Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Noob teamy
Autor Wiadomość
KrYlU 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Krylux
Level: 63
Dołączył: 28 Lut 2007
Wysłany: 06-03-2007, 17:31   Noob teamy

Nie wiem czy Was też to wkurza ale mnie bardzo. Stoje sobie np. pod Langeburgiem i widze noob team z poziomami 8lvl i 50LVL :???: . To tak jak sztuczny prot bo nikt ich nie zaatakuje :idea: . Moja propozycja wprowadzenie limitu w teamach np do 6 czy 7 lvli różnicy albo zeby nie mozna bylo atakowac teamu z wysoką różnicą lvli. :arrow: Możliwe ze to bez sensu ale nie odpowiadajcie np "To nie potrzebne" albo "A po co to?" Postarajcie sie uzasadnic swoje wypowiedzi.
 
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-03-2007, 17:35   

Dlaczego niby mialo by byc zabronine cos takiego? Jesli stoisz pod lange to masz tam tylu ludzi do atakowania ze nie powinienes sie przejmowac teamem ktory stoi z 80 lvlem, wystarczajacym ograniczeniem jest to ze walka TvsT nie moze sie odbyc jesli najwyzszy lvl z 1 teamu jest o ponad 6 lvli wyzszy od najnizszego lvlu teamu 2.
_________________
 
 
 
KrYlU 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Krylux
Level: 63
Dołączył: 28 Lut 2007
Wysłany: 06-03-2007, 17:37   

o jej to nawet pod eliar czy pod devos gdzie czasami nie ma w ogule nikogo do zaatakowania i ci sie taki ieam pojawi to wkurza bo to troche nie fair
 
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-03-2007, 17:38   

Co jest nie fair? Przeciez oni cie nie zaatakuja! A jesli chcesz z jakims graczem zawalczyc 1vs1 to popros go o to - jesli bedzie chcial to odejdzie na bok i z toba zawalczy...
_________________
 
 
 
SaPeRe AuDe 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: St-ce
Wysłany: 06-03-2007, 17:40   

Nom to jest nie fair.
Zreszta sam już taki temat:
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=9933&highlight=lvle++dru%BFynach
zakładałem więc zanim założysz temat to sprawdź w szukajce czy już takiego czasem nie ma ;)
Jestem za ale z drugiej strony na wyższym lvlu jest też sporo takich drużyn no i co z drużynami grającymi na rank? Tam też czasem występuje taka rozbieżność
_________________

 
 
X-F 
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 01 Sie 2006
Wysłany: 06-03-2007, 17:54   

Heh ostatnio stuknąłem podobny team (52+38),
a koleś mnie pyta, czy "sobie podniosłem libido" :P
W każdym razie expa sobie podniosłem,
a zapomniałem go zapytać, po co mu taka drużyna :P
_________________
nie działam już aktywnie na scenie MF

Ucz się ucz, bo nauka do potęgi klucz;
a jak będziesz mieć dużo kluczy,
złamiesz wszystkie zabezpieczenia.
 
 
Laucion 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 48
Wiek: 31
Dołączył: 04 Mar 2007
Wysłany: 06-03-2007, 18:49   

Jeśli chcą miec taki rozrzut poziomów to niech mają - ich strata. Albo może to np. koledzy i jeden wciągnął drugiego i pomaga mu nabic poziom. Jest też spora szansa że to multikonto tzw. ,,Brat", a wtedy to nie za drużynę, a za oszustwo kogoś trzeba ukarac.
_________________


Przez wadliwą klawiaturę nie mogę pisac litery "ć" więc proszę o nie czepianie się tej sprawy.
 
 
Nhadala 
Użytkownik



Level: 121
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Maj 2006
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: 06-03-2007, 20:24   

Jaką kto zakłada drózyne to tylko jego sprawa :) to czy jest w niej lv 100 i 5 to tylko fakt, że portrafią sie zgrać a i tak ktos z wyższym poziomem z łatwością by ich ściągnoł:P
_________________


Karczma 451 G
 
 
 
mnietuniema
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-03-2007, 21:02   

ja jako niepoprawny deczaszkeryzator niedawno znalazłem chyba właśnie pod langeburgiem team 88lvl + 9 lvl z czaszką - nie wiem czy oni dostawali jakiegoś expa od tych którzy nie zauważyli jakie ci mają poziomy, a tylko czachę zobaczyli...
no, ja od nich expa nie dostałem, ale satysfakcja jakaś jest... no i team się wkrótce zmniejszył... :twisted:
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 06-03-2007, 21:03   

Nhadala napisał/a:
Jaką kto zakłada drózyne to tylko jego sprawa :) to czy jest w niej lv 100 i 5 to tylko fakt, że portrafią sie zgrać a i tak ktos z wyższym poziomem z łatwością by ich ściągnoł:P


podisuje sie pod tym. Ja uważam ,że Ci co pomagaja kolegom/braciom/swoim multi to tylko sie narazaja bo jak chce z kims walczyc to szczeze bym sie pofatygowal i pojechal karawana z scythe np. do urkaden ;] (na lvl 95+ malo graczy juz walczy i jest duzo anty-znaczy duzy %)
A jak ktos gra na ranka i ma np. 90lvl to bierze sobie 3 gosci np. z 40lvlami ktorzy maja 3000R i codziennie sie naijaja punky :>
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom