Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Dyskryminacja Antywojów
Autor Wiadomość
Laucion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 48
Wiek: 31
Dołączył: 04 Mar 2007
Wysłany: 06-03-2007, 17:15   Dyskryminacja Antywojów

Chodzi o to, że na poziomach 33-44 przedmioty są prawie tylko dla antymagów :511: : Karacenowa zbroja i Niebieskie: Zbroja, Hełm, Buty, Tarcza i Rękawice, a jedyny przedmiot dla antywojów :675: to Bitewne Rękawice. Nie wiem, czy później to też tak wygląda, ale narazie jest nieciekawie. Moje propozycje itemów są Tutaj

PS. Proszę o nie pisanie - Lepiej żeby Admin zajął się :!: UPDATE :!: a nie zwracał uwagę na takie rzeczy. W takim razie CO ma byc w tym update: 8 Bossów niedających przedmiotów, 0 nowych stworów, bo jak najszybciej trzeba zrobic :!: UPDATE :!: , a stare wystarczą i trochę lokacji, w których tylko z bossami można walczyc i krajobraz oglądac :?: Ważniejsze jest to co będzie w update, a nie kiedy ono będzie.

EDIT: nie wiedziałem, że nie można pisac tematów z nowymi itemami, przenisłem itemy do odpowiedniego działu i tu wstawiłem link (są na dole 17 strony)
_________________


Przez wadliwą klawiaturę nie mogę pisac litery "ć" więc proszę o nie czepianie się tej sprawy.
Ostatnio zmieniony przez Laucion 06-03-2007, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-03-2007, 17:18   

Heheh tylko po co ci jakis eq dla anty woja hmm? JEsli jestes anty to powinienes miec wystarczajaco duzo obrony ataku itp zeby pokonac woja na swoiim poziomie ktory nosi to samo eq nie sadzisz? Jezeli nie jestes w stanie tego doonac to znaczy ze jestes nieudolny w byciu anty i radze zmienic profesje..
_________________
 
 
 
mihalll7
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2007, 17:19   

a później zamknięty hełm i kapelusz z łusek
ta sama sytuacja
 
 
Laucion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 48
Wiek: 31
Dołączył: 04 Mar 2007
Wysłany: 06-03-2007, 17:21   

Ok ale jak spotkam antymaga na moim poziomie (43) to on może miec niebieski set, a ja muszę miec kolczugę wiec on ma o ok 250 obrony mag więcej niż ja (i nie tylko ja) obrony zwykłej.
_________________


Przez wadliwą klawiaturę nie mogę pisac litery "ć" więc proszę o nie czepianie się tej sprawy.
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-03-2007, 17:23   

Zaraz zaraz temato dotyczy eq dla antywoja, jesli piszesz cos takiego to ozncza ze nim jestes wiec jesli tak to po co ci informacje dotyczace anty magow?
_________________
 
 
 
Laucion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 48
Wiek: 31
Dołączył: 04 Mar 2007
Wysłany: 06-03-2007, 17:26   

Pooglądałem statystyki całego eq na te poziomy, i znam je mniej więcej na pamięc.
_________________


Przez wadliwą klawiaturę nie mogę pisac litery "ć" więc proszę o nie czepianie się tej sprawy.
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-03-2007, 17:28   

Laucion napisał/a:
Pooglądałem statystyki całego eq na te poziomy, i znam je mniej więcej na pamięc.


Dobrze fajnie milo ze sie tak szybko uczysz ale po co ci wiedziec jaki eq jest dla anty maga na dany lvl? Jesli jestes anty wojem to co cie obchodza anty magowie? Tak jak powiedzialem jesli mimo tego ze jestes anty nie jestes w stanie wygrac z wojem na swoim lvlu to poprostu nei potrafisz byc anty
_________________
 
 
 
Laucion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 48
Wiek: 31
Dołączył: 04 Mar 2007
Wysłany: 06-03-2007, 17:43   

Z reguły mniej-więcej znam staty przedmiotów 5-7 lvl wzwyż i to dla obu klas :-D

Cytat:
ie jestes w stanie wygrac z wojem na swoim lvlu to poprostu nei potrafisz byc anty


Czyli jak przeciwnik ma lepszy eq bo ja nie mogę (na moim lvl) miec równego to ja nie umiem zrobic postaci?
_________________


Przez wadliwą klawiaturę nie mogę pisac litery "ć" więc proszę o nie czepianie się tej sprawy.
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-03-2007, 17:46   

Laucion napisał/a:
Z reguły mniej-więcej znam staty przedmiotów 5-7 lvl wzwyż i to dla obu klas :-D

Cytat:
ie jestes w stanie wygrac z wojem na swoim lvlu to poprostu nei potrafisz byc anty


Czyli jak przeciwnik ma lepszy eq bo ja nie mogę (na moim lvl) miec równego to ja nie umiem zrobic postaci?


Czy ty wiesz co piszesz? Jesli mowisz ze jestes anty wojem i na twoj lvl nie ma eq na anty ale mimo to masz przewage w rozdawaniu stat bo nie musisz dawac nic w obrone magiczna przegrywasz z wojem na swoim poziomie bo ma lepszy eq od ciebie? Niemozliwe! :P Radze pisac jasniej
_________________
 
 
 
mnietuniema
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-03-2007, 17:55   

hmmm... chyba chodzi mu o to że łatwiej być antymagiem bo itemki dają więcej obrony magicznej, a antywoj musi dać więcej w obronę (kosztem innych statów bazowych)

dla woja antywoja to jest obojętne (bo jego ofiary mogą nosić to samo co on więc się równoważy), ale dla maga antywoja dużo obrony magicznej nie jest niezbędne... ;)

ja nie pamiętam już co na tym poziomie nosiłem.... no i neutralem byłem...
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-03-2007, 17:58   

mnituniema jesli nie gra sie od samego poczatku na rank to faktycznie na niskich lvlach nei oplaca sie byc anty jednak jesli chce sie byc anty to trzeba byc przygotowanym na takie przeszkody. Co do tego co napisales ze 'jemu chodzi o to ze latwiej byc anty magiem' wiec czemu nim nie jest jesli tak narzeka na antywojowanie? :D nie podoba sie to zmien profesje ;]
_________________
 
 
 
X-F 
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 01 Sie 2006
Wysłany: 06-03-2007, 18:00   

No cóż, z magami łatwiej się walczy na tym poziomie,
co pokazały np. moje walki w turnieju.
Jest dużo więcej przedmiotów dających obronę magiczną,
natomiast dających coś na wojów to nie bardzo...
_________________
nie działam już aktywnie na scenie MF

Ucz się ucz, bo nauka do potęgi klucz;
a jak będziesz mieć dużo kluczy,
złamiesz wszystkie zabezpieczenia.
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-03-2007, 18:01   

X-F ale nie powiesz mi ze jesli jestes anty wojem to nie masz przewagi nad wojami nawet jesli macie to samo eq prawda?
_________________
 
 
 
X-F 
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 01 Sie 2006
Wysłany: 06-03-2007, 18:05   

Masz, ale nie oto chodzi.
Łatwiej walczyć z magami niż z wojami :)
Niezależnie od tego czy jesteś magiem/wojem/antymagiem/antywojem.
_________________
nie działam już aktywnie na scenie MF

Ucz się ucz, bo nauka do potęgi klucz;
a jak będziesz mieć dużo kluczy,
złamiesz wszystkie zabezpieczenia.
 
 
mnietuniema
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-03-2007, 18:15   

mi i owszem zdarzały się takie momenty w grze że coś się "zacinało" w walkach PvP, ale wtedy ekspiłem na potworkach :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom