Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
[DO ADMINISTRACJI] DALSZY ROZWÓJ MFO2 :)
Autor Wiadomość
Lego z lasu 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Hyp3rr
Level: 200
Świat: 6
Wiek: 25
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-01-2016, 16:11   [DO ADMINISTRACJI] DALSZY ROZWÓJ MFO2 :)

Jestem w zdziwieniu :O
administracja odpuściła sobie wersje v2 a tu nagle Tomi wrócił do nas i zrobił mały update : Miksy hmm ciekawe :)
A takie pytanie. Czy możemy się spodziewać się wkrótce nowych aktualizacji wersji v2? dużo osób zależy na tym aby gra się dalej rozwijała. Kiedyś w jednym z tematów widziałem że jeżeli administracja i założyciele wersji v2 zaangażowali się w dalszy rozwój wersji v2 to może by było więcej osób chociaż by +-100
_________________
JESTEM LEGENDA


S1 - szalonuwero
S3 - tier0ddl
S6- Hyp3rr
 
 
 
Valky 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Vexal
Level: 44
Świat: 6
Dołączył: 26 Lip 2015
Wysłany: 07-01-2016, 16:48   

Było już wiele tego typu postów. Administracja czasami dodaje jakieś drobne zmiany ale nic poza tym :/ Można np. popytać znajomych czy by zagrali, udostępnić na fejsie czy innych stronach :> Sam chciałbym, żeby admini ożywili trochę tą grę, bo z miesiąca na miesiąc jest coraz mniej ludzi. Pozostają właściwie tylko starzy wyjadacze, a świezi gracze odpuszczają po niedługim czasie. Trzeba zrobić coś, żeby zatrzymać tych "świeżaków" tylko trzeba wymyślić jak :grin:
 
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 08-01-2016, 12:36   

Te świeżaki nie mają wielkich szans rozwoju, bo w turniejach przegrywają z kokszonymi przez lata osobami (s3 to już jest parodia, po kilka postaci jednej osoby na turniej...). Nowy gracz ma praktycznie żadne szanse na wysokie miejsce w turnieju (raz zająłem 2 miejsce jakimś cudem i to wszystko - na s1 - brak multi oczywiście...).
Jak ostatnio gość z 59 lvl wykupił z targu miksy lvl 3, do których ma dostęp, to mnie krew chciała zalać od jego głupoty...
 
 
aces1998 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: ivan
Level: 239
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 04 Lip 2015
Wysłany: 08-01-2016, 20:39   

Ludzie grajo do max 100 poniewaz za długo sie lv wbija a na + 200 to juz tragedia 1 lv na tydzien a wyzej 2 tygodnie :)
 
 
 
RaZoR 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: RaZoR
Level: 120
Wiek: 28
Dołączył: 03 Cze 2012
Skąd: Irlandia
Wysłany: 09-01-2016, 00:04   

A moze jeszcze frytki do tego? Po jakiego wafla spamujecie o tym samym skoro w poprzednich tematach ktore sa juz zamkniete wyraznie bylo mowione ze rozwoj MFO2 zostal zakonczony... To ze wprowadzili mikstury lv7 to nie oznacza ze zrobi sie jakis przelom i zaczna rozwijac umarla gre. Niech wam dotrze do tych pustych mozgownic ze ta wersja gry nie bedzie rozwijana.. Od tego istnieje teraz V3.. I nie wyskakiwac mi z hejtem ze nie lubicie tamtej wersji.. Tez z poczatku nie lubilem, troche pogralem i zaczalem sie bardziej nia interesowac.. Czas na zmiany panie i panowie a nie probowac wykopac umarlego.. Nie bedzie zadnej apokalipsy zombie.
_________________
Everything I'm not, makes me everything I am...
Only the strong survive.
 
 
 
aces1998 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: ivan
Level: 239
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 04 Lip 2015
Wysłany: 09-01-2016, 09:43   

Skoro gra umarła to czemu tutaj jestes ?
 
 
 
RaZoR 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: RaZoR
Level: 120
Wiek: 28
Dołączył: 03 Cze 2012
Skąd: Irlandia
Wysłany: 11-01-2016, 10:15   

aces1998 napisał/a:
Skoro gra umarła to czemu tutaj jestes ?

Po latach gry sentyment mnie tutaj trzyma.. Gdybym byl nowy i zobaczyl taka frekwencje to napewno bym w to nie gral.
_________________
Everything I'm not, makes me everything I am...
Only the strong survive.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom