Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
propozycja co do gmów
Autor Wiadomość
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 01-03-2007, 14:10   propozycja co do gmów

PROPOZYCJA CO DO GM'ÓW: zauważyłem że gdy GM ,,patroluje" miasto wszyscy są nagle grzeczni i uprzejmi XD natomiast gdy GM odchodzi wszyscy od nowa zaczynają klnąć i oddawać exp :573: moja propozycja jest taka żeby GMowie nie byli widoczni dla graczy :cool:
_________________
 
 
cochiloco 
Użytkownik



Profesja: Mag
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2007
Skąd: TYCHY
Wysłany: 01-03-2007, 14:25   

pomysł kiepski

lepiej jak by byli cały czas widoczni i losowo by ich wystawiano na pola przed miastami:]




-------------------
pozdro
 
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 01-03-2007, 14:43   

To nic nie da ... przecież w profilu GM'a widać czy jest online i na jakim polu stoi ...
Zresztą jak GM stanie w mieście to też go nie widać :-P
_________________
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 01-03-2007, 14:46   

Sintui napisał/a:
To nic nie da ... przecież w profilu GM'a widać czy jest online i na jakim polu stoi ...
Zresztą jak GM stanie w mieście to też go nie widać :-P


komu by sie chciało sprawdzać ?? :shock:
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 01-03-2007, 14:48   

RisingheR napisał/a:

komu by sie chciało sprawdzać ?? :shock:


No tak ... na tych, co stoją przy eterni i się nie znają na grze to by podziałało, ale np
ja zawsze sprawdzam gdzie stoi GM ^^ więc na mnie to już nie działa :mrgreen:
_________________
 
 
SaPeRe AuDe 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: St-ce
Wysłany: 01-03-2007, 16:22   

No i przecież o to chodzi w funkcji GM'a (m. in. ) żeby jak on przynajmniej jest online to żeby była kultura. O to chyba chodzi żeby w jakimś stopniu próbować szerzyć kulture a tępić chamstwo ;) Niech przynajmniej przez te kilka chwil będzie spokój a jeżeli ktoś wczesniej narozrabiał to GM tak czy siak sie o tym dowie, bo grono niezadowolnych graczy z powodu chamstwa cały czas się powiększa ;)
_________________

 
 
Wyznawca Nieba 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 81
Dołączył: 05 Lut 2007
Wysłany: 01-03-2007, 21:09   

SaPeRe AuDe napisał/a:
No i przecież o to chodzi w funkcji GM'a (m. in. ) żeby jak on przynajmniej jest online to żeby była kultura. O to chyba chodzi żeby w jakimś stopniu próbować szerzyć kulture a tępić chamstwo ;) Niech przynajmniej przez te kilka chwil będzie spokój a jeżeli ktoś wczesniej narozrabiał to GM tak czy siak sie o tym dowie, bo grono niezadowolnych graczy z powodu chamstwa cały czas się powiększa ;)


No dokładnie to jest racja ale można by wprowadzić takich paru "szpiegów" :wink:
_________________
994G
 
 
rycerz malborka 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: ostry rycerz
Level: 53
Wiek: 28
Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 01-03-2007, 22:31   

Pomysł no no dobry.Jestem za.
_________________
Tu są zapisane slowa rycerza z malborka
 
 
 
Maver 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Mavers
Level: 8
Świat: 3
Wiek: 34
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-03-2007, 22:49   

a ja mam lepszy pomysl :) zeby w panelu gm zamontowac taki chat w ktorym jest napisane
np.
Nick,Miasto:oddam expa za kase
i wtedy taki gm juz ma i dowod :) i moze wsadzic xD a nie bawic sie w jakies niewidki itd ;)
_________________
 
 
Łukasz1980 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Dołączył: 28 Lut 2007
Wysłany: 01-03-2007, 23:30   

ale przeciez nie chodzi o to aby wsadzac za kratki tylko oto aby byl spokoj i jezeli GM jest widoczny na polu to jest cicho wystarczy ze jest online, mozna by bylo wprowadzic takie cos ze w profilu GMow zawsze jest widoczny napis "online"
 
 
Aaniaa 
Użytkownik



Nick: Anhaga
Level: 12
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 02-03-2007, 00:12   

Podoba mi sie ten pomysl........... gdyz... jesli gracze mieliby swiadomosc, ze w kazdej chwili GM na nich patrzy... to moze beda uwazac na to co robia, na to ci pisza itd....
Jak mnie widza.. gracze sa grzeczni, lecz jak mnie nie widza (bo np schowam sie)... to zaczyna sie swawola..... Niech gracze wiedza, ze: GM PATRZY :D - nawet jesli go nie widac
_________________
 
 
Sus
[Usunięty]

Wysłany: 02-03-2007, 01:21   

Jesli GM ustawi sie w widocznym miejscu to od razu gracze zaczynaja zagadywac, pytac itd.
Do tego ilosc PW wzrasta w diametralnym tempie i to nie z powodu powaznych zgloszen zlamania regulaminu lecz jakies drobnostki kompletnie nie zwiazanych z funkcja GM.
Do tego w pierwszych miastach jak GM ustawi sie gdzie na polu to wiekszosc graczy nic sobie z tego nie robi... wiem bo sprawdzilem.
Chyba ze GM sie odezwie to wtedy ktos zauwazy ale nie wszyscy... wiec to nie jest az tak swietnym pomyslem ... ale ktos tu wspomnial o takim czacie w panelu na ktorym wyswietlaly by sie roznego rodzaju wypowiedzi - to jest nawet dobre.
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-03-2007, 17:04   

Wyznawca Nieba napisał/a:
SaPeRe AuDe napisał/a:
No i przecież o to chodzi w funkcji GM'a (m. in. ) żeby jak on przynajmniej jest online to żeby była kultura. O to chyba chodzi żeby w jakimś stopniu próbować szerzyć kulture a tępić chamstwo ;) Niech przynajmniej przez te kilka chwil będzie spokój a jeżeli ktoś wczesniej narozrabiał to GM tak czy siak sie o tym dowie, bo grono niezadowolnych graczy z powodu chamstwa cały czas się powiększa ;)


No dokładnie to jest racja ale można by wprowadzić takich paru "szpiegów" :wink:


Szpiegami sa sami gracze - przeciez sa osoby wysylajace screeny z obrazliwymi slowami itp. Mozna ich wiec nazwac szpiegami ;]

Jesli chodzi o pomysl to niezly tylko tak ogolnie to po co to? Jesli GM'om jest niewygodnie dostawac tyle PW to niech staja w miescie - tak tez moga pilnowac porzadku
_________________
 
 
 
czakos 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 133
Dołączył: 08 Paź 2006
Wysłany: 03-03-2007, 17:24   

ja bym zrobil tak ze okresleni gmowie mieli by okreslony czas pracy np gm mirqxx czesto go wiedze a innych zadziej a niektorych nawet wcale
 
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-03-2007, 17:56   

czakos napisał/a:
ja bym zrobil tak ze okresleni gmowie mieli by okreslony czas pracy np gm mirqxx czesto go wiedze a innych zadziej a niektorych nawet wcale


Z MF nie mozna zrobic pracy poniewaz GMowie nie otrzymuja za to pieniedzy, nie mozesz komus kazac zeby o tej i o tej godzinie byl na MF bo moze ma swoje zycie i prace i nie bedzie mogl wtedy byc. Oczywiscie ktos napisze wiec zaplacmy im za to jednak musly by to byc kwoty porownywalne do placy miesiecznej przecietnego polaka a kazdy z GMow musial by byc pelnoletni... Nie to zly pomysl
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom