Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
zmiany od allaha
Autor Wiadomość
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 14-11-2016, 18:14   

AllAh AkbAr napisał/a:
kto sprzedaje miksy ? jaki banan normalnie to prawda taka ze umawiasz sie na GG i 1 drugiemu licytuje

[ Dodano: 14-11-2016, 17:45 ]
a najlepsze teksty to chcesz kupic zloto na 6 sw:))))) jak on nie jest o wiele wart niz na 3 sw

jeszcze tylko dlatego ze za krótko jest ten SW . ale za to nadrabia x 3


Ty tak na serio? Dziwne że w każdym mieście mikstury kupowane są za limit.
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 18:19   

bo stac cibie i masz gdzies 50k czy 500k wiecej ze wydasz

[ Dodano: 14-11-2016, 18:23 ]
- tez tej gry jest to ze rozwowy z PW i GG nie sa brane pod uwage ja na czacie . gdyby tak bylo to by kary czy bany szly 1 za drugin . lecz po 1 nie biora tego pod uwage i to nie dlatego ze nie wiedze wiedza lecz hajs musi sie zgadzac . . ...

[ Dodano: 14-11-2016, 18:26 ]
ja nie gram w to od wczoraj aBy wierzyc ze jest to z jakiegos innego powodu niz wlasnie z tego ze HAJS MUSI SIE ZGADZAC ...... BO GDYBY TERAZ TOPOWI GRACZE I CI NAWET Z MNIEJSZYM ALE ZA TO CO MAJA ZŁOTO BY DOSTALI BANY TO JUZ NA NICZYM BY TA GRA NIE ZARABIALA BO BY NIE BYŁO NA KIM

[ Dodano: 14-11-2016, 18:29 ]
TO NIE JEST GRA C MA 1m GRACZY ZE MOZESZ BANOWAC ZA KAZDY PUNK NAWET GDYBY TO BYŁ NAPISANY SMS ALE DALOBY POWIAZAC Z DANYM GRACZEM . TA GRA MA KILKU DZIESICIU GRACZY ( JESZCZE MA) I MUSZA TROCHE ODPUSCIC < WEDLUG MNIE WIEKSZOSC TO WIE , ALE O TYM NIE PISZE >

[ Dodano: 14-11-2016, 18:46 ]
a jak mnie nie rozumiesz dam ci przykład ::::::::::;

POMYSL GDYBY NP: TAKI sKUZZ DOSTAL BANA ZA PRZELEWY ZLOTA NAWET NA 30DNI TO BY SIE NIE ZDENEROWAL OWSZEM ( JUZ NIE WSPOMNE O CALKOWITYM )
A WYDAL SPORO KASY
I BY JA OLAŁ I TAKA WIEKSZOSC Z GORNJ PÓLKI TO BY TA GRA WKONCU NIE ZARABIAŁA !! A
O TO CHODZI:)))))))))


I MYSLISZ ZE TAKI NP: gm MIT PATRZC W LOGII ZE NP: 300LVL KUPUJE COS CO CHETNIE SAM BY SPRZEDAŁ BO MA TEGO PO 30 SZT W DODATKU LICYTUJE ZA KILKA DOBRYCH mln I TO NIE 1 SZT A np: 10 . NIE WIE ZE TO PRZELEW << wie ale jest to bez dowodów np: na GG a czemu GG nie jest brane pod uwage nie bez powodu >> po raz któryś to napisze HAJS MUSI SIE ZGADZAC !!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 14-11-2016, 19:23   

AllAh AkbAr napisał/a:
bo stac cibie i masz gdzies 50k czy 500k wiecej ze wydasz

[ Dodano: 14-11-2016, 18:23 ]
- tez tej gry jest to ze rozwowy z PW i GG nie sa brane pod uwage ja na czacie . gdyby tak bylo to by kary czy bany szly 1 za drugin . lecz po 1 nie biora tego pod uwage i to nie dlatego ze nie wiedze wiedza lecz hajs musi sie zgadzac . . ...

[ Dodano: 14-11-2016, 18:26 ]
ja nie gram w to od wczoraj aBy wierzyc ze jest to z jakiegos innego powodu niz wlasnie z tego ze HAJS MUSI SIE ZGADZAC ...... BO GDYBY TERAZ TOPOWI GRACZE I CI NAWET Z MNIEJSZYM ALE ZA TO CO MAJA ZŁOTO BY DOSTALI BANY TO JUZ NA NICZYM BY TA GRA NIE ZARABIALA BO BY NIE BYŁO NA KIM

[ Dodano: 14-11-2016, 18:29 ]
TO NIE JEST GRA C MA 1m GRACZY ZE MOZESZ BANOWAC ZA KAZDY PUNK NAWET GDYBY TO BYŁ NAPISANY SMS ALE DALOBY POWIAZAC Z DANYM GRACZEM . TA GRA MA KILKU DZIESICIU GRACZY ( JESZCZE MA) I MUSZA TROCHE ODPUSCIC < WEDLUG MNIE WIEKSZOSC TO WIE , ALE O TYM NIE PISZE >

[ Dodano: 14-11-2016, 18:46 ]
a jak mnie nie rozumiesz dam ci przykład ::::::::::;

POMYSL GDYBY NP: TAKI sKUZZ DOSTAL BANA ZA PRZELEWY ZLOTA NAWET NA 30DNI TO BY SIE NIE ZDENEROWAL OWSZEM ( JUZ NIE WSPOMNE O CALKOWITYM )
A WYDAL SPORO KASY
I BY JA OLAŁ I TAKA WIEKSZOSC Z GORNJ PÓLKI TO BY TA GRA WKONCU NIE ZARABIAŁA !! A
O TO CHODZI:)))))))))


I MYSLISZ ZE TAKI NP: gm MIT PATRZC W LOGII ZE NP: 300LVL KUPUJE COS CO CHETNIE SAM BY SPRZEDAŁ BO MA TEGO PO 30 SZT W DODATKU LICYTUJE ZA KILKA DOBRYCH mln I TO NIE 1 SZT A np: 10 . NIE WIE ZE TO PRZELEW << wie ale jest to bez dowodów np: na GG a czemu GG nie jest brane pod uwage nie bez powodu >> po raz któryś to napisze HAJS MUSI SIE ZGADZAC !!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


AD1.
Stać mnie? Bo zarobiłem. Całkiem uczciwie, żadnych przekrętów na jednej ani drugiej postaci.

AD2.
Rozmowy z gg i pw są zbyt proste do fałszowania.

AD3.
Za co niby mają dostać bany? Gdyby robili przekręty i grali nieuczciwie to są odpowiednie osoby które by ich utemperowały.

AD4.
Nie rozumiem przekazu, popraw składnię.

AD5.
Skuzz nie dostanie żadnego bana. O dziwo ten Twój przykład kryminalisty z MFO2 sam zgłosił błąd w którym zyskał ponad 8000 punktów rankingowych, dziwne nie? Załączam logi gracza. Zresztą, na jakiej podstawie go oczerniasz? Jeśli jest tak jak mówisz, dlaczego w jego logach widnieją różne kary?

AD6.
Jeśli coś jest przekrętem bądź niezgodne z regulaminem to MiT interweniuje, reszta wypowiedzi zawarta w AD2. ;)



Zacznij stosować się do regulaminu forum i zasad ortografii, bo z posta na post mniej rozumiem.
Ostatnio zmieniony przez Aquagen 14-11-2016, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 19:27   

co do GG czesc graczy ma dodane w profilu lub nawet dac sie zalogowac GMowi aby sam spr




po 1 nikogo nie oczerniam podalem przyklad a nie wskzałem a jego przykład mi pasowal bo duzo stracil na mfo wiec i ban by bardziej mogl go dotknąć > przeczytaj jeszcze raz co napisalem PRZYKŁAD

WIEKSZOSC MA TO GDZIES BO TAK JEST WYGODNIEJ ZAMIAST COS ZMIENIC

[ Dodano: 14-11-2016, 19:29 ]
A CO DO ORTOGRAFI PISZE JAK CHCE NIE PASUJE LUB NIE ROZUMIESZ NIE ODPOWIADAJ I NIE PROBUJ NA SILE CZYTAC

BO JAK CZYTAM TO CO ODP .. MI TO PISZE TYLKO Z SZACUNKU ZE tY NAPISALES
 
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 14-11-2016, 19:32   

AllAh AkbAr napisał/a:
co do GG czesc graczy ma dodane w profilu lub nawet dac sie zalogowac GMowi aby sam spr




po 1 nikogo nie oczerniam podalem przyklad a nie wskzałem a jego przykład mi pasowal bo duzo stracil na mfo wiec i ban by bardziej mogl go dotknąć > przeczytaj jeszcze raz co napisalem PRZYKŁAD

WIEKSZOSC MA TO GDZIES BO TAK JEST WYGODNIEJ ZAMIAST COS ZMIENIC

A CO DO ORTOGRAFI PISZE JAK CHCE NIE PASUJE LUB NIE ROZUMIESZ NIE ODPOWIADAJ I NIE PROBUJ NA SILE CZYTAC

BO JAK CZYTAM TO CO ODP .. MI TO PISZE TYLKO Z SZACUNKU ZE tY NAPISALES


Kto mi broni podać fałszywy numer w profilu? Równie dobrze ktoś może napisać że ma 55 lat, mfo nie weryfikuje danych serią dowodu czy numerem PESEL.

Wskazałeś go jako przykład bezpodstawnie.

Skoro wypowiadasz się na forum, które jest publiczne to każdy ma prawo Ci odpisać. Dziękuje łaskawco za Twój szacunek, nie jest on mi potrzebny więc nie oczekuję go od Ciebie. A skoro już ja odpisuje Ci w jasny i klarowny sposób, chciałbym móc zrozumieć co masz mi do przekazania, niestety pisząc wszystko na capslocku bez jakiegokolwiek przecinka czy kropki na koniec zdania ciężko zrozumieć przekaz.
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 19:36   

TO ZAMIAST gg USUWANIE AUKCJI LUB PO CZASIE ANULOWANIE GOLDA ZA AUKCJE SKORO WIADOMO ZE TO BYL PRZELEW BO PO CO KOMUS
KTO MA 300+ LVL GEM WITY NA 5 * JAK SAM MAM Z 50 A W DODATKU W CHWILE BY BWIŁ NA 5 * SAMEMU
ALE WOLI WYDAC 11M NA GEM + DROGA Z SALAMANDRI NA ARKADIE:)


I NIE MAM TU NA MYSLI POJEDYNCZYSZ AUKCJI TYLKO NOTORYCZNE ( SZCZEGOLNIE TE CO SIE POWTARZAJA U DANEGO GRACZA

[ Dodano: 14-11-2016, 19:40 ]
LECZ NAWET GDYBY TE ZMIANY WESZLY W GRE I NA PRAWDE BY COS ZMIENILY TO PIERW TRZEBA ZMIENIC
WSTEP TEJ GRY BO TO ON SPRAWIA ZE SIE GRAC ODECHCIEWA MAM TU NA MYSLI OD WIOSKI DO 1 WSZYCH WALK CZYLI DO 5 LVL


A NA TEN TEMAT GADALEM Z KILKOMA GRACZAMI LECZ ICH ZDANIE JEST TAKIE ZE NIE MA TO SENSU SIE NAD TYM MCZYC BO I TAK WKONSU ZOSTANIE ZAMKNIETY TEMAT I TYLE Z TEGO BEDZIE
 
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 14-11-2016, 19:40   

AllAh AkbAr napisał/a:
TO ZAMIAST gg USUWANIE AUKCJI LUB PO CZASIE ANULOWANIE GOLDA ZA AUKCJE SKORO WIADOMO ZE TO BYL PRZELEW BO PO CO KOMUS
KTO MA 300+ LVL GEM WITY NA 5 * JAK SAM MAM Z 50 A W DODATKU W CHWILE BY BWIŁ NA 5 * SAMEMU
ALE WOLI WYDAC 11M NA GEM + DROGA Z SALAMANDRI NA ARKADIE:)


I NIE MAM TU NA MYSLI POJEDYNCZYSZ AUKCJI TYLKO NOTORYCZNE ( SZCZEGOLNIE TE CO SIE POWTARZAJA U DANEGO GRACZA


Aukcje tego typu są legalne. Nikt nie broni danemu graczowi kupować tego co chce i gdzie chce za limit. Ja przykładowo na mojej drugiej postaci kolekcjonuje pierścienie.
zabronisz mi kupować je za limit?
Cytat:

[ Dodano: 14-11-2016, 19:40 ]
LECZ NAWET GDYBY TE ZMIANY WESZLY W GRE I NA PRAWDE BY COS ZMIENILY TO PIERW TRZEBA ZMIENIC
WSTEP TEJ GRY BO TO ON SPRAWIA ZE SIE GRAC ODECHCIEWA MAM TU NA MYSLI OD WIOSKI DO 1 WSZYCH WALK CZYLI DO 5 LVL


A NA TEN TEMAT GADALEM Z KILKOMA GRACZAMI LECZ ICH ZDANIE JEST TAKIE ZE NIE MA TO SENSU SIE NAD TYM MCZYC BO I TAK WKONSU ZOSTANIE ZAMKNIETY TEMAT I TYLE Z TEGO BEDZIE


Co Ci przeszkadza we wstępie do gry? Daje on nam zarys fabuły, wiesz po co grasz. Zarejestruj się na mfo v1 to zobaczysz grę o której marzysz.

Dalej nie mam pojęcia nad czym męczyć, skoro od 15 postów przytaczasz nowe fakty które nie mają sensu jak Twoje propozycje.
Ostatnio zmieniony przez Aquagen 14-11-2016, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 19:41   

PISZE JAK CHCE I ALBO TO TOBIE ODP I BIERZSZ W TYM UDZIAL ALBO CYAAAAAAAAAAAAA

[ Dodano: 14-11-2016, 19:42 ]
WIESZ O CO MI CHODZI

KUPUJESZ COS ZA 1M A ZNAJOMY LICYTUJE CI ZA 11M TO MAM NA MYSLI
 
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 14-11-2016, 19:44   

Cytat:
PISZE JAK CHCE I ALBO TO TOBIE ODP I BIERZSZ W TYM UDZIAL ALBO CYAAAAAAAAAAAAA

[ Dodano: 14-11-2016, 19:42 ]
WIESZ O CO MI CHODZI

KUPUJESZ COS ZA 1M A ZNAJOMY LICYTUJE CI ZA 11M TO MAM NA MYSLI


Wiem o czym mówisz, ale co w tym złego? Skoro wszystko odbywa się zgodnie z regulaminem, to w czym widzisz problem? Każdy gracz może poprosić o pomoc innego. To że Ty jesteś zdolny aby płacić komuś za wirtualne złoto, to już Twoja indywidualna kwestia. ;)

Nie, nie odpowiada mi Twój styl pisania, chcesz na siłę pokazać że jesteś "trollem" ale Ci to nie wychodzi.
Ostatnio zmieniony przez Aquagen 14-11-2016, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-11-2016, 19:45   

mam prawo od kogokolwiek kupić cokolwiek co jest w moim zasięgu levelowym za cenę jaką uważam za adekwatną a to że ty jesteś przygłupem powoduje że raczej ciebie to nie spotka
 
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 19:46   

MYSLISZ ZE JA MIALEM SKAD W CIAGU 3 DNI PONAD 200M BO KUPOWALEM ZA 1M A SPRZEDAWALEM ZA 11M I TO MNIE MECZY ZE TO JEST WRECZ LEGALNE PRZELEWANIE
NORMALNIE BYM NIE MIAL NAWET DOBRZE 2, CZY 3 GEMOW NA FULL A JAK JUZ TO BYM KUPOWAL I SPRZEDAWAL Z MIECHA ABY NASTUKAC NA MIKSACH GOLD.

[ Dodano: 14-11-2016, 19:48 ]
I FAKT JA MAM PRZELANY GOLD ALE W SPOSOB UCZCIWY I JEST TO BEZ SENSU W TEJ GRZE A NA PEWNO W TYM SWIECIE . TAK JAK PISALEM ROBI SIE POWOLI SW 3 LECZ ZA KAZDA POSTKE PLACISZ 150MF .A RESZTE MOZESZ MIEC I NIE MAM TU NA MYSLI RQ <- ABY NIE BYLO ZE SIE DO TEGO ODNIESIESZ
 
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 14-11-2016, 19:48   

AllAh AkbAr napisał/a:
MYSLISZ ZE JA MIALEM SKAD W CIAGU 3 DNI PONAD 200M BO KUPOWALEM ZA 1M A SPRZEDAWALEM ZA 11M I TO MNIE MECZY ZE TO JEST WRECZ LEGALNE PRZELEWANIE
NORMALNIE BYM NIE MIAL NAWET DOBRZE 2, CZY 3 GEMOW NA FULL A JAK JUZ TO BYM KUPOWAL I SPRZEDAWAL Z MIECHA ABY NASTUKAC NA MIKSACH GOLD.


I w końcu sam zauważyłeś że bez znajomości, również jesteś w stanie osiągnąć te same ilości złota. ;)

AllAh AkbAr napisał/a:

[ Dodano: 14-11-2016, 19:48 ]
I FAKT JA MAM PRZELANY GOLD ALE W SPOSOB UCZCIWY I JEST TO BEZ SENSU W TEJ GRZE A NA PEWNO W TYM SWIECIE . TAK JAK PISALEM ROBI SIE POWOLI SW 3 LECZ ZA KAZDA POSTKE PLACISZ 150MF .A RESZTE MOZESZ MIEC I NIE MAM TU NA MYSLI RQ <- ABY NIE BYLO ZE SIE DO TEGO ODNIESIESZ


Skoro Ci się gra nie podoba albo zasady w niej panujące to... NIE GRAJ! Można mieć dwie postaci jak zapłacisz, to chyba uczciwe, prawda? Kto chce, zapłaci i ma. Proste. Skoro dostrzegasz różnice między s3 i s6, to czemu nadal uważasz że robi nam się drugie s3?
Ostatnio zmieniony przez Aquagen 14-11-2016, 19:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 19:50   

SKUZZ GDYBYM CHCIAL MIEC GOLD WYSTARCZY Z OSTATNIEJ PROPOZYCJI 50 ZŁ ZA 500M + ALL GEMY ZALICYTOWANE JAKIE BEDE MIAL SPOSOB PLATNOSC PAYSAFECARD ... WIEC GLUPKA TO ROBISZ SAM Z SIEBIE BO TK CI WYGODNIEJ JAK TERAZ JEST
 
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-11-2016, 19:51   

to drogo ktos chcial ci sprzedac przypale xD
 
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 19:51   

TAK JESTEM WSTANIE ALE ILE DO TERAZ BYM NIE NASTUKŁA 200M OD POWSTANIA 6 SW NA MIKSACH LV2

[ Dodano: 14-11-2016, 19:54 ]
TEN SW 6 ODRÓŻNIA OD 3 TYLKO TYMI PUNKTAMI

OGRANICZENIE KONT 1KONTO =150M
BRAK MOZLIWOSC ZLEWANIA RQ NA SEJFY JAK NA 3
NIE MA NIC INNEGO

A JAK SA TO CHETNIE SIE DOWIEM JAKIE

[ Dodano: 14-11-2016, 19:55 ]
PRZPALE :) ))) GDZIES MAM CZY DOSTANE BANA I ZACZNE OD 1 LVL TAKA GRA I TAK NIE MA SENSU
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom