Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
przygoda my fantasy cz 1 : Od dili do urkaden :)
Autor Wiadomość
besty12 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Steve
Level: 99
Wiek: 96
Dołączył: 27 Lis 2012
Wysłany: 06-12-2012, 18:49   przygoda my fantasy cz 1 : Od dili do urkaden :)

na początku mój brat ( Edison ) Rozpoczoł gre. Później mi sie spodobała więc chcialem ją rozpocząć rozpoczolem w domu w dili później poszedlem do amroji i natiusa do amorji natiusa i wreszcie wyszedlem ;d oszedlem do solidusa i klikalem wszystko zapytalem sie edisona kim on jest powiedzial wojem i ja tez stalem sie wojem noi poszedlem z dili poszedlem do miasta eternia na lvl 1 i pozniej na most chcialem zbaczyc co tam jest ale zaatakowal mnie raps o niestety :572: noi respalnowalem sie w eterni wtedy expilem i expilem i expilem :d noi wtedy zdobylem 5 lv poszedlem na rapsa i znowu :572: ;d wiec wtedy expilem na 6 i wtedy bylo odwrotnie raps :572: a ja sie z niego :mrgreen: ( śmialem ) wtdy :569: ( oglosilem to ) edisonowi niestety rano o 9:ileś ;d więc expilem i zapytalem sie gdzie krolowa szerszeni wtedy na 12 ją zilem w pysk za pierwszym razem później nie moglem sie doczekac aby isc do jaskini króla liczów.... i wreszcie tam poszedlem zabijalem potwory jak szalony. Ale wtedy zrozumialem : " Po co se chodze po potworach tu i tam? trace ruchy tylko! musze sie ogranąć i pójść na kamienne nietoperze " I tak zrobilem. poszedlem na kamienne nietoperze dalem dwa na dwa hity poszedlem na leech kinga ale mnie :572: wiec poszedlem na sowy ale tez mnie dedly wiec poexpilem na 14 lvl i je ubilem ale troche dlugo bo ja glupi zapomnialem zalozyc broni ;d ale i tak dostalem urkaden i expilem na nowych potworkach Tak zakończyła sie moja pierwsza część opowieści

[ Dodano: 22-12-2012, 13:43 ]
expiłem do 16 lv i poszedlem do labiryntu przeszedlem go bylem jeden krok przed dzikusem ale mnie potwory zabiły więc wtedy ide znowu i poszedlem na dzikusa walilem walilem i mial 1000 HP ale sie uciszylem a tu nagle się uleczył a ja " co do jasnego demona?! chyba go nie ubije " ale walilem i go ubilem wtedy zdobylem 17 lv expilem na 18 i poszedlem na króla liczów i go zabilem :) wtedy patrze w poradnik oo! teraz minotaur i wszedlem do podziemi i znowu jeden krok przed minotaurem ale mnie gracz zabil kolejnego dnia do niego doszedlem i ja go zabilem
( minotaura ) i poszedlem na 20 na serafina ale mnie dedl na 21 tez 22 tez 23 tez i na 24 TEŻ! więc kupiłem na targu sobie zbroje i na 24 go ubilem pozniej zabijalem orka ale on mnie dedal pozniej smoka :) i go zabilem na 26 orka tak samo i zyskalem pierwszy gem : HP PLUS *
ale gorzej z duchami gothar ale Edison mi pomógł je ubić na 29 ale sie ucieszylem jak zdobylem devos... wtedy bralem sie za hydre i ją ubilem na 32 :( pozniej kamiennego golema przy darmowej zmianie statystyk :) na 32 pozniej rapsa #2 ... ale sei z nim trudzilem .... na 36 go ubilem pozniej niebieski smok ktory mnie na hita bral na 37 pozniej zodbylem 40 i wszystko poszlo dobrze... pozniej poszedlem do nordii a pozniej na skrzydlatego demona mówiąc ( napewno go nie ubije... jestem za slaby ... ) ale go jednak na 40 ubilem....

[ Dodano: 22-12-2012, 13:43 ]
expiłem do 16 lv i poszedlem do labiryntu przeszedlem go bylem jeden krok przed dzikusem ale mnie potwory zabiły więc wtedy ide znowu i poszedlem na dzikusa walilem walilem i mial 1000 HP ale sie uciszylem a tu nagle się uleczył a ja " co do jasnego demona?! chyba go nie ubije " ale walilem i go ubilem wtedy zdobylem 17 lv expilem na 18 i poszedlem na króla liczów i go zabilem :) wtedy patrze w poradnik oo! teraz minotaur i wszedlem do podziemi i znowu jeden krok przed minotaurem ale mnie gracz zabil kolejnego dnia do niego doszedlem i ja go zabilem
( minotaura ) i poszedlem na 20 na serafina ale mnie dedl na 21 tez 22 tez 23 tez i na 24 TEŻ! więc kupiłem na targu sobie zbroje i na 24 go ubilem pozniej zabijalem orka ale on mnie dedal pozniej smoka :) i go zabilem na 26 orka tak samo i zyskalem pierwszy gem : HP PLUS *
ale gorzej z duchami gothar ale Edison mi pomógł je ubić na 29 ale sie ucieszylem jak zdobylem devos... wtedy bralem sie za hydre i ją ubilem na 32 :( pozniej kamiennego golema przy darmowej zmianie statystyk :) na 32 pozniej rapsa #2 ... ale sei z nim trudzilem .... na 36 go ubilem pozniej niebieski smok ktory mnie na hita bral na 37 pozniej zodbylem 40 i wszystko poszlo dobrze... pozniej poszedlem do nordii a pozniej na skrzydlatego demona mówiąc ( napewno go nie ubije... jestem za slaby ... ) ale go jednak na 40 ubilem....

[ Dodano: 23-12-2012, 13:16 ]
Teraz była masakra... KALVADOR ... prawie go ubiłem na 40 lv!!! zostalo mu 1000 HP ale i tak dalej próbowałem i nic z tego

ubilem go jednak cudem na 41 gdy kupilem super zbroje pozniej dostałem kilof od niego i ruszam dalej.... szedłem do nordii a przy okazji odkopałem tym kilofem tunel do gargulca więc tak poszedlem do nordii i expilem i dostalem poziom 42 później poszedlem do podziemi nordii i zabijaly mnie stwory więc expilem expilem i expilem i expilem!!!!!!!!!!! gdy zdobylem 46 lv wreszcie doszedlem po line i dedlem :o .... poszedlem do studzienki nabralem wody dalem lesterowi on dal mi za to młot i zabiłem kilka stworów i mam 47 lv... i ubiłem żywiołaka lodu wielkiego.........
teraz sie interesowałem chodzeniem po śniegu XD poszedlem na serafina dal mnie na 2 hity :( więc poszedlem do labiryntu gargulca ciągle mnie dedali gracze ale kolejnego dnia popchnołem wagonik zabił mnie gracz a następnego dnia poszedlem na waginiku do gargulca i mnie dedal pozniej zalozylem pierscien witalności i go dedlem wtedy serafin 2#....expilem expilem i ciągle go biłem uleczyl sie....... teraz zostalo mi 6 mixów i zostało mi 44 hp ryzykowałem i to był ostatni hit I GO DEDŁEM !! XD
_________________
śmierć bliska mnie.... śmierć bliska tobie....
 
 
vaa 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: świat 4
Level: 300
Wiek: 25
Dołączył: 20 Sie 2011
Skąd: Salamandria
Wysłany: 05-02-2013, 18:22   

fascynujaca historia, bro.
_________________
NyAN
 
 
 
DirXo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: DirXo
Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 26 Cze 2007
Wysłany: 05-02-2013, 20:40   

lux.
_________________


 
 
SIJ MI 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 04 Lip 2012
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-02-2013, 13:40   

O [cenzura], mozg Ci zanikl? Same bledy...
_________________
Gram Konsekwentnie O Coś Więcej Niż Fejm I Flote...

Ostatnio zmieniony przez ADIHC1 12-02-2013, 00:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 11-02-2013, 23:16   

Poczekajcie. Jak skończę wrzucę tutaj swoje kroniki :D
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 12-02-2013, 08:22   

Będziemy wyczekiwać z zapartym tchem :D
_________________
 
 
Pro Elo
[Usunięty]

Wysłany: 12-02-2013, 19:05   

Kroniki są spoko, propsuje.
 
 
besty12 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Steve
Level: 99
Wiek: 96
Dołączył: 27 Lis 2012
Wysłany: 21-02-2013, 21:18   

poźniej męczyłem sięz golemem na jaja poszedłem na shive.... i ją dedłem za pierwszym razem... pozniej kolejnego dnia ( tym razemw scythe... ) poszedlem na pająka....

bla bla.... po leviathanie probowalem ubic rapsa 3# i serka myslalem ze na 90 ich ubije ale na 88 ich ubilem poszedlem na rynek arene do lasu po owoce zabilem miśka poszedlem na drzewca ubije go na 91 bla bla kalvadora na 90 koniec.
_________________
śmierć bliska mnie.... śmierć bliska tobie....
 
 
DirXo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: DirXo
Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 26 Cze 2007
Wysłany: 26-02-2013, 20:35   

Cytat:
Nick: Steve
Level: 86
Świat: 4


besty12 napisał/a:
poszedlem na drzewca ubije go na 91 bla bla kalvadora na 90 koniec.


oj chyba ktoś tu kłamie g:hmm2
_________________


 
 
SIJ MI 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 04 Lip 2012
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-02-2013, 21:31   

moze nie zaktualizowal poziomu na forum
_________________
Gram Konsekwentnie O Coś Więcej Niż Fejm I Flote...

 
 
 
DirXo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: DirXo
Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 26 Cze 2007
Wysłany: 27-02-2013, 22:26   

SIJ MI napisał/a:
moze nie zaktualizowal poziomu na forum
-.-'

logiczne jest chyba że się zbijam...
_________________


 
 
SIJ MI 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 04 Lip 2012
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-02-2013, 00:09   

nie takie logiczne, duzo tepakow jest
_________________
Gram Konsekwentnie O Coś Więcej Niż Fejm I Flote...

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom