Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
25-03-2017, 22:25
Grupy turniejowe 300lv+
Autor Wiadomość
Cannibal Corpse
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Cannibal Corpse
Level: 600
Świat: 6
Dołączył: 12 Gru 2016
Wysłany: 03-02-2017, 15:03   Grupy turniejowe 300lv+

Witam, wpadłem na pomysł, aby wprowadzić możliwość ruszenia grupy turniejowej 260-300/300-350/350-400 od trzech uczestników, gdyż wydaje mi się iż nie jest to czasochłonne (drobna korekta) i może pozytywnie wpłynąć na grę+walki na hlv. Dla przykładu, w grupie 350-400 jest już dwóch chętnych uczestników, niekoniecznie musi już ktoś dołączyć, co jest równoznaczne z "przepadnięciem" grupy. W tej sytuacji moja obecność umożliwiła by 3 osobom sprawdzenie swoich umiejętności na danym przedziale lv i chetnie by inni gracze dołączali, bo końcu z 3 graczy każdy niezależnie od pozycji ma zysk w postaci pkt. mf.
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 03-02-2017, 15:07   

Popieram, turnieje nie ruszają często w takich grupach, bo jest za mało ludzi na podobnym poziomie. Zmniejszenie liczby zawodników do turnieju by mogło pomóc im wystartować ;)
 
 
 
mattcalm 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: JacekHiszpan1
Level: 370
Świat: 6
Wiek: 48
Dołączył: 26 Gru 2015
Skąd: Śląsk
Wysłany: 03-02-2017, 15:09   

Również popieram :D wypowiedział bym się więcej, ale nie będę kopiować wypowiedzi użytkownika wyżej z , którym się zgadzam co do słowa :D
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 03-02-2017, 18:59   

Jeśli trójka osób ma wziąć udział w turnieju, w którym są nagrody za 3 miejsca to widzę to tak:
* zmniejszone nagrody (szczególnie MF) - w końcu przy 3 osobach każdy coś dostaje bez względu na to jak zawalczy
* w przypadku 3/4/5/6/7 osób zrobić pojedynki "każdy z każdym", 3 pkt wygrana, 1 pkt remis. Przy tak małej liczbie osób losowanie przeciwnika nie ma sensu.
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 03-02-2017, 23:43   

4 osoby to absolutne minimum, aby to miało sens. (moim zdaniem i tak nie można nazwać czegoś turniejem poniżej 8 osób). Przy 3 osobach to nie jest turniej, tylko rozdanie każdemu nagród, nawet jeśli nie kiwnie palcem.
 
 
Sorandor 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Sorandor
Level: 373
Świat: 6
Dołączył: 01 Kwi 2008
Skąd: Wrocław
Wysłany: 04-02-2017, 13:27   Re: Grupy turniejowe 300lv+

Cannibal Corpse napisał/a:
Witam, wpadłem na pomysł, aby wprowadzić możliwość ruszenia grupy turniejowej 260-300/300-350/350-400 od trzech uczestników, gdyż wydaje mi się iż nie jest to czasochłonne (drobna korekta) i może pozytywnie wpłynąć na grę+walki na hlv. Dla przykładu, w grupie 350-400 jest już dwóch chętnych uczestników, niekoniecznie musi już ktoś dołączyć, co jest równoznaczne z "przepadnięciem" grupy. W tej sytuacji moja obecność umożliwiła by 3 osobom sprawdzenie swoich umiejętności na danym przedziale lv i chetnie by inni gracze dołączali, bo końcu z 3 graczy każdy niezależnie od pozycji ma zysk w postaci pkt. mf.


Tomi napisał/a:
4 osoby to absolutne minimum, aby to miało sens. (moim zdaniem i tak nie można nazwać czegoś turniejem poniżej 8 osób). Przy 3 osobach to nie jest turniej, tylko rozdanie każdemu nagród, nawet jeśli nie kiwnie palcem.


To znieście nagrodę w postaci pkt MF za turnieje w przedziałach o których pisze Cannibal. Gracze będą mogli sprawdzić swoje możliwości, przy okazji jak to napisał Tomi nie kiwnąc palcem nikt nie dostanie darmowych MF w przypadku 3 osobowego turnieju. Albo jeszcze jeden pomysł jeśli do turnieju dołączą tylko 3 osoby zrobić go po prostu turniejem darmowym, gracze będą walczyć normalnie na życzenie. Jeśli do takowego turnieju dołączyły by więcej jak 3 osoby to turniej byłby taki jak do tej pory czyli nagradzany za poszczególne miejsca. I problem sam się rozwiąże. COŚ ZA COŚ ;)
_________________
* Nie moc silnika, a technika robi z Ciebie zawodnika...
 
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 04-02-2017, 13:32   

Zatem Tomi tak jak napisałem. Przy 3 osobach można te nagrody mocno zmniejszyć, skoro i tak każda z nich coś dostaje. Wtedy jest wilk syty i owca cała :)
 
 
idecekRR 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: idecekRR
Level: 300
Świat: 6
Wiek: 29
Dołączył: 18 Kwi 2016
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-02-2017, 17:44   taaa

jestem ZA , tomi jak tak napisał pewnie nie wprowadzi tego , ja proponowałbym 231-260 i 261-300 zeby startowały od 3 graczy przy czym jeżeli jest TYLKO 3 uczestników wprowadzić nagrode tylko za top1 w turnieju do tego przy 3 graczach walki były by kazdy z kazdym i TYLKO jesli dana osoba wygra dwie walki dostaje nagrode, jezeli kazdy po 1 walce wygra - co jest możliwe to nie ma zwyciężcy lub nagroda która bedzie za 1 miejsce dzielona na 3 osoby.
_________________
Zapraszam na S5 - PvP i S6 Turnieje 261-300
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 25-03-2017, 22:25   

Skoro temat nie ma przyszłości na dzień dzisiejszy, można go zamknąć ;)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom