
Jeśli można byłoby coś z tym zrobić... to bylibyśmy wdzięczni :)
 
 
xert 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Nein
Level: 122
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lut 2011
Wysłany: 10-04-2011, 20:07   

Zmartwię was. Nie jesteście pierwsi ( : ( ) i zapewne nie ostatni. Było dużo apelów, wiadomości i prób do Tomi'ego, ale niestety - bez skutków. Takich "pułapek" w grze jest niewiele (przykład fontanna w Folhord czy nie zabranie medalionu w podziemiach w Ballis) na szczęście zazwyczaj oznacza to stratę kilku itemków, w gorszych przypadkach bossa. Niestety ; (
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom