Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: BaGGy
04-04-2016, 20:19
Pożegnanie - Star Boy
Autor Wiadomość
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 04-04-2016, 18:44   Pożegnanie - Star Boy

Ponieważ poprzedni temat https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?p=469563#469563 został zamknięty zanim Star Boy zdążył odpowiedzieć, poprosił mnie o założenie kolejnego - pożegnalnego.


''Na zakończenie - bo nie miałem takiej możliwości chciałbym coś dodać . Oczywiście śledzę cała konwersacje w mojej sprawie na forum . Mit nie dał ZNOWU szansy abym mógł cokolwiek napisać z namysłem - dlatego teraz znowu zostałem zmuszony poprosić o to Yawina . Otóż , moja sprawa nie została zakończona , co zakończyłeś [GM] Mit w ekspresowym tempie KOMPLETNIE odbiegając od prawdziwego celu tej sprawy . [GM] Baggy cię obronił , każdy to wie . Mało osób komentuje bo sie boja . skoro mnie tak łatwo załatwiłeś to dlaczego innych tak nie załatwisz ? Co to za problem , prawda ? Teraz wróćmy znowu do mojej sprawy bo nie jest ona zamknięta . [GM] Baggy zarzucił ze mam "zlane" "regularne" walki z graczem Jaaci3 , bo przegrywał i był bez szans . Czyli nie moge z nikim walczyć ? Jak możemy sie przyjrzeć był spory odstęp czasu pomiędzy walkami (jeżeli bedzie trzeba chętnie udostępnię swoje wszystkie raporty) gdzie miałem zazwyczaj inne statystyki . Gracz chciał sie ze mna spróbować , co w tym dziwnego ? A kupował mnie kaktusy bo po prostu poprosił . Ma do tego prawo , tak samo jak ja z nim do walki. Zwłaszcza był ciekaw mojej hybrydy , która była czymś innym. Mojej sprawy kompletnie nie poruszyliście . Co mnie najbardziej ciekawi ... Dlaczego posadzony został Yawin xD . Proszę o spojrzenie na bite fakty . [GM] Mit kompletnie zignorował moje argumenty (na dole linku do głównego tematu gdzie są umieszczone niezbędne screeny - w tym moje zażalenie ) - Jak to [GM] Mit stwierdził odnoszę się do niego z :
-Brakiem szacunku oraz kultury .
Co do walk moich z graczem czlonek123 oraz pro kutacz - Bandziorek wszyscy wiemy jak było (screeny także w głównym temacie )
Znowu potworze tu :
Zgłaszałem te walki do Ciebie ! Przyjąłeś wiadomość i nagle po miesiącu sprawdziłeś je i Ops ... Ban!
Co z tego ze ktoś pracuje i często gra . Interesuje sie gra i graczami :
W 10 minut podjąłeś decyzje i zbanowales . Co ciekawe ... Za rzekome walki zbanowales tylko mnie , dlaczego ? No właśnie o to pytanie . Gracza czlonek123 zbanowales kompletnie w innym terminie . Bandziorek został zbanowany dopiero gdy o nim napomnialem . Pro Kutacz .. Nim sie nawet nie zainteresowałeś . Czy to wyglada normalnie ? Czy tak traktuje sie graczy w my-fantasy? Przecież to jest wiadome ze to jest podkładka przeciwko mnie . [GM] Baggy proszę o ponowne rozpatrzenie mojej prośby , myśle ze twoj pomocnik nie jest zdolny i chętny do jakiejkolwiek współpracy , chęci nawiązania współpracy . Proszę , nie po to sie tyle napracowałem zeby mnie tak wrobiono bez szansy na obronę i poinformowanie [GM] co wcześniej robiłem .



Jeżeli to nie pomoże nie wiem już gdzie mam się zwrócić .... Jak ma tak się dziać ,
Star Boy''
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
Lego z lasu 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Hyp3rr
Level: 200
Świat: 6
Wiek: 25
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Poznań
Wysłany: 04-04-2016, 18:57   

:567: :567:
_________________
JESTEM LEGENDA


S1 - szalonuwero
S3 - tier0ddl
S6- Hyp3rr
 
 
 
Awkward 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 5
Dołączyła: 06 Lut 2016
Wysłany: 04-04-2016, 18:59   

Jesteś oszustem, krętaczem.
Zlewałeś rank, zostałeś ukarany, to że zainwestowałeś coś w grę nie znaczy że jesteś bezkarny.

Naucz się stawiać przecinki bez spacji.
Nie pozdrawiam.
 
 
R33D 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: reed
Level: 33
Wiek: 106
Dołączył: 29 Mar 2016
Wysłany: 04-04-2016, 19:14   

MiT nagina swoja role gm-a ma paru kumpli ktorzy sa V.I.P w mfo 2 jak pisał pro lamusek ustawiaja sie i możecie im naskoczyć a Gm-owi co mozemy zrobic ? piszemy zazalenia to wyłacza czat i tak samo zauwazyłem ze jak rosnie Ci TOP ranq to masz bana od MiT-a dziwne ?.. hmm nie boje sie zadnych konsekwencji swojej wypowiedzi ale MiT i jego koledzy typu pro lamusek maja kozysc z tego ze jest gm-em . Star Boy urosłeś w top rANQ I BAN :d nic nie sugeruje. :roll:
_________________
siwy
 
 
Awkward 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 5
Dołączyła: 06 Lut 2016
Wysłany: 04-04-2016, 19:16   

Miał rank bo przelewał, nic dziwnego.
Jak ktoś grać uczciwie nie potrafi to jego problem.
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 04-04-2016, 19:19   

Awkward, zamilcz i nie wypowiadaj sie wiecej na forum jak nie wnosisz nic do sprawy
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 04-04-2016, 19:39   

Star Boy odpowiada:

''Panie Pro Lamusek , wszyscy wiemy kim jestes i co zrobiles . Powiedz ty mi dlaczego ty wogole sie odzywasz , sięgnąłeś dna. To co zrobileś nie jest nawet warte skomentowania i przestań kłamać . Brzydzę sie Toba i twoimi kontami . W nagrodę przysyłam kilka screenow. Niech ludzie wiedza jaki jestes , oni beda wiedzieć co z toba zrobic.

*[GM] - Jego postacie były zgłaszane , przez kilka osób..- odpowiedz? W dalszym ciagu brak , a rozpoczęło sie to juz dawno.

Screeny:
http://www.gg.pl/dysk/UAv...%2019.34.12.jpg
http://www.gg.pl/dysk/CgH...%2019.34.21.jpg ''
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
prolamusek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Pro Lamusek
Level: 30
Wiek: 33
Dołączył: 02 Wrz 2011
Wysłany: 04-04-2016, 20:13   

Screeny z GG lub PW to żadne dowody, bo ja sam mógłbym wszystko przekręcić w gimpie i wysyłać fejki na forum.
Przestań płakać, zajmij się ortografią i interpunkcją.
 
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-04-2016, 20:19   

Dziekuje, czesc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom