Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
PvP
Autor Wiadomość
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 16-08-2016, 00:26   PvP

Chodzi o to aby gracze mogli się atakować dowolnie we własnych przedziałach i mieć z tego EGIR, np 70 lv może zaatakować 68 i wygrać normalnie expa golda i rank. To według mnie ożywi trochę pvp, tylko wtedy czachy przestaną mieć sens ale nie wiem cz i tak jakiś mają. Co myślicie ?
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 16-08-2016, 18:34   

Pomysł bez sensu, jeszcze większe polowanie za graczami, którzy nie grają pod pvp tylko pve, a chciałbym zauważyć że to oni jeszcze jako tako trzymają tą grę "w kupie". Bez nich grało by 50 rankerów stojących na rożnych levelach pod miastem bez większego sensu . Do tego pomysł został już odrzucony po oldzie, więc jak widać administracja nie była zainteresowana wprowadzeniem go do obiegu w mfo2. Mając wyższy level masz przewagę nad przeciwnikiem, na 20 levelu to będzie spora przewaga, na 200 już trochę mniejsza, ale nadal będzie widoczna.

Jestem na nie, ten pomysł tylko zaszkodzi tej grze.
 
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 16-08-2016, 19:15   Re: PvP

Spicer napisał/a:
Chodzi o to aby gracze mogli się atakować dowolnie we własnych przedziałach i mieć z tego EGIR, np 70 lv może zaatakować 68 i wygrać normalnie expa golda i rank. To według mnie ożywi trochę pvp, tylko wtedy czachy przestaną mieć sens ale nie wiem cz i tak jakiś mają. Co myślicie ?



Najgłupszy pomysł ever. Może niech jeszcze 200 lvl atakuje 50 lvl i dostaje pół EQ?
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 16-08-2016, 19:34   

No właśnie wolałbym żeby się wypowiedzieli gracze którzy coś walczą i grają aktywnie, a nie [ciach] które boją się że ktoś je zaatakuje i kiszą się w mieście, ja nie mam problemu żeby atakował mnie gracz z wyższym levelem

Mixerslayer napisał/a:
Najgłupszy pomysł ever. Może niech jeszcze 200 lvl atakuje 50 lvl i dostaje pół EQ?


200 atakuje 50 dostaje pół eq ? [ciach] ? co to w ogóle ma do tematu ?
Ostatnio zmieniony przez MiT 16-08-2016, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 16-08-2016, 22:16   

W sumie na post Spicera odpowiadać nie miałem, ale to zrobię w bardzo kulturalny sposób (choć nie wiem, czy takowy język Spicer zna).

1. Wypowiadam się jako gracz, który przechodzi głównie fabułę. Czy to znaczy, że jestem [ciach by Mixerslayer]?
2. Gracze, którzy wolą cisnąć fabułę mają inaczej rozdane staty i EQ niż PvPowce. Dlaczego nagle gracze słabsi mają oddawać dropa i exp mocniejszym?
3. Przykładowo - gracz 200 lvl z setem na 200 lvl atakuje gracza na 195 lvl, który tego setu nie może założyć. Jaka w tym sprawiedliwość, jeśli miałby stracić cokolwiek więcej niż złoto?
4. Jeśli lubisz grę PvP bez limitu to zapraszam na s5 - tam nikt nie bawi się w fabułę, nie masz zatem co narzekać na to, że ludzie się boją walczyć.
5. Przykład 200 lvl vs 50 lvl pokazuje raczej sens waszych niektórych propozycji. Mam wrażenie, że chcielibyście mieć wszystko na widelcu bijąc niższe lvle. To takie bardzo honorowe.

I na koniec pamiętaj - argumenty wyrażone bluzgami są nic nie warte.

Pozdrawiam ;)
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 17-08-2016, 00:03   

@up

Wydaje mi się że Mixerslayer napisał wystarczająco dużo na ten temat, zniżać się do Twojego poziomu Spicer już nie będę. Jak widać zlewanie punktów rankingowych na s1 i robienie z tego afery na całe mfo to wciąż dla Ciebie za mało ;)


Na dodatek chciałbym Ci przypomnieć, ze istnieją Turnieje, które odbywają się co dwa tygodnie i jeżeli tak bardzo Ci zależy na biciu mniejszych leveli to polecam branie w nich udziału i walki z tymi, którzy sami wyrażą na to zgodę ;)
 
 
 
Dark s2 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 600
Świat: 1+2+4
Dołączył: 13 Lis 2011
Wysłany: 17-08-2016, 01:48   

W moim uznaniu wprowadzenie w życie danej propozycji jest zbędne. Taki system na pewno nie ożywi w najmniejszym stopniu PvP ani tym bardziej nie wpłynie znacząco/pozytywnie na rozgrywkę. Lepszą zagrywką ze strony administracji byłoby zwiększenie nagród w turniejach nawet o 200%, gdzie np. ilość złota w formie nagrody nawet dla zwycięzcy jest dosłownie nikła. Mimo, że z PvP nie mam absolutnie nic wspólnego....
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 18-08-2016, 18:02   

Temat rzeka, niby wystarczy prosta korekta przedziałów PVP, ale wymaga też interwencji w itemy. Dla przykładu między setami na 200 a 215-220 jest przepaść. To samo na niskich lvlach między 30 a 35-40.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom