Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:17
x2 Drop
Autor Wiadomość
RaZoR 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: RaZoR
Level: 120
Wiek: 28
Dołączył: 03 Cze 2012
Skąd: Irlandia
Wysłany: 19-08-2014, 19:35   

No smiechu warte juz te forum :mrgreen:
Nie dosc ze chca x2 drop na stale to jeszcze nowy swiat tylko na fabule xD
_________________
Everything I'm not, makes me everything I am...
Only the strong survive.
 
 
 
Prain
[Usunięty]

Wysłany: 19-08-2014, 20:53   

Sam Tomi o tym pisał, więc co do mnie się plujecie...
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 19-08-2014, 21:53   

to niech po prostu wprowadzą usługę +1 level za 10 MF +5 leveli za 35MF i po sprawie, w ogóle nie będziecie tracili czasu na expienie :} a może niech wprowadzą usługę "sklep eq" bd można kupować unikatowe eq za mfy, to nie byłoby takie złe bo potrzebuję legendarnego pierścienia ;) na szczęście cisnę bekę, bo wolę utrzymać jako taki poziom gry niż mieć ten pierścień, skończcie te genialne pomysły już... było powiedziane, że to koniec rozwijania wersji v2
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 19-08-2014, 22:54   

Dark s2 napisał/a:

Wysłany: Dzisiaj 0:52     
wg. mnie ilość zdobywanego exp jest odpowiednia- 24mln na ruchy to nie mało.


Dark myśl obiektywnie. Nie każdy ma 400 +lv i fabuła x 180%. Bo ten co ma 150 + nie wyciągnie 24 mln expa na pełne ruchy :)

[ Dodano: 19-08-2014, 22:56 ]
Cytat:
Wysłany: Dzisiaj 21:53     
to niech po prostu wprowadzą usługę +1 level za 10 MF +5 leveli za 35MF i po sprawie, w ogóle nie będziecie tracili czasu na expienie :} a może niech wprowadzą usługę "sklep eq" bd można kupować unikatowe eq za mfy, to nie byłoby takie złe bo potrzebuję legendarnego pierścienia na szczęście cisnę bekę, bo wolę utrzymać jako taki poziom gry niż mieć ten pierścień, skończcie te genialne pomysły już... było powiedziane, że to koniec rozwijania wersji v2


Administracja zakończyła. Ale dała wolna rękę ludzia, którzy widzą w MFO coś wiecej niż tylko kwadratowe ludziki i mapka 5x5 ;) A z tego co ostatnio widzialem sa chętni rozbudowac gierke i szacunek im za to.
_________________
Brak
 
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 19-08-2014, 23:44   

ManiakMFo napisał/a:
Dark s2 napisał/a:

Wysłany: Dzisiaj 0:52     
wg. mnie ilość zdobywanego exp jest odpowiednia- 24mln na ruchy to nie mało.


Dark myśl obiektywnie. Nie każdy ma 400 +lv i fabuła x 180%. Bo ten co ma 150 + nie wyciągnie 24 mln expa na pełne ruchy :)

[ Dodano: 19-08-2014, 22:56 ]
Cytat:
Wysłany: Dzisiaj 21:53     
to niech po prostu wprowadzą usługę +1 level za 10 MF +5 leveli za 35MF i po sprawie, w ogóle nie będziecie tracili czasu na expienie :} a może niech wprowadzą usługę "sklep eq" bd można kupować unikatowe eq za mfy, to nie byłoby takie złe bo potrzebuję legendarnego pierścienia na szczęście cisnę bekę, bo wolę utrzymać jako taki poziom gry niż mieć ten pierścień, skończcie te genialne pomysły już... było powiedziane, że to koniec rozwijania wersji v2


Administracja zakończyła. Ale dała wolna rękę ludzia, którzy widzą w MFO coś wiecej niż tylko kwadratowe ludziki i mapka 5x5 ;) A z tego co ostatnio widzialem sa chętni rozbudowac gierke i szacunek im za to.


Na 150 lv wyciągałem lv na 3 dni i nie było źle.
Nie wiedziałem, że nie można już się wypowiadać na forum swojej opinii na żaden temat. W dodatku spiąłeś się na każdego kto wyraził się negatywnie w jakikolwiek sposób. Śmieszne jest to, że wiesz kto gra na level. Spicer ładnie podsumował. To co się dzieje to już żal patrzeć. Administracja pewnie i tak na to pójdzie, bo hajs się musi zgadzać.
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 20-08-2014, 07:26   

Wtrącę się. Jeżeli nie chcecie długo expic, zagrajcie na s3 i kupcie doświadczenie. Btw. najlepiej możecie kupić od założyciela tego tematu;>

A tak poza tym od razu włączyć opcję do wykupienia mnożnika: x2, x4, x8 na exp, Golda i AP. Wtedy to się administracja obłowi;)
_________________
 
 
Rencar Old 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 85
Wiek: 32
Dołączył: 20 Kwi 2008
Wysłany: 20-08-2014, 19:14   

Litości. Zaznaczę na wstępie, że mam konto na lv (bo zaraz mnie icek błotem obrzuci;]). Jak już kto wspomniał - doładuj sobie ruchy, a jeżeli przeszkadza Ci, że tyle trwa ich wykorzystywanie, to idąc tym tokiem myślenia może zmniejszymy 10-krotnie ilość ruchow i zwiększymy 10-kotnie ilość zdobywanego expa z mobów? Gdzie sens, gdzie logika.

Zostawcie Titanica.
 
 
Prain
[Usunięty]

Wysłany: 20-08-2014, 20:35   

To nie Titanic, Titanic już dawno by utonął;]
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 20-08-2014, 21:17   

Dobra temat do zamknięcia bo już sie syf zaczyna robic
_________________
Brak
 
 
 
Rencar Old 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 85
Wiek: 32
Dołączył: 20 Kwi 2008
Wysłany: 20-08-2014, 22:55   

Prain napisał/a:
To nie Titanic, Titanic już dawno by utonął;]

mfo2 już od dawna jest na samym dnie.
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 20-08-2014, 23:13   

w MFO3 nie lepiej, dno i wodorosty
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 21-08-2014, 15:40   

Bo zamiast zbudować jeden statek i o niego dbać to powstały dwa Tytaniki, które prędzej czy później i tak by zatonęły.Wydaje mi się, że gdyby nie powstało MFO3 a MFO2 byłoby cały czas ulepszane to i byłoby dużo graczy i wszyscy byliby zadowoleni.
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 21-08-2014, 15:55   

Jak nieraz 100% racji Chaox.
_________________
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 21-08-2014, 16:14   

Bez sensowny podwójny drop jak nie ma graczy :-|
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Rencar Old 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 85
Wiek: 32
Dołączył: 20 Kwi 2008
Wysłany: 21-08-2014, 20:11   

Chaox napisał/a:
Bo zamiast zbudować jeden statek i o niego dbać to powstały dwa Tytaniki, które prędzej czy później i tak by zatonęły.Wydaje mi się, że gdyby nie powstało MFO3 a MFO2 byłoby cały czas ulepszane to i byłoby dużo graczy i wszyscy byliby zadowoleni.


Nie do końca, aczkolwiek mfo3 było ostatnim gwoździem do trumny v2. Jednakże v2 i tak czekał taki los, po prostu może nieco później, gra zwyczajnie zrobiła się przestarzała. Na początku mfo2 była jedyną w swoim rodzaju grą przeglądarkową, obecnie jest ich sporo, do tego doszła cukierkowa grafika, na którą wiele osób zwraca uwagę bardziej niż na grywalność (a jeżeli chodzi o ten aspekt, to nie widziałem lepszej gry przeglądarkowej niż v2). Fakt, że v3 dobiło v2 jest oczywisty, ale userzy zaczęli uciekać z v2 dużo wcześniej. Na przełomie 2007/2008 grę opuszczała ogromna ilość osób, później było juz tylko gorzej. Wielu nie podobały się nowe update'y i nowe rozwiązania administracji na rozgrywkę. Ba! Sam wiele razy miałem do tego zastrzeżenia.

v2 tak czy siak w dzisiejszych czasach nie miałaby czego szukać na obecnym rynku gier przeglądarkowych, v3 tylko przyspieszyła proces wymarcia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom